1. 1.
    sadece gülmek için okunabilecek gereksiz yazılar bütünü. atmalar mı istersiniz yanlış yazılmış kelimeler mi, şahin k replikleri mi hepsi mevcut.
    8 -4 ... spaltula
    #1813600 :)
  2. 2.
    çoğu site sahiplerinin yer doldurmak için ordan burdan araklayarak bulduğu hikayelerdir. bazı erkek okuyucular gaza gelip eğlencesine yazmışta olabilir. yoksa oturur da kim yazar cinsel deneyimini.
    6 ... depression
    #2039935 :)
  3. 3.
    (bkz: feriştahın fentezileri)
    6 ... andlee
    #2039971 :)
  4. 4.
    seviyesiz forumların en altlarında "adult" bölümü altında seviyesizce hikayelerin yer aldığı bölümdür.
    7 -3 ... howardhawks
    #2187074 :)
  5. 5.
    dönemin divası olan magnum dergisinde sıkça okunulan hikayelerdir.

-ve... penis vajina ile buluştu bir ileri bir geri hareket ediyordu... birden bir polis! durun grup yapalım mı? diye sordu ben jenifira baktım o şırpıntıda çok istekliydi ve başladık guruba...
    18 -3 ... lock
    #2187086 :)
  6. 6.
    saçma sapan, bazen kahkaha attıraca kadar komik, yazarların egolarını tatmin veya fantazilerini paylaşmak için yazdığı hem edepsiz hem de edebiyatsız hikayeler.
    8 ... bartimaeus
    #2187188 :)
  7. 7.
    tamamı sahte olmakla birlikte nedense yazanın gerçek olduğunu ısrarla belirttiği gereksiz fantağzi aparatı.
    8 ... sosyalpenguen
    #2187214 :)
  8. 8.
    o hikaye sitelerinden hatun kaldırıldığına bizzat şahit olunmuştur. Yuh artık dedirtmiştir.
    6 ... yinyang
    #2187215 :)
  9. 9.
    onu ilk gördüğüm gün bir avukatlık bürosunun kapısına gittiğim gündü.kapiyi actigimda memelerini sivazliyordu. dünyanın en güzel görüntüsü bu olmalıydı. dayanamadım bende kendi memelerimi sıvazlamaya başladım. ikimizde zevk çığlıkları atıyor, iş hanını inletiyorduk. işimiz bitince birbirimizle hiç konuşmadık. hemen dışarı çıktım. koşar adım uzaklaştım oradan.

üç ay sonra onunla tekrar karşılaştık. evimin köşesindeki bakkala, sigara almaya girmiştim. aman allahım içerde o vardı. o da beni görür görmez tanımıştı. gözlerimin içine bakıyor, ellerini kıpır kıpır oynatıyordu. bakkal mahmut amca aramızda birşeyler olduğunu o anda anlamıştı. ben dayanamadım ve memelerimi sıvazlamaya başladım. bunu görünce oda memelerini sıvazlamaya başladı. bunları gören mahmut amcada kendi memelerini sıvazlamaya başladı. şok olmuştum ama çokta zevk duyuyordum. sonra ikimiz sanki konuşupta anlaşmış gibi kendi memelerimizi sıvazlamayı bırakıp mahmut amcanın memelerini sıvazlamaya başladık. mahmut amcada boşta kalan elleriyle bir yandan peynir kesiyor bir yandanda zevk çığlıkları atıyordu.

o anda içeriye para bozdurmak isteyen biri girdi. halimizi görür görmez elindeki parayı yere fırlattı ve üstünü başını çıkararak memelerini sıvazlamaya başladı. mahmut amca peynir kesmeyi bırakarak para bozdurmak isteyen kişinin memelerini kavradı. bir yandan onun memelerini sıvazlıyor bir yandan meme uçlarını çimdiriyordu. kaçmalıydım burdan. oda kaçmamız gerektiğini anladı. aynı anda mahmut amcanın memelerini bıraktık ve koşmaya başladık. caddelerce yanyana koştuk. sonrasında artık durmamız ve tanışmamız gerektiğine karar verdim. ben kendimi tanıttım.

- 'merhaba, ben kamil' dedim.
    oda kendini tanıttı:
    - 'merhaba, bende tarık' dedi.

şok olmuştum. erkekti lan bu!! ibnemisin sen dedim. ibne senin babandır, ben evli barklı adamım dedi. peki neden seni ilk gördüğüm gün memelerini sıvazlıyordun dedim. sivilce vardı, onu patlatmaya çalışıyordum dedi. aman allahım bu nasıl bir hataydı. bu olanları mahmut amcaya nasıl açıklayacaktım...
    303 48 ... deatly
    #2207657 :)
  10. 10.
    usulca arkasına geçip boynunu öpmeye başladım. bundan zevk aldığını hafif hafif inleyerek belli etmişti bana. üzerindeki kazağı bir çırpıda çıkarıp attım. yavaş yavaş aşağıya doğru süzülmeye başlamıştım. birden gözüme sütyen kopçası takıldı. çıkarmamın zamanı gelmişti..

sutyen kopçasını dişlerimle çıkarmaya karar vermiştim. erotizmde sınır tanımadığımı ona kanıtlamam gerekiyordu. dişlerimi kopçaya geçirdim, açabileceğimden kesinlikle emindim. fakat o da ne? açılmıyordu kopça. koparacak kadar sıkıp çevirmeme, ileri geri ittirmeme rağmen açılmıyordu. resmen döt olmuştum. o da bunu farketti ama ikimizde bu güzel gidişatı bozmamak için bozuntuya vermedik. lakin benim bu kopçayı açmam lazımdı...

biraz belde dolaştıktan sonra tekrar kopçaya gelmiştim. açmalıydım, ulaşmam gereken tepelerin önündeki bir engeldi o. henem koparmalıydım onu. o gazla asıldım kopçaya... lan yine açılmıyordu bu. soktuğumun kopçası. ne biçim bir bezden imal edilmişti ki ne kilidi açılıyor ne de kendisi kopuyordu. sinirle asıldıkça asıldım. bir ara göğüsleri sırtından çıkar gibi oldu.

kızın şeklini bozmaya başlamıştım ama sittiret kızı. bu kopça açılıcaktı, başka bir seçenek yoktu. yatakta ayağa kalktım, bir ayağımı onun beline attım ve yine asıldım. lan hala mı kopmaz? vay ben senin gibi kopçayı yapanın ta... olmuyordu açılmıyordu. oda gözlerini acıyla bana doğru dikmiş bakıyordu. neye bakıyordu, bok mu vardı? herşey onun suçuydu zaten, böyle sütyen alırsa olaccağı buydu. gecenin içine etmişşti, hala kedi gibi yüzüme bakıyordu. kalkıp defolup gitsin kendine adam gibi südyen alsın öyle gelsindi. lan sütyen mi südyen mi ne boksa şimdi sende açtırma ağzımı.. bişey anlatıyoruz burda, erotik bir anımızı paylaşıyoruz. ala ala ya...
    180 -11 ... deatly
    #2207746 :)