bugün

az önce aldım, yemin ederim içinde peynir yok...
Kulağına ezan okuyup üç kere “peyniiir” demişlerse, henüz peynirli olması gerektiğini idrak edememiştir. Peyniri uzaktan şöylece bir göstermişlerdir..
Dereotlu olanın içi bol peynirli oluyor. Peynirli poğaçadakinden daha çok en azından. ilginç gerçekten.
Izmir'de iyi ki boyoz var, böyle nahoş sürprizlerle karsilasmiyoruz. Poğaça hayal kırıklığıdır.
Şimdi gerçekten kalitelidir yerde piyasa fiyatından fazla para verirseniz yersiniz düzgün birşey lakin genelde minicik peynir, peynire parmak basıp hamura sürme, peynir suyu damlatma damlarken peynir tortusu düşmesi sonucu olan gıda ürünü.
Poğaça olabilitesinin bile neşve sebebi sayılması.
yahu o zaten içinde peynir var diye denmiyor ki, memleketi peynir o poğaçanın o anlamda peynirli.

harranlı gibi düşün.
türkiyede tahşişin sahtekarlığın geldiği noktadır.
siz onu bunu bırakın da uyduruk küçücük bir hamur parçası en az 7-8 tl. bütün bu fahiş fiyatlara bir şey yapan var mı.
de ki içinde peynirimsi bişi bulundu. işte o ; 3. sınıf çökelek !...
daha ilginci zeytinli poğaçanın da aslında peynirli poğaça olmasıdır, yani sade poğaça.
Peynirli poğaçanın içine yıllardır çoğu yerde konulan peynir demeye bin şahit isteyen ekşimiktiki zaten.
Hem ben dereotlusunu seviyorum.
Aha arkadaşlar, peynirli poğaçanın içinde yarım santim bir peynir buldum...

görsel
Bence peynirli değil direkt sade poğaça yemek daha iyi. Peynirli poğaça tadını sevmiyorum.
onuda mahkemeye verirlerse diye koymuşlar. maliyetler anasının amına çıkmış manyak senin istediğin oranda peynir olsa tanesini 15 liraya alırsın.

şu an 7,5-8 liraya satılıyor bildiğim kadarıyla.
Unlu mamüldekiler zararlı ve kalitesiz, marka pastanelerdekiler yemekle tadına doyamazsın.