bugün

canlı yayın uygulaması. facebook'un hamle yapmasıyla unutulmazsa iyidir.
Arada güzel filimler oynayan yer.
Boş insan platformu. Ben instagram facebook bile kullanmıyorum. insanlar bu kadar pisliğe basıl dayanabiliyor benim aklım ermiyor.

Hayır bu kadar iğrençliği gördükçe insan soğur, hayattan uzaklaşır, ilişki kurmaktan korkar.
Tamamen gitar, saz çalıp şarkı, türkü söyleyen ilgi budalaları ile dolmuş olan uygulama.
Sosyal medya uzmanı olan ev arkadaşımdan gördüğüm ve indirmeye bile tenezzül etmediğim yazılım. Bana hitap etmiyor. Ha yarın bir gün 2. bir Gezi olursa, lazım olur diye kurarız orası ayrı. Gündelik hayatta bi sike yarayacak şey değil gibime geldi.
yaşamayı çok istediğim ülkede canlı yayınlar izleyip, kültürünü, insanlarını tanımamı, sohbet etmemi, sokaklarını, ortamını görmemi sağlayan uygulama. cansın.
Kullanım amacı çok farklı yerlere gitmiş uygulama. Bir kaç ünlü insan telefonda duruyor da yakında sileceğim. random bir şeye bassak Dick'e denk geliyoruz.
şu tarz şeylere sebebiyet olan uygulama, https://eksisozluk.com/gi...5185685?a=popular&p=1.

ulan çocuk ablasının videoları çekip gizlice yayınlıyor. yuh be.
Yasal deep web gibi bişey
31 çekenimi dersin,Transı,Gay'i,ibnesi mi dersin
Çıkarıp malı size sallayan mı dersin gitar saz çalıp sadece kızlar yayına gelince gitara devam eden Abaza orospu çocukları mı dersin,götünü göğsünü açıp etini pazarlayan Türk orospular mı dersin her yarrak vardır bu uygulamada.
Adam çatır çatır karı sikti gece bunda amk.
ligtv ye yerleştiren yazılım.
çokça memesini açan türk kızı olan uygulama.
"Soyunma" eyleminin her türlü çekimli halini bulunduran uygulama.
Sapık dolu uygulama. Geçenlerde bir tane kız abisini yayımlıyordu amk.
Sevdigim program.
Yo kari kiz icin degil.
Mac izledigim icin.
Izleten guzel insanlara tesekkurler ediyorum.
Ee ne demisler her firavunun musasi var.
Lig tv nin musasi.*
Arada gerizekalı muhabbetler dinlemek için girilir şok etkisi yaratabilir.
--spoiler--

sizi daha önce çıplak görmüş müydük?

--spoiler--
Ülkemizde küçükten büyüğe doğru ne kadar çok orospunun olduğunu gösteren bir uygulama.
Guzel yayin var midir merak ettigim uygulama.
Twitter, duyurduğu yeni özelliğiyle birlikte kullanıcıların Twitter hesaplarında Periscope bağlantısı eklemelerine olanak sağladı.
7kya twerk var.
dün iki arap kılığına girip bir türkle konuştuğum ve böbreğini çalacağım yerdir.
Lig Tv engellemek istesede önüne geçemeyerek onbinlerce kişinin maçları izlemek için kullandığı programdır.
geçen hafta ki galatasaray-antalya maçını sadece bir kanalda 70.000 kişinin izlemesi ile sunucularının oldukça sağlam olduğunu gösteren uygulamadır.
Eline gitarı alan yayın açıyordur. Baştan aşağı keko dolmuştur. Bazıları afedersiniz yarak yayını yapıyordur. Daha kültürlü ve seviyeli periscope ortamı dileğiyle.
güncel Önemli Başlıklar