bugün

(bkz: run forest run)
Bütün enerjinizi sahibinin ağzını suratını s*kmek için harcayın.
Hani suçlu köpek değil onu yetiştiren, ona bakan sahibiymiş ya.
Ceketini çıkar ve köpeğe salla ceketle muhatap olacaktır.
Üstüne ceket at deli dana gibi koşsun.

Zaman kazandirir.
Kolunuza montu sarıp ısırtın sonra diğer elinizle hayvanın gözlerini çıkartın.
size şunu söyleyeyim yetişkin bir erkek insan kendi ağırlığından hafif bir köpeği çıplak elle alt edebilir. Önceden insan türü ciritle mamut avlıyor, aslanlara karşı ailesini koruyordu. Günümüzde insan türü doğadan uzak yaşadığı ve yabaniliğini kaybedip evcilleştiği için 30 kilo köpekten bile korkar hale geldi. Zayıf bir insanın bile kolu ve bacağı ortalama bir köpekten çok daha kalındır. Yani bir köpekten kas gücü olarak çok daha üstündür. Bir pitbull saldırısı karşısında kendinizi vahşi bir hayvan gibi hissedin. Gerekirse siz de dişlerinizi kullanın. insanın çene gücü pitbull'un kulaklarını kökünden koparmaya yeterlidir. Ancak boğazınızı kaptırdığınız an kurtuluşunuz yok. Pitbulların en ağır türü bile 40 kilonun altında. iki elinizle boğazından tutup havaya kaldırıp var gücünüzle sıkabilirsiniz. Pitbullar yapay seçilimle üretilen bir hayvan olduğu için acı eşiği yüksektir fakat boğazının sıkılmasına hiçbir hayvan dayanamaz. insan türünün elleri düşmanının boğazını sıkmak için mükemmel bir seçenektir. Gücünüz yetmezse bile parmaklarınızı kullanın. işaret parmağınıza gözlerini oymaya çalışın. Parmağınızı pitbullun göz çukuruna sokup sağa sola yukarı aşağı hareket ettirin Kilitlenen çenesi anında açılacaktır. internette bir videoda brezilyalı bir adamın süs köpeğini pitbulldan kurtarma görüntüleri var. Adam pitbullu kavradığı gibi fırlatıp atıyor. Üzerine bir de sahibini sopayla dövüyor. Bunun haricinde yüzünü ısıran pitbulla sinirlenip köpeği boğarak öldüren 14 yaşındaki çocuk var. Bir insan olarak kendinizi küçük görmeyin. Unutmayın insan doğayı domine edebilmiş tek canlıdır. Burada ''pitbull ile sakın mücadeleye girmeyin yeaa'' diyen hanım evlatlarına bakmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=gWk5yHmsITs (pitbullu fırlatıp atan adam)

http://www.ensonhaber.com...k-oldurdu-2014-06-11.html (Pitbulldan çok daha güçlü olan 100 kiloluk, 2 metrelik kangalı boğan adam)

http://www.radikal.com.tr...-bogarak-oldurdu-1086069/ (pitbullu boğarak öldüren çocuk)
ilk önce köpeği katanayla doğramak ya da gözlerinin içine iki parmak sokmak sonra sahibini elaleme ibret olsun diye meydanda yağlı kazığa oturtmak.
köpeği kaldırıp fırlatmaya veya çenesi elinizle açmaya çalışmayın. gözlerini oymayada çalışmayın. eğer öncesinden akıllılık edip kolunuza ceket sarıp o kolunuzu ısırttıysanız. diğer elinizle köpeğin ensesinden tutun ve hafif şekilde masaj benzeri hareketleri ile ileri geri sıvazlamaya başlayın. bütün gücünüzle çekmek veya canınını acıtmaya çalışmak gibi hareketlerden sakının. ensesinden yaptığınız bu yumuşak hareket, köpeği sakinleştirecek ve sizin düşman olmadığınız mesajını verecektir.
Parmağınızı gözüne sokun.
sessizce durup ölmeyi bekleyin, pitbull karşısında ki en acısız ölüm.
Saldırı esnasında bir uzvunuzu köpeğe kaptırdığınızda muhtemelen koparana kadar bırakmayacaktır.bu sırada can havliyle bütün gücünüzle hayvanın gözüne başına sert bir cisim ile darbe indirin.hiç birşey yapamazsiniz bile boynunu sıkarak boğmaya çalışın.başka çareniz yok.
Pitbull bir sokak kopegini kaptığında sırtında kırılan sopalar ve minimum 40 kilo kaldırım taşlarına aldırış etmediğine eski evimin balkonundan şahit olmustum çene güçlerini arka ayaklarından aldığı icin imkanınız varsa arka iki ayağını bir şekilde havaya kaldırtmaniz gerekecek yoksa mahfeder adamı.
eğer durum ciddiyse ve bir şey yapmanız gerekiyorsa hayvanın boğazını sıkın veya parmaklarınızı gözlerine sokun. bu hayvan düşmanlığı veya canilik olmaz çünkü siz bir bok yapmazsanız köpek sizi paramparça edecek.
sağ elimde falçatayla çıkıyorum yürüyüşe. saldırmaya kalkarsa sol elimi havaya kaldırıp onunla saldıracağımı düşünüp ona atlamasıyla sağ elimle cart diye boynunu ayırmayı planlıyorum.

neden böyle manyak bir şay planlıyorum?

bizim buralarda sağa sola çok saldırıyorlar ve en berbat kabusumu görmeme neden oldular.

ama büyük planım özel köpek kaçıran düdüklerden edinmek. internetten alacağım, araştırıyorum.
Gücünüze güvenebiliyor iseniz, çene kemiğinin hemen altından, çift elle kavrayıp, yeterli baskıyı oluşturabilirseniz, boğmaktan başka bir çözümünüz yoktur.

Bunu yapamıyor iseniz, şarkı filan söyleyin, takılın öyle.
hoşt hirrr derim olmazsa tekmeyi yapıştırırım.
Saldırdığında yapacak birseyin yok saldırmadan görürsen bertaraf etmek adına herşey yapılabilir.
görsel
Kaçıp kurtulma şansı varsa ilk bunu değerlendirin. Yoksa burada yazan yöntemlerden hoşunuza gideni deneyebilirsiniz.
(bkz: sana hz süleymanın selamını getirdim)
#40232180 şu entrymde gücü yerinde bir insanın çıplak elle bile pitbulla başa çıkabileceğini örnekleri ile beraber yazmıştım. Buna ek olarak bir örnek daha vermek istiyorum. Dediğim gibi pitbulların en irisinin bile ağırlığı 35 kilo civarı. Şu videoda 2.45'ten sonrasını izleyin adamın basit bir hareketle ''bu hayvanlar çok dayanıklı yeeaaa'' denilen pitbullu etkisiz hale getirdiğini göreceksiniz. Hatta sahibi korkup pitbullu bırakmasını söylüyor. Bırakmasa nefessizlikten ölecek çünkü. Pitbull'u şu videoda 2.45'teki gibi kapana alıp 1-2 dakika tüm gücünüzle sıkarsanız eşek cennetine gidecektir. Yeter ki korkak olmayın. ilgili video: https://www.liveleak.com/view?i=7a0_1493832677 (2.45'e sarın).

Dediğim gibi gücü yerinde bir yetişkin erkek bir pitbull'u çok rahat öldürebilir. Abartmanın lüzumu yok. Ama önceki entryimde yazdığımı tekrar edeyim pitbulla boğazınızı kaptırırsanız kurtuluşunuz yok.
Git Allah'ından bul denilir ve yürüyüp gidilir. O korkudan tırsar. Tırsmazsa eşhedüye başlayın.
Bir kaç gündür düşündüğüm konu. Arka sokakta o.ç bar çalışanlarının baktığı bir pittbull var. Köpeğe tasma takmışlar ama serbest dolaşıyor. Yanımda portakal gazı var şu ayıları etkisiz hale getiren gazdan yani ama hayvanın gözüne denk getirebilir miyim bilemiyorum.

Bu arada belediyenin yasaklı ırklarla ilgili verdiği yanıtlar beni çileden çıkardı. Tamam doğru söylüyorlar cezalar yetersiz. Şikayet ediyormuşsun köpeği başka adrese kaçırıyorlarmış. Sonra bu köpek ırklarını besleyenlerin %80'i psikolojisi bozuk tiplermiş başımıza bela olurlarmış kısacası. E bu hayvan bir gün karşıma çıkarsa oğluma saldırırsa ben ne yapacağım?

Geçen gün bu iti arka tarafta gördüm. Kaçtı hemen fotoğrafını çektim ama net çıkmadı. Bu oralarda dolaştıkça psikolojim bozuluyor.

görsel
ripiit aftır mi...

eşşşhedü en laaaa....
korkmayin, sadece oynamak istiyor.