bugün

şarkı listesi şöyledir:

1. Where Eagles Dare
2. Revelations
3. Flight of Icarus
4. Die With Your Boots On
5. The Trooper
6. Still Life
7. Quest for Fire
8. Sun and Steel
9. To Tame a Land
uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
the trooper gibi efsane bir parçayı bünyesinde barındıran iron maiden albümü.
efsane maiden albümü.

bu efaneyi kendine nick edinmiş "bizden" sözlük yazarı.
(bkz: #4779533) gerçek sosyal demokrat, demokrasi yanlısı. orducu sosyalist de olabilir.
nicki ile beğenimi kazanmış, olası maiden fanı yazar. hoşgelmiş.
kaset kapağının ortasındaki fotoğrafta, grup üyelerinin önünde beyin görülür. aynı nick'li yazarda görüldüğü gibi.
(bkz: düz adam)
(#5567046) gönüllere taht kurmuştur.
nicki güzel olan yazar.

ayrıca en baba iron maiden albümlerinden biridir.* Nicko McBrain bu albümle gruba dahil olmuştur.
fethullah hocaefendiye laf atmayı marifet sayan yazardır.
Yaftacı bi yazardır, kafatasçıdır. Yaftaları ise tamamen önyargıdan ibaret yanlış etiketlerdir.
komik bir arkadaş, ilkokul kitaplarında okuduğu boğdurtma hikayelerinin tamamını gerçek zannedip sık sık entry girmektedir. Bir ara "yahu bir insan bu kadar mı düz olur, o kadar bu meseleleri anlatan kitaplar var hiç mi göz geçirmez" dedim ki meğerse chp'liymiş.
kardeş katlini ahlaksızlık olarak niteleyen uuser. oysa bilmez ki o dönemin şartları içerisinde bunun kaçınılmaz olduğunu, bilmezki taht kavgalarının nelere sebeb olduğunu, şehzadelerin ölümünün milyonlarca insanın hayatını kurtardığını.

selçuklunun neden yıkıldığını da bilmez, veraset usulunü de bilmez, o dönemde avrupalı kıralların yaptıklarını da bilmez heralde. evet kardeş katli çok güzel ve hoş birşey değildi, fakat bizim neslimizin devamını sağladı.
(bkz: peace of mind)
hoş gelmiş.safalar getirmiş 7.nesil yazar.
(bkz: #8036200) fikir üretmek yerine beddua okuyan yazar.
aynı durumda erdoğan olsa ve aynı başlığı akp için açsam muhtemelen methiye düzecekti. kapak olsun.
dandik bir grubun, dandik albümü.

o kadar sıkıcı bir albümdür ki, dinleyen kişinin ruhu en az 30 yaş yaşlanmaktadır. aslında iron maiden'in tüm albümleri aynı derece de bayık ve sıkıcıdır.

(bkz: iron maiden dinleyen rezil)
müslüman geçinip sözlükte o kadar islam karşıtı olduğu halde aldığı ayarlar sonucu olacak ki karşı ayar vermeye çalışarak müslümanlara saldıran yazar. komik ve ironik.
filistine yardımın islama göre yanlış olduğunu savunan, israil hakkında da ortadoğunun demokrasi abidesi diye bahseden, islam düşmanı olmasına rağmen fetva vermekten geri durmayan yazarımsı. yeter lan kendinle çeliştiğin.
(bkz: #9944246) lafı gediğine çakan yazar.
an itibarı ile, görüşlerimden dolayı beni aşşağılamış, cahil demiş ve benden sandıkta görüşürüz cevabı almış, ve bu cevapla sinirden patlamak üzere olduğunu tahmin ettiğim chp li ulusalcı kemalist yazar. onada bu yakışırdı.
memlekette demokrasi yokmu ya!
(bkz: #10778654) entrysi kısa lafla en verimli cümleyi kurmak adına çok başarılıdır. tebrik ettim.
hakkımdaki düşüncelerini belirterek beni onore etmiştir. saygı ve sevgilerimi sunarım.
sevdiğim bir yazar, görüşleri ve müzik zevkliyle...