1. 1.
  eskişehir'in ünlü fastfood markasıdır. 30 yıllık bir geçmişe sahip bu zincir nedeniyle mcdonalds ve burger king tek şubeyle yetinirken, onlara inat şehrin pek çok yerindeki şubeleri her daim tıklım tıklım dolu olup, türk damak tadına en uygun hamburger ve türevlerini üretir.
  2 ... jassemine
 2. 2.
  italyanca; küçük çam ağacı, yunanca; acıktım anlamına gelen kelime.
  1 ... gigantic
 3. 3.
  merkezi eskisehir ari sinemasinin yaninda olan, cok lezzetli hamburger ve pizza cesitleri yapan, eskisehirin olmazsa olmazlarindandir.
  1 ... radament
 4. 4.
  anadolu üniversitesinde eczacılık fakültesinin kantini olmadığı için kantin niyetine kullandığı mekan.
  2 ... samsun
 5. 5.
  eskişehir den ayrıldığım zamanlarda en çok aradığım, istanbulda taksim veya beşiktaşta aynı fiyatlarla açılması durumunda günün en az 10 saati yer bulunamayacağını düşündüğüm fast food mekanıdır. hem ucuz hem de çok lezizdir. örneğin mc donlads da içinde sadece kuş pisliği kadar hardal olan bir hamburgeri 2ytl ye yerken burada 1.5ytl'ye dopdulu bir hamburger yer ve normal bir yapıdaysanız doyarsınız.** pizzası da güzeldir, her ürünü denenmelidir.
  ... linc the sink
 6. 6.
  çam kokulu ve büyük plastik kozalak şeklinde, yeşil bi şişede bulunan duş jeli markası. yeşil koyu bi kıvamı vardır ve gerçek çam kokusunu duşta hissettirir.
  3 ... rantulas
 7. 7.
  Koç binasına yakın şubesinde bahçede yamek yerseniz zavallı kedilerin inatla karşınıza geçip kocaman gözleriyle her lokmanızı takip edecekleri sevimli mekandır.
  1 ... jelatin
 8. 8.
  kızılay da bir parfümeri.
  1 ... ctrlshiftenter
 9. 9.
  hoş kokulu traş köpüğü ve duş jeli.
  1 ... schizo
 10. 10.
  çok büyük beklentilerle gidip, berbat lezzete sahip dandik bir pizza yiyip çıktığımız eskişehir mekanıdır. getirdikleri pizzanın sosu birkaç gündür dondurucuda beklemiş de sanki tam çözülmeden önümüze sunulmuş gibiydi. daha sonra paket yaptırdığımız hamburger ise daha güzeldi, pizzanın boktanlığından sonra iyi geldi.

  dediğim gibi belki de "ille de git" diye verilen gazlar ve büyük beklenti sebep oldu bu hayal kırıklığına...
  2 -2 ... ozz le grand