bugün

bu kadar içi boş bir grubu dinlediği için tebrik edilesi kişidir. artık paslanmış ve gözü toprağı bakan iron maiden elemanları fazla yaşamaz zaten, ama bunların eskimiş ve sıkıcı müziklerini dinleyip eğlenebilen insanların var olması düşündürücü.
(bkz: oha)
böyle saçma bir önermeye saçma bir önermeyle yaklaşmak gereklidir...

(bkz: tavuk mu yumurtadan yumurta mı deli tavuktan)
başkalarının zevkine dil uzatan insanımsı varlıktan çok daha iyidir.
seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim onermesini sonuna kadar hak edden yazarin sacmalama urunudur.

Muhtemelen hayatinda Heavy Metal dinlememis, buna bagli olarak muzigi dim-tis gibi bos bir ritim zanneden, Iron Maiden in yapmis oldugu dahiyane sololari, Steve Harrisin mukemmel hatta dahi zekasini, ve sarki sozlerinin olaganustu felsefesini cozememis, algilamamis, ya da kafasi basmamis basit insan modelinin onermesidir.
uludağ sözlük , faşoların sözlüğüne dönüşmeye başladı... her şeye de burnunuzu sokmayın ulan ayılar! ister iron maiden dinler ister ajdarla göbek atarım kime ne. daha kaç entryler boyu öğretilecek bu teker teker sizlere. insanlar özgür yaratıklardır özellikle de kişisel tercihlerinde. yeter ulan!
iron maiden' in yaptığı müziği anlamayan angut bir kişiliğin söylediği laftır . (bkz: şimdi neremizle gülüyoruz)
(bkz: Sen ne tavsiye edersin yiğenim)
(bkz: o hikayedeki rezil benim)
(bkz: apollonist)
daha önce iron maiden dinlememiş, dinleyip de konuşması gereken kişinin sarfettiği boş sözler
Böylesine sanatsal, orkestramsı ve Metal dinlemeyenlerin bahanesinin aksine kafa ütmeyen, inanılmaz güzel müzik yapan, türünün tek örneği bir gruba rezil demek?? Senin kadar değildir bence.