1. 1.
  Acaba baska dillerde insanların birbirlerini övmekte kullandıkları bu tip küfürler varmı diye düşündüren kelimedir. Toplum içinde ''Lan bu ronaldinho ne piç topçu hareketlere bak'' (piç burada muhtemelen yetenekliligi tanımlıyor)ya da ''lan bu gitarist ne piç adam ,ne manita götürdü arkadaş..'' (piç= yakısıklılık,karizma) gibi kullanımları vardır. Ben de kullanırım,severim sayarım bu kalıbı.
  7 -2 ... alibet
 2. 2.
  (bkz: küçük emrah)
  7 ... baadir
 3. 3.
  halk arasında anasının gözü,fırlama insanlara yapılan yakıştırmadır... yeri geldiğinde sempatik sıfatlardır... severek kullanırım!...
  2 ... cartman
 4. 4.
  göreceli bi kavramdır. sözlük anlamı ''babası belli olmayan; gayrimesru'' dur. ama türkçenin elastikiyeti sonucu ne hallere getirilmiştir. hakarettir. annesinden babasından emin oldugunuz birine bile söylediğinizde kavga sebebidir. bu hakaret gerçek anlamından çok uzaklastırlmıştır. bi insanın piç olması için ondan nefret etmeniz, yada bir golü kaçırması yeterli bi sebeptir. bu kadar basit değildir halbuki. olmamalıdırda.
  5 ... machados
 5. 5.
  veled-i zina.
  3 ... shwin
 6. 6.
  (bkz: pij)
  1 ... archer
 7. 7.
  ''piçlerin çocukları olmaz. piçler, aşık oldukları kadınların kendilerini kurtaracaklarını düşünür. oysa hiçbir kadın dünyaya bir piçi kurtarmak için gelmemiştir. piçlere sır verilebilir. ölümleriyle son bulan sırdaşlıkları vardır. piçlerin cinsel hayatı düzensizdir.
  piçlerin bedenleri ve akılları, diğer insanlarınkilerin aksine nasırlaşmaz. onların nasırlaşan tek yerleri ruhlarıdır. piçler sadece kendi aşklarına saygı duyarlar. en yakın dostlarının kadınlarına dil ve el uzatabilirler. bu durumda piç tabii ki suçlu, ancak piçlik meşrudur.
  piçler düzensiz hayatlarında düzenli olarak içki içerler. belli sayıdaki kadehten sonra sarhoş olup sızarlar. sızdıkları yerin adı huzurdur. piçlerin babalarıyla olan ilişkileri mezar taşı kadar soğuk, yeni dökülmüş kan kadar sıcaktır. ''piçler insan öldüremedikleri, ağır suçlar işleyemedikleri, korkak ve hain oldukları için yaşadıkları yerleri zorunlu kalmadıkça terk edemezler. piçin davranış ve tercihlerini sadece bir başka piç kabul edilebilir olarak değerlendirir ve 'neden? ' diye sormaz. 'neden' sorusu piçliği yok eder.
  ''piçler açtı. piçler kirliydi. ter, toz ve çamur kokuyorlardı. üşüyorlardı. ama gülüyorlardı.''
  (bkz: hakan günday)
  11 -2 ... soz ucar yazi kalir
 8. 8.
  (bkz: omercik)
  (bkz: sezercik)
  ... seffafbukalemun
 9. 9.
  piç diye bi kitapta vardır.ne nası yani? bu küfür değilmiydi?sorusunu akla getirir
  -1 ... kekistanlihobbit
 10. 10.
  (bkz: o piç)
  ... yamuq