1. 1.
  oguzhan ugur un sununculugunu yaptigi komiklerle sakalarla dolu haftalik olarak yayinlanan bir onedio programidir.
  tavsiye ederim.
  6 -4 ... tabutarovasataylagirenadam
 2. 2.
  Gülmekten kahkahalar atacağınız, keyif alacağınız bir programdır. Kesinlikle tavsiye edilir. Anlattıkları şeyler komik olduğu kadar mevzular' bir o kadar da düşündürücüdür.
  3 -1 ... isim bulamayan yazar
 3. 3.
  Çok küfür ediyo yeaağğ diye zırlayanlara siktir git izleme seçeneğini çok içten şekilde sunan Oğuzhan Uğur'un sunduğu onedio YouTube içeriği.

  Küfürlü mizah genelde herkes tarafından hoş karşılanmaz. Zekice bulunmaz. Ama bu adam anlatınca gerçekten farkı göreceksiniz.

  Babala TV (evet babalar değil) ve budabi TV YouTube kanalları da Oğuzhan Uğur'a ait. Buradaki videoları da oldukça iyi ve komiktir. Metin yazarı olmadığını sıklıkla beyan eder. Anlattığı şeyleri düşününce de spontane geliştiği çok açık. Sadece bahsedilecek konuların seçilecebileceğini düşünüyorum. Bahsedilecek konular üzerine tüm birikmişliğini sayıyor ve güldürmeyi başarıyor. Yaklaşık olarak haftada 1 videoları yayınlanıyor ve böyle olmasına rağmen yayınlandıktan kısa bir süre sonra trende giriyor. insanlar adeta yayınlanmasını bekliyor. Ve bahsettiğimiz bu yayın da yaklaşık olarak 1 saat. insanlar 1 saatlik videoyu 1 günde milyon izliyor. Gülüp eğlenmek isteyenlerin tercihi diye düşünüyorum.

  Son bölümden itibaren ev ziyaretlerine de başladılar. Eğlenceli oluyor ama stüdyoda anlatılan komik hikayelerin yerini tutmuyor. Tıpkı son bölümdeki gibi videonun sonuna kısa bir bölüme ev ziyaretleri sıkıştırılarak komikli videonun sonuna renk katılabilir.

  Oğuzhan, seviliyorsun abisi.
  3 ... cullen7
 4. 4.
  Bitlis-Muş civarında piç deme şekli.

  Cümle içinde kullanımı için;

  Pinc oğlıe pinc.
  1 ... centurion
 5. 5.
  Instagram anketine göre, ev ziyaretlerine devam edecek gibi görünüyor. Son bölümdeki konuk "Gripin" dir.

  Babalatv deki mevzular videoları efsanedir.
  (bkz: babala tv)
  1 ... sherlockun bulamadigi deli
 6. 6.
  Salak saçma bi şey.
  2 -3 ... abbas dikbasar
 7. 7.
  onedio'da pinc haric tüm bölümleri toplasak bir pinc edemez.
  Onedio'nun en güzel serisi.
  (bkz: babala)
  2 ... pesimistadam
 8. 8.
  tebrik edilesi program. sanırım düzenli izlediğim tek dizi. yozlaşmadan yürü, yoksa günah benden gider. 14 şubat özeldeki soruya tepkisi yarmıştır.

  pinc
  1 ... wecihii