bugün

Bayanlara ya da çocuklara verilebilecek güzel hediyelerdendir.
Bu tarz oyuncaklara sarılmayı severler.
Erkek kişisi için üzerine kendi Parfümü sıkılarak verilmesi daha etkili olur.
25 yaşındayım ve hala hayatımda bir kez olsun peluş oyuncağım olmadı. Ha bu yaştan sonra isteyecek de değilim ama çocukken ya da üniversitedeyken bile peluş ayısına sarılıp yatan ya da onu yataklarının baş ucuna oturtan arkadaşlarım vardı ve öyle içimde kalmış fark etmeden. Dediğim gibi bu yaştan sonra alınsa da o eksikliği gidermez. Eksik yaşamamak lazım bazı şeyleri.

Tabi kime göre neye göre eksik? tüketim toplumunun bilinçsiz üyesi olmak ve hayatı tekdüze yaşamak istemesek de illa ki yaşanması istenen aynılıklar oluyor. Öyle çok Fakir de değildik aslında ama niye olmadı bilmiyorum. Aslı alınamıyorsa bi şekilde yerini tutacak uydurma bişiler olmalı, bulunmalıymış.

Etrafınızda peluş oyuncağı/ayısı olmayan kız arkadaşlarınız varsa, sadece arkadaşınız bile olsa küçük büyük demeden bir adet hediye ediniz. Eminim çok mutlu olacaklardır.
Çok severim çok şirin olurlar.
dünyayı kurtaran adam filminde, yakında bulunan askeri birlikteki erata bunların büyükleri giydirilerek canavar figürleri oluşturulmuştur.
(img:#1728688)
Cennete düştüm.
aklıma bu yiğit özgür karikatürünü getirmiş başlıktır.

görsel
görsel
görsel
oyuncak mağazalarında karşımıza çıkan, daha çok büyük boy kaplan ve sibirya kurtlu olanına rastladığımız oyuncaklardır. bu oyuncaklar öylesine gerçeğine yakın yapılmıştır ki sanki içine şeytan girip de canlanacakmış gibi dururlar. korku filmi figürü olan katil bebek chucky'yi akla getirirler.
güncel Önemli Başlıklar