bugün

demokratik toplum partisi (dtp) van il başkan vekili veysi dilekçi, terör örgütü pkk nın türkiye nin gerçeği olduğunu belirterek, yaptığı barış çağrılarına hükümetten hiçbir cevap gelmediğini söyledi.
"pkk ile organik değil, duygusal bağımız var. çünkü bu ülkede pkk nın militanlığını yapan insanların aileleri yaşamaktadır" dedi.

http://www.hurriyet.com.t...undem/6341446.asp?gid=180

anunuza koyayım o zaman. başka söze ne hacet!
bizimde türk silahlı kuvvetleri ile çok özel duygusal bir bağımız var denilebilecek olaydır.
ancak, kimliğini reddeden ve katillerle bir olduğunu gizleme gereği duymayan vicdansız insanlara ait olabilecek söz. verilecek karşılıksa; ' yazıklar olsun ! ' dur.
bu tür ilişkilerde aktif olan da, pasif olanda ibnedir bilirsin.
bizleri, (bkz: tsk nın da ananla duygusal bağları elbette vardır) diye düşündürtmüş demeçtir.
fazla dusunmeden ozetlenebilecek cumle (bkz: son of bitch)
körler sağırlar birbirini ağırlar. *
-pkk ile duygusal bagimiz var.
+ben seni bi yerden çıkarıcam ama nerden.
-!?!?!?
+ha hatırladım annene selamlar.

(bkz: aramızda bir top * var)
bir parti başkanının "i*neyim ben, i*nee" diye haykırışıdır.

(bkz: www ibneyiz biz)
her bağ iyi değildir,kimisi boyuna dolanır..

(bkz: ilmik)
boyun bağınız olmasını tanrı dan niyaz ederiz.
"ananı gönder de biz de duygusallaşalım" diye cevap verilesi bir temiz aile çocuğu lafı olabilir, olmayabilir de...
for frodo deyip dalası geliyor insanın.
"hangi bağ, duygu mu dediniz ha peki" diye bir cevap geliyor ama neyse. tabi sizler kürt ve türk halklalarının üstünde yaşayan böceklersiniz ne gezer sizde duyguydu, demokratlıktı.
onların hepsini bir bağlayıp .... denilesi söz öbeği. *
duygu sensin bağ da sana girsin ya da bağ sensin duygu sana girsin veyahut; orospu çocuğu sensin duygu da bağ da yarraaam da sana girsin şeklinde cevaplanası skik pönkürmesi...
bebekkatilofili hastalığını tıp dünyasına armağan eden söz öbeği. yakında psikiyatristlerin konu üzerinde bolca makale yayınlaması bekleniyor.
Zamanında gazdan sebeplerle çatır çatır parti kapatılan bir ülkede Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısının delil olarak kullanabileceği ifadedir. ilgili mevzuat için aşağı bkz.

SiYASi PARTiLER YASASI:
Anayasadaki yasalara aykırılık halinde partilerin kapatılması

Madde:101-(Değişik: 12/8/1999 - 4445/16 md.)

Anayasa Mahkemesince bir siyasi parti hakkında kapatma kararı;

a) Bir siyasi partinin tüzük ve programının Devletin bağımsızlığına, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, insan haklarına, eşitlik ve hukuk devleti ilkelerine, millet egemenliğine, demokratik ve laik cumhuriyet ilkelerine aykırı olması, sınıf veya zümre diktatörlüğünü veya herhangi bir tür diktatörlüğü savunmayı ve yerleştirmeyi amaçlaması, suç işlenmesini teşvik etmesi,

b) Bir siyasi partinin, Anayasanın 68 inci maddesinin dördüncü fıkrasına aykırı eylemlerin işlendiği odak haline geldiğinin Anayasa Mahkemesince tespiti,(Anayasa 68(4)-Siyasî partilerin tüzük ve programları ile eylemleri, Devletin bağımsızlığına, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, insan haklarına, eşitlik ve hukuk devleti ilkelerine, millet egemenliğine, demokratik ve lâik Cumhuriyet ilkelerine aykırı olamaz; sınıf veya zümre diktatörlüğünü veya herhangi bir tür diktatörlüğü savunmayı ve yerleştirmeyi amaçlayamaz; suç işlenmesini teşvik edemez.)

c) Bir siyasi partinin, yabancı devletlerden, uluslararası kuruluşlardan ve Türk uyrukluğunda olmayan gerçek ve tüzel kişilerden maddi yardım alması,

Hallerinde verilir.
edit: odak haline geldiğinin tespiti için son 2 yılın gazete haberlerine, emniyet ve istihbarat kayıtlarına ve mahkeme kararlarına bakılabilir.
duygusuzlarla duygu bağı olmaz.
ters yatırıp düz düzmek suretiyle cezalandırılması gereken ibnelik.
bunu diyen bunu da dedi:
(bkz: ne bakiyosun abi hic orospu cocugu gormedin mi)
çelik bir bilyenin akkor halde, kazıtılmış bir kafanın tepe noktasından hafif bir şekilde bırakıp aşağıya doğru inmesi esnasında kazıtılan kafaya sahip kişinin her salisede "niheeyy" diye bağırışını seyrederken neden keyif alayım ki sorusuna cevap olabilecek bir açıklama. değil mi?

edit: bu entry kötü oylanmış. bu entry kötü oylanmış bu bir şaka olmalı bu bir rüya olmalı, yapmayın pkk ile duygusal bağı olan insanlar var demek istemiyorum, hayır sözlük hayır beni buna zorlayamazsın!!!
yediği kaba pisleyen hayvanın sarfedebileceği bir cümle.
bağın varsa (bkz: ananı al da git) o zaman.
bana yiğit özgür'ün erotik hikayeler başlığındaki hikayesinin sonunu anımsatan hadise. biri sütyen giymemiş, diğerinin kalçaları iyiymiş, gruba yatkınmışlar filan...

yaşa be yiğit özgür...

(bkz: erotik hikayeler)
(#1622591)

--spoiler--

işte böyle.. artık muffy, ben ve ismet abi her gün buluşup sevişiyoruz...hayat bizim için çok daha renkli oldu. öyle değil mi ismet abi?
-harbiden dolgun mu lan kalçalarım
--spoiler--