erotik hikayeler - uludağ sözlük

entry 97 galeri 1 video ses iyilertrends
 1. 1.
  sadece gülmek için okunabilecek gereksiz yazılar bütünü. atmalar mı istersiniz yanlış yazılmış kelimeler mi, şahin k replikleri mi hepsi mevcut.
  #1813600 :)
 2. 2.
  çoğu site sahiplerinin yer doldurmak için ordan burdan araklayarak bulduğu hikayelerdir. bazı erkek okuyucular gaza gelip eğlencesine yazmışta olabilir. yoksa oturur da kim yazar cinsel deneyimini.
  #2039935 :)
 3. 3.
  (bkz: feriştahın fentezileri)
  #2039971 :)
 4. 4.
  seviyesiz forumların en altlarında "adult" bölümü altında seviyesizce hikayelerin yer aldığı bölümdür.
  #2187074 :)
 5. 5.
  dönemin divası olan magnum dergisinde sıkça okunulan hikayelerdir.

  -ve... penis vajina ile buluştu bir ileri bir geri hareket ediyordu... birden bir polis! durun grup yapalım mı? diye sordu ben jenifira baktım o şırpıntıda çok istekliydi ve başladık guruba...
  #2187086 :)
 6. 6.
  saçma sapan, bazen kahkaha attıraca kadar komik, yazarların egolarını tatmin veya fantazilerini paylaşmak için yazdığı hem edepsiz hem de edebiyatsız hikayeler.
  #2187188 :)
 7. 7.
  tamamı sahte olmakla birlikte nedense yazanın gerçek olduğunu ısrarla belirttiği gereksiz fantağzi aparatı.
  #2187214 :)
 8. 8.
  o hikaye sitelerinden hatun kaldırıldığına bizzat şahit olunmuştur. Yuh artık dedirtmiştir.
  #2187215 :)
 9. 9.
  onu ilk gördüğüm gün bir avukatlık bürosunun kapısına gittiğim gündü.kapiyi actigimda memelerini sivazliyordu. dünyanın en güzel görüntüsü bu olmalıydı. dayanamadım bende kendi memelerimi sıvazlamaya başladım. ikimizde zevk çığlıkları atıyor, iş hanını inletiyorduk. işimiz bitince birbirimizle hiç konuşmadık. hemen dışarı çıktım. koşar adım uzaklaştım oradan.

  üç ay sonra onunla tekrar karşılaştık. evimin köşesindeki bakkala, sigara almaya girmiştim. aman allahım içerde o vardı. o da beni görür görmez tanımıştı. gözlerimin içine bakıyor, ellerini kıpır kıpır oynatıyordu. bakkal mahmut amca aramızda birşeyler olduğunu o anda anlamıştı. ben dayanamadım ve memelerimi sıvazlamaya başladım. bunu görünce oda memelerini sıvazlamaya başladı. bunları gören mahmut amcada kendi memelerini sıvazlamaya başladı. şok olmuştum ama çokta zevk duyuyordum. sonra ikimiz sanki konuşupta anlaşmış gibi kendi memelerimizi sıvazlamayı bırakıp mahmut amcanın memelerini sıvazlamaya başladık. mahmut amcada boşta kalan elleriyle bir yandan peynir kesiyor bir yandanda zevk çığlıkları atıyordu.

  o anda içeriye para bozdurmak isteyen biri girdi. halimizi görür görmez elindeki parayı yere fırlattı ve üstünü başını çıkararak memelerini sıvazlamaya başladı. mahmut amca peynir kesmeyi bırakarak para bozdurmak isteyen kişinin memelerini kavradı. bir yandan onun memelerini sıvazlıyor bir yandan meme uçlarını çimdiriyordu. kaçmalıydım burdan. oda kaçmamız gerektiğini anladı. aynı anda mahmut amcanın memelerini bıraktık ve koşmaya başladık. caddelerce yanyana koştuk. sonrasında artık durmamız ve tanışmamız gerektiğine karar verdim. ben kendimi tanıttım.

  - 'merhaba, ben kamil' dedim.
  oda kendini tanıttı:
  - 'merhaba, bende tarık' dedi.

  şok olmuştum. erkekti lan bu!! ibnemisin sen dedim. ibne senin babandır, ben evli barklı adamım dedi. peki neden seni ilk gördüğüm gün memelerini sıvazlıyordun dedim. sivilce vardı, onu patlatmaya çalışıyordum dedi. aman allahım bu nasıl bir hataydı. bu olanları mahmut amcaya nasıl açıklayacaktım...
  #2207657 :)
 10. 10.
  usulca arkasına geçip boynunu öpmeye başladım. bundan zevk aldığını hafif hafif inleyerek belli etmişti bana. üzerindeki kazağı bir çırpıda çıkarıp attım. yavaş yavaş aşağıya doğru süzülmeye başlamıştım. birden gözüme sütyen kopçası takıldı. çıkarmamın zamanı gelmişti..

  sutyen kopçasını dişlerimle çıkarmaya karar vermiştim. erotizmde sınır tanımadığımı ona kanıtlamam gerekiyordu. dişlerimi kopçaya geçirdim, açabileceğimden kesinlikle emindim. fakat o da ne? açılmıyordu kopça. koparacak kadar sıkıp çevirmeme, ileri geri ittirmeme rağmen açılmıyordu. resmen döt olmuştum. o da bunu farketti ama ikimizde bu güzel gidişatı bozmamak için bozuntuya vermedik. lakin benim bu kopçayı açmam lazımdı...

  biraz belde dolaştıktan sonra tekrar kopçaya gelmiştim. açmalıydım, ulaşmam gereken tepelerin önündeki bir engeldi o. henem koparmalıydım onu. o gazla asıldım kopçaya... lan yine açılmıyordu bu. soktuğumun kopçası. ne biçim bir bezden imal edilmişti ki ne kilidi açılıyor ne de kendisi kopuyordu. sinirle asıldıkça asıldım. bir ara göğüsleri sırtından çıkar gibi oldu.

  kızın şeklini bozmaya başlamıştım ama sittiret kızı. bu kopça açılıcaktı, başka bir seçenek yoktu. yatakta ayağa kalktım, bir ayağımı onun beline attım ve yine asıldım. lan hala mı kopmaz? vay ben senin gibi kopçayı yapanın ta... olmuyordu açılmıyordu. oda gözlerini acıyla bana doğru dikmiş bakıyordu. neye bakıyordu, bok mu vardı? herşey onun suçuydu zaten, böyle sütyen alırsa olaccağı buydu. gecenin içine etmişşti, hala kedi gibi yüzüme bakıyordu. kalkıp defolup gitsin kendine adam gibi südyen alsın öyle gelsindi. lan sütyen mi südyen mi ne boksa şimdi sende açtırma ağzımı.. bişey anlatıyoruz burda, erotik bir anımızı paylaşıyoruz. ala ala ya...
  #2207746 :)
 11. 11.
  eleştirilere bakınca bu hikayelere haksızlık yapıldığını düşünüyorum. zira bu hikayeler matematikte çığır açmıştır. ilköğrenimini tamamlamış herkes bilir ki ''yaş farkı değişmez'', yani değişmezdi.

  --spoiler--

  banu üst komşumuzun liseli kızıydı. o zamanlar o 18 bense 27 yaşındaydım. başlarda ona bir kardeş gözüyle bakıyordum fakat giderek dolgunlaşan göğüsleri dikkatimi çekiyordu. * aradan yıllar geçmişti. o artık 21 yaşında gelişimini tamamlamış bir kızdı. ben de artık 33'üme merdiven dayamıştım. *
  --spoiler--
  #2207793 :)
 12. 12.
  (bkz: sozlukte seks/#2191142)

  (bkz: sozlukte seks/#2191358)
  #2207803 :)
 13. 13.
  (bkz: penthouse)
  #2212307 :)
 14. 14.
  bütün sınıf ders beden olduğundan okul bahçesinde fütursuzca eğleniyordu.ama ben hamza'nın bana olan hayvani hislerini bildiğimden eteğimi çıkartmayıp sınıfta ders çalışma numarası yapıyordum. hamza'da beni katakulleye getirmek için olsa gerek oda çıkmamıştı. aradan 10 dakika geçti geçmedi hamza en sonunda dayanamayıp yanıma geldi ve seni istiyorum zaruret dedi. evet hamza'yı baştan çıkartmayı başarmıştım sonunda. boğazımdan düğümlenerek çıkan seslerle bende hamza'm dedim. hamza göğüslerimi sıkmaya başladı. allahım zevkten kuduruyordum.ama oda ne beden dersinin bitmesine dakikalar kalmıştı. hamza'ya dur hamza tenefüs zili çalacak artık yeter desemde hamzanın beni siklediği yoktu. beni öpüp koklamıyor adeta yalayıp yutuyordu. hamzayı ellerimle itmeye çalışıyordum ama hamza bir horoz misali üstüme çökmüştü bile yapacak bişeyim yoktu artık hamza'ya yalvarıyordum. bana okul cıkısında bizim eve gelirsen seni bırakırım dedi. tamam dedim...
  devamı bir başka hikayede dostlar.
  #2251390 :)
 15. 15.
  forumlardaki yorumlarla da insanı kahkahaya boğar.

  ablam taş gibi bir hatundu. bir gün ev boştu ve yakaladığım gibi yatağa attım onu. "yapma.. yapma" diye bağırıyordu... "ne diyon abla sen ya" dedim...

  şeklinde devam eden bir hikayenin sonunda bilinçli türk abazanı tepkisini koymuştur. *- pe*evenk iyi bok yemiş gibi bir de buraya yazmış!! *- sıra ananda mı lan g*toğlanı *- arkadaşlar lütfen biraz saygı..!
  #2251526 :)
 16. 16.
  (bkz: erotik itirafçıların aslında demek istedikleri)
  #2251542 :)
 17. 17.
  kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu. şok olmuştum. ne yapacağımı bilemez haldeydim. daha önce hiç böyle bir görüntüyle karşılaşmamıştım. oda beni farketti. önce gözlerimin içine baktı, sonra ufak bir gülümseme geldi yüzüne. ama hala memelerini sıvazlamaya devam ediyordu. o an anladım ki ona katılmam gerekiyor. üzerimdeki kazağı yırtarcasına çıkardım, gözlerimi onun gözlerine doğru diktim... ve bende kendi memelerimi sıvazlamaya başladım. o kadar tahrik olmuştum ki titreyerek boşaldım ama hala kendi memelerimle oynamaya devam ediyordum. lan ne kadar zevkliymiş kendi memelerimle oynamak. zevkten çıldıracak gibi oluyordum. o ise bana küfürler etmeye başladı, beni odadan kovdu. ama olsun, ben memelerimle oynamaya dışardada devam edebilirdim. kafam o kadar eğilse kendi memelerimi yalayacaktım. o derece yani.
  #2257085 :)
 18. 18.
  kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu. eliyle 'gel' işareti yapıp bir de 'öpücük' hareketi yaptı. aklım başımdan gitmişti. ona doğru yürürken bi ıslaklık hissettim; boşalmışım!

  işte böyle haydar hocam. erken boşalmanın çözümü nedir? acele cevap bekliyorum.
  #2763935 :)
 19. 19.
  (bkz: bizim insanımıza uygun olmayan hikayeler) * *
  #2764801 :)
 20. 20.
  siz değerli okurlarla başımdan geçen erotik bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. hikaye aşağıda..
  .

  (bkz: erken boşalma)
  #2764811 :)
 21. 21.
  aynı sıkıcı apartmanda oturuyorduk. o, yan dairemde yaşlanıyordu. henüz tanışmamıştık.
  ilk kez bir cumartesi günü apartman kapısını açarken gördüm, yukarıdan beni kesiyordu.ilerleyen günlerde,gecenin bir yarısı da olsa onu, orada, camdan bana bakarken görüyordum.yanımda güzel bir hatunla eve döndüğüm gecelerde ise sanki kıskanç gözlerle bakıyordu.lanet olsun ki,ben de sürekli onu düşünür,merak eder olmuştum.hiçbir şeye konsantre olamıyordum , sevişmeye bile.varlıklı bir ailesi vardı.her istediğine sahip olabilirdi belki de..ama!!!

  kızgındı..ay çıkınca kızarırdı.kızgınlaşırdı.vahşi bir ruha bürünür, kudururdu. karşı konulmaz olurdu.dayanamazdım.dayanamadım da...bir gece,yine epey geç bir vakitte evime dönerken,pencerede göz göze geldik .parlıyordu gözleri.arzu ettiği her şeyi gözlerinden okuyabiliyordum...

  merdivenlerden yavaşça yukarı çıktım.kredi kartını kapı aralığına hafifçe soktum,kapı açıldı.ve evet; tam karşımdaydı artık. yalvaran gözlerle bana bakıyordu.çıldırmıştı ve arzuları için yapmayacağı şey yok gibiydi...dayanamazdım artık. dayanamadım da.

  alıp,sokağa bıraktım. aylardan mart'tı... *
  #3081703 :)
 22. 22.
  Merhaba ben gökce. lise 2 ögrencisiyim. arkadaslarım cok güzel oldugumu söyler her zaman. Benim gibi güzel bide ece diye arkadasim var. etegini iki kere kıvırır ve muhtesem bacaklarını gösterir herkese. bende onun bacaklarindan etkilendim ve onunla sevismenin ne kadar güzel olacagını düsündüm. bizim evde bir gün kimse yoktu. okul cıkısı bize gittik. ona cok güzel bacakları oldugunu falan söyleyip onu azdırmaya calıstım. ve gidip bacaklarının üstüne oturdum. ona hic bir erkekle beraber olup olmadıgını sordum. bir erkekle hic beraber olmamıs. o halde beraber birlikte olalımmı dedim ve dudaklarına yapıstım. oda elleriyle iri memelerimi oksamaya basladı.daha sonra birbirimizi soymaya basladık.onun sutyenını cıkardım ve memelerini yalamaya basladım. oda benım bu arada o da etegimin altından amımı oksuyordu.ben coktan bosalmıstım. sonra takma yarragı getirdım ve tangasını cıkarıp etegin altından ona sokmaya basladım cıglık cıglıga bagırıyordu. onla olan bu sevismemız hep devam ediyor. herkese tavsiye muhtesem bırsey. *

  müdahele eden bir forum insanı: "ben kızların ağzından şimdiye kadar hiç "takma yarrak" diye bir şey duymadım..resmen bi ergen sallamış hikayeyi arkadaş. paylaşım için teşekkürler*
  #3358923 :)
 23. 23.
  selamlar, ben 1.23 boyunda iri göğüslü dolgun memeli, küçük popolu, büyük kalçalı bir erkeğim. bizim karşımızda oturan bi amca var. o da 1.44 boyunda kalçası yok ama memeleri gayet dolgun. ona karşı boş değilim gibi bir his var içimde ama nereden geldiğini kestiremiyorum. neyse konumuza dönmek istiyorum.

  3 yaşından beridir yan komşumuzun kızı kuturpancaney e aşığım. kızı bi görseniz
  -bu mu lan hoşlandığın kız
  dersiniz. o kadar çirkin. benim götüm daha güzel. zaten artık soğumaya başladım. onun yerine onların yan komşularının kızı var. biiçimsu. adı biiçimsu. babası yanlışlıkla koymuş. bu konuyu öğrenmem gerekiyodu.

  sordum babasına
  -sizin kızınızın adı neden biiçimsu
  dedim. amca bön bön baktı öyle. sonra bi şeyler söylemeye çalıştı ama nafile, çıkmıyodu kelimeler ağzından. meğerse pepeymiş adam. o kadar üzüldüm ki. orada ağladım durdum. bağırıp çağırıyordum. nolduğunu anlamadım zaten. cinnet geçiriyormuşum.
  -hayır dedim olamaz olamaz..!!
  sonra azıcık sakinleşince içeri davet etti fikrigül teyze. aklı fikri bende gibi duruyordu teyzenin. korktum biraz ama sonra dinginleştim.
  -fikrigül teyze..
  dedim.
  -bi bardak su alabilir miyim ?
  oda baktı suratıma. öyle bakıp kaldı.
  -şş alooo.
  dedim.
  -fikrigül teyzeee size diyorum
  dedim. bağırmaya başladı bana.
  -anlamıyooommm seni..!!
  dedi. sonradan öğrendim o da sağırmış. artık film koptu bende. ağlamaya başladım yine. durduramıyordum kendimi. sonra kağıt kalem aldım. baktım olmayacak bu ilişki. kağıda yazdım.
  -kızınız biiçimsu nerde ?
  yazdım. dürtücan amca aldı elimden kağıdı. sırıtmaya başladı.
  -bizim kızımız 2 yaşında kayboldu, adı da biiçimsu değil afetsu
  yazdı.
  -sonra 3 yaşında bulduk 4 yaşında yine kaybettik.
  yazdı. akabinde
  -6 yaşında tam bulacakken yeniden kaybettik.
  yazdı.
  -allah allah, şuan nerede ?
  dedim.
  -yan komşuda.
  dedi. adam birden konuşmaya başladı. gözlerime inanamadım.
  -dürtücan amca konuşuyosun konuşuyosun bu bir mucize
  dedim.
  -arkasına döndü ve gitti. aşırı sevinçliydim. nedenini anlamaya çalıştım bulamadım. sonrasında yan komşuya gittim bir de ne göreyim. üstünde daracık bi tişort memelerinin ucu belli oluyo, altında daracık bi tayt, hatları belli oluyo. karşımda duruyordu. bizim iki yan komşumuz fahritoy amca.
  -amca ne ayak bu ne hal.
  dedim. o da
  -firtıkcan havalar çok sıcak, bizim evde beton annıyonnu. acaayip daraldım bee.
  dedi.
  -annıom annıom.
  dedim ve ekledim.
  -buralarda şöyle şu boylarda şu kiloda gözleri böyle, saçları şöyle bi kız var mı ?
  dedim. adam sinirli sinirli bakarak.
  -az önce buradaydı, 4 saat önce gitti, 2 saat sonra geri geldi, yarım saat oturdu, 15 dakkada evde koşturdu sonra kayboldu.
  dedi.
  -tamam tamam o zaman hadi görüşürüz.
  dedim.

  eeee yeter lannn ne bu böyle s*kerim bu aşkın ızdırabını dedim ve eve gittim. açtım bilgisayarımı koydum porno cd sini çalışmadı şerefsiz. hay ben bu günün dicektim. kapı çaldı. bir de ne göreyim. işte onu anlamadım. bir şey göremiyordum. kapıyı biri çalmış kaçmış gitmiş şerefsiz. yeter lan yeter anua goyum dedim. geçtim banyoya başladım osbire. bi posta, iki posta, üç posta. artık yeter dedim. yorgun bitkin düşcez, bi duş alayımda kendime geleyim dedim. açtım musluğu. su akmıyo anua goyum. bizim mahallenin borusu patlamış meğer. 3 gün susuz kaldık. bende cenabet. banyo da spermli spermli.

  işte böyle hocam benim hikayemde. en kısa zamanda evlenicem, beklerim sizi de. bu arada o kızı bulduk ama yine kayboldu. diyeyim dedim. ayrıca evlenmekten de vazgeçtim. ama siz yine de gelin.
  #3358952 :)
 24. 24.
  kolpa hikayelerdir.
  #3537181 :)
 25. 25.
  (bkz: fiktirella)*
  #3675851 :)