bugün

bi çorabı ancak 3 saat kullanabiliyorsunuz o da şanslıysanız . olum tekirdağ'dan halam gönderiyor tanesi 1 tl ama çok kaliteli .
sadece desenli çoraplarına para vereceğim markadır .
pentih pentihh pentihh içimdennn geldiii.
bir çorap 15 lira ya . insaf ulan.
(bkz: utanmadan penti den iç çamaşırı alan kadın)
14 lira dediginiz corap korselidir. sahibi yahudidir. itiaiana kadar kaliteli olmasa sa en yaygin olandır. ortalama super ince kilotlu coraplari 4 fit parlak olanlar 5 liraya satilmaktadir. kendi magazalarinda fiyatlar daha yuksektir.
14 tl diyerek ohaladığınız çorabı 3 aydır tek çizik olmadan kullanıyorum arkadaşlar lütfen.

tabi 3 aydır aynı çorap değil yanlış olmasın ehe.
bikinileri piyasaya göre uygun, kaliteli ve modern tasarima sahip olan marka. yaz yaklasirken bu da bir tavsiyem olarak dursun burada.
Çorap indirimlerine denk gelince gözümü döndüren marka.

Kış filesi adı altında satılan çorapları çok kullanışlı olup termal taytı soğuk kış günlerinin vazgeçilmezidir.
3 çift erkek çorabına 5.07 tl vermiştim.16tl'den düşmüştü.Pekte beğenmedim açıkçası.
yollardaki salak saçma reklamlardan kendisini tanıyoruz.
halen çorap alan var mı bu markadan ?
Atiyeli son reklamı arabesk şarkısı gibidir.
10₺ ye çok çabul kaçan kadın çorabı satan mağazadır. Pahalıdır ama renkleri özellikle ten rengi olanları alanında tektir. Zaten beni bağlayan kısmı da odur.
bugün saat 10'a kadar % 40 indirim yapan mağaza. dolayısıyla tıklım tıklımdı. kalın çorapları indirimli almak güzel oldu. ince çorapları kalitesiz, ama opakları gayet güzel. özellikle saten görünümlü olanlar çok iyi. hem kalınlar hem şık duruyorlar kısa eteklerle.
çorap fetişi olan kişiler için reklam çıkaran adam gibi adam firma.
kardesim gencligimi geri verir misin markasi. evimi yiktin evimi.
nil karaibrahimgil ile tanıdığım tekstil ürün markası.
Bedeni ayarlayıp, boyu ayarlayamayan firma.
Ağı hep düşük. En büyük bedeninin bile. O yüzden ;
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Bir marka.
Gerisi beni ilgilendirmiyor .
Çalışanları çok güzel olan marka.
Şu şekilde reklam yapmasını istediğim marka. bayanlar gidin ve burdan alışveriş yapın. Çıtçıtlı atletleriniz mide bulandırdı artık.
ve o trans yıllardır orada çalışıyor.
kapısının önünden geçerken her defasında kafamı döndürüp bakmaktan kendimi alamadığım underwear markası. insanın iştahını kabartıyor gerçekten
Sutyenleri bikinileri mayolari kabinde deneyebildiginiz iç giyim markası.
Yazın burdan bikini almıştım kabinde deneyebilirsiniz hanfendi demişlerdi ve ben de denemistim mecburiyetten kim bilir günde kaç kişi deniyo onları hiç hijyenik değil iykkkk.
Her kadın bir gün pentiye girmiştir. Ben bile girdim. (arkadaş mağduru bir erkek)