bugün

sekizinci nesil yazar. hoş gelmiş.
sekizinci nesil fake. Hoşgelmemiş.
kendisine ve nesildaşlarına fake diyen beyin travması geçirmiş yazar güruhla ölüme çarpışacak 8.nesil yazar.

ayrıca bilgi, birikim ve düşünceleri ile bu güruhu hizayada getirmesi planları dahilinde olması muhtemel bilge kişi.

çok mu övdüm kendimi ne ?
sekizinci nesil göztepeli. hoşgelmiştir.
--spoiler--
ayrıca bilgi, birikim ve düşünceleri ile bu güruhu hizayada getirmesi planları dahilinde olması muhtemel bilge kişi.
--spoiler--

troll abilerine özenen yazar *.

açtığı başlıkların altına girdiği entryler, bir bilgi birikiminden çok, başlığın tekrarını yapan kişi. başlık ahmet ise, altına girdiği entry'nin "ahmet'tir" ile hiç bir farkı yok.

dogma olmaya karşıdır sorarsan, çünkü dine de karşıdır. ama kendisi de dogmadır. *

ha illa bir boka yarayacaksa notu: açtığı başlıkların öz fikri üzerinde tartışırım, dini eleştiririm, orta çağ filozofların kötülük problemini, bu problemden ve ortaya attıkları üzerinden tanrı düşüncesini de. fakat bu kişiyle aynı düzeyde olacağını hiç sanmıyorum.

bu da ayrı bir not: sözlük yöneticisi gelecek, polemik falan diye silecek bunu, yarısı trollerin sırf polemik amaçlı başlık ve entryleri duracak. bu düşünce de burada en fazla 5 dakika kalacaktır. olur da birisi sikine takarsa, ne mutlu. ayrıca zall topsun.

edit: oğlum 10 dakikayı geçti lan. yönetim uyuma sözlüğüne sıçtırma
(bkz: #11030459)
(bkz: bsgçk)
(#11030459) çok güzel bir noktaya değinmiştir. ayrıca nesildaşım hoş gelmiştir.
(#11216753) no'lu entry ile gecenin bir yarısı neşemize neşe kattı. vesile ile hoşgelmiş diyorum.