bugün

tadı tek kelime ile "iğrenç", iki kelimeyle ise "bok gibi" olan içecek. damakta rezil bir tat bırakıyordu, iyi ki artık üretilmiyor da kurtulduk. Mana potion esprilerinin kaynağıydı kendisi aynı zamanda.
(bkz: camsil)
iğrençççç...
bir iki yıl önce piyasada olan mavi, gazlı içecek. *
çakma enerji içeceğidir.
tadından değil renginden çok içilen gazlı içecek.
artık üretilmiyor sanırsam..
mavimsi bir tadı vardı, gayet güzeldi. arkadaşımın sakallarını da maviye boyardı içerken. olsa da içsek. tam party içeceği kendisi. viski kola yapıldığında bu mavi kola ile yeni karışımın rengi de ne renk olurdu merak etmekteyim, pepsi lütfen tekrar çıkart şunu.
dili, dişi maviye çeviren iğrenç bir tada sahip kolaydı.
zamanında renginin güzelliğine kanıp içtiğim, günümüzde unutulup gitmiş mavi koladır.
tadını neden kimsenin sevmedigini anlayamadıgım mavimsi kola. olsada icsek.
bir dönemin popüler içeceğiydi. popüleritesi tadından değil görünüşündendi elbet.

mazinin kalbimizde bıraktığı yaralardan. seni hiç unutmadık artiz kola pepsi blue. sen de internet ünlüleri gibi hemen parladın ve söndün...
tadını beğendiğim, arada bir google'a yazıp görünce duygulandığım kola..
--spoiler--
yaşatır seni!
--spoiler--
zamanında marketlerinde pepsi mavili blue var mı diyerek istenen kola.
tadı çok güzel olan bir kolaydı.

keşke yine üretseler.
Inci sozluk un bir dinem tekrardan ulkeye getirmek istedigi lezzettir.
(bkz: üniversiteliler de bilmez)
Israil uşaklarınin yaptığı amerikali soysuzlarinin yapımında yardım ettigi içecektir.lütfen duyarlı olalım aldığınız her coca cola pepsi filistinde bir göz yaşı demektir.

P(pay)

E(every)

P(penny for)

S(strong)

I(israil)

Anlamı: HER KURUŞUNU GÜÇLÜ iSRAiL iÇiN ÖDE!
(bkz: pepsi white)
(bkz: pepsi gold)
(bkz: pepsi red)
(bkz: pepsi green)
(bkz: pepsi pink)

Gibi türevleri de mevcuttur.
Tadını merak ettigimdir.
En kalitelisinin türkiye'de bulunduğu içecek.
Kimse tadı tuzu demesin. Resmen aynıydı normal pepsiyle tadı hatta denemiştik. Niye tekrar böyle bir kampanya başlatmıyorlar merak ediyorum doğrusu.
ramazanda içiyorduk, iyi oluyordu o.
oha cidden maviymiş lan.
2003’'te çıkmıştı galiba bu. Efsane bir şeydi. Herkes tadı kötü demiş ama ben çok güzeldi diye hatırlıyorum. Belki de çocuk olduğumdandır. Zaten bir kere içmiştim.
iğrenç tadı olan içecek.

Neyse ki kaldırdılar.