bugün

cama gel azdım xde xd,

gitar şöleni, çalabiliyorum diye belki verirler xd xd,

10.000 takipciye götümü açıyorum.

tr versiyonu böyle.

yabancılar ise araba tamir ediyor, periscope üzerinden nasıl yaptığını gösteriyor.

böyle şeylere kullanıyorlar.

cinsel açlık yüzünden her şeyde varoşuz.

rus kızlar çeviriden cinsel şeyler yazıp bizimkileri trollüyorlar.

o kadar rezil olduk yani.

ben mi nereden biliyorum. dışarıdayken falan beleş maç. iyi yayın ordan biliyorum.
https://m.uludagsozluk.com/e/34434626/
her türlü pisliğin döndüğü, abazalara seyir zevki veren uygulama.
Dünyadaki ahlâki yapının bozulması için katkıda bulunacağına inandığım bir uygulama.
Şarkı söyleyen geri zekalılar,
Kendini komik sanan "profil yorumluyoruz" tiplemeleri,
Ego kasmaya gelmiş ufacık kızlar,
Kçını başını açan her iki cinsiyetten abazanlar...

Alın size periscope.
Gezenlerin yaptığı programlar ve maç izlemek için güzel bir uygulama.

Tavsiye: hiç gitmiyceğniz ülkeleri konum seçin ve gezen insanları izleyin sokaklar yeni yerler görmek çok güzel oluyor. Tembel ve parasız işi tam.
Geçici olarak kapatıldı mı ne?
Tecavüze hayır dediğimiz şu günlerde 15 yaşındaki kızların soyunduğu uygulama.
asıl amacından saptırdığımız, kim ne derse desin ciddi iğrençliklerin döndüğü uygulama.
kızların yok mu beni siken diye kullandığı aplikeyşın. bir coder olarak utanıyorum.
yakın zamanda kız arkadaşlarımı buradan göreceğimden endişeleniyorum.
Göğüsler açmak başlıklı yayınlar ile erkek avlayan rus doludur.
Ülkemizde vücudunu pazarlamaya meraklı ne kadar çok kişi bulunduğunu gösteren uygulama.
Şu kadar kalbe meme açarım,500 kişi gelirse karimi düdüklerim,invite atarsaniz sevgilimi soyarim gibi yayınlarla dolu olan uygulama boku çıktı resmen bisikletle dünyayı gezen gürkan genç diye bir adam var diksiyonu düzgün bir abimiz sırf onun yayınlarını izlemek için silmedim bu uygulamayı.
evin prenseslerinin prime time kanalıdır.

görsel
osuruklu avukatların bulunduğu yer. (bkz: sabire meltem banko)
ne kadar boş beleş, bir bayanla konuşmayı bilmeyen hanzo varsa toplanmış kalp atıyor.
önceden yorum yazma özelliği ve ana sayfaya girme özelliği sadece uygulamadaydı şimdi web sitesine de gelmiş.
Ego tatmininin ve sapların cirit attığı sosyal site. Birde anlamak güçtür burda yayın yapma amacını.

Dün şöyle bir girdim. Gece dans eden bir kız var. Bir erkek arkadaşı var. Bilmem kaç k ya soyunurum diyor. Kalp diyor. Alttan yazarları zaten demiyorum. Adamlar resmen saldıryor. Yok adres verin bende geleyim falan. Bu arada birbirlerine küfür edenler de çok. Diğer yayınlarda hemen hemen aynı.

Bir diğer yanı denetim meselesi. Çocuk yaşta birçok kızın veya erkeğin yayın yaptığı gerçeğide var. Gerçekten ciddi denetimlerden geçmesi gereken bir sitedir. Evet.
göçmenler tarafından gururla amerika'da üretilmiştir.
Büyüyünce swinger takılacak gavat ergenlerin soyunma- soydurtma yeri.

iki ünlü kullanınca meşhur oldu, ünlüler gittiler meydan iki kalp için soyunan orospulara kalmış.
Aç kurt ve kuzuların tanışma alanı.
Öncelikle numaranı değiştirmek iki yıl sonra mı aklına geldi.

Arkadaşının yaptığı kesinlikle yanlış bir şey tabiki onu savunmuyorum.

Tanım: genelde abazaların cinsel içerikli yayın bulmak için doluştuğu, bazı kadınların da bu abazalara vücutlarını pazarladığı uygulama.

Bunun yanında bazı kalitesiz şahsiyetler rastgele bir numara çevirerek birilerini işletmeye de çalışabiyor. Bu karaktersizliği yaparak da hep beraber eğleniyorlar yayında telefondaki kişiyle. Ulan şerefsiz senin ne hakkın var karşıdaki kişiyi rahatsız etmeye, tedirgin etmeye.
Arada mac izlenilen internet mecrası.
TV de yayını olmayan maçlar için güzel bir uygulama. etrafta PC de yoksa tek çare periscope ta maçı yayınlayan var mı diye gezinmek.