1. 1.
  herhangı bır malı satmak için izlenilmesi gereken yolların planını programını bellı etmeye yarayan cesıtlı satıs yollarıdır.bu isi yapan kişilere stratejist denir..
  2 ... meleklerde aglar
 2. 2.
  piyasada rekabektin artmasi ile ortaya cikmis, urun bakimindan dolgunlasan piyasada en azindan ciro artisini korumak amacliyla pazarlamaya yardimci olan araclarin kullanilmasi, urunu satmak amacina yonelik tekniklerin bir strateji cercevesinde uygulanmasi.
  2 ... antistar
 3. 3.
  ing. marketing strategy olarak gecer.
  1-amacini belirlemek
  2-hedef secmek
  3-stratejiyi gormule etmek
  4-stratejiyi test etmek
  5-uygulamaya sokmak
  2 ... vermilion
 4. 4.
  pazarlama planının nasıl uygulanacağının belirtildiği kavramlardır.
  1 ... tholga
 5. 5.
  sakız,çikolata,şeker vs. gibi ürünlerin çocukların dikkatini çekmesi açısından kasanın hemen yanına yerleştirilmesi,9 rakamının kancasını küçük yazıp uzaktan 0 gibi okunacak şekilde yazılması, fiyatın yanına okunmayacak küçüklükte "den başlayan fiyatlarla" cümlesinin eklenmesi suretiyle alışveriş budalalarını çekmeyi amaçlayan ve üniversitelerde ders olarak okutulan aslında mahmutpaşa'da 3 ayda öğrenilebilen modern çakallık
  2 ... historiadeunamor
 6. 6.
  (bkz: steve jobs)
  1 ... soulmate
 7. 7.
  pazarladığı ürünün işlevselliğini en kafar karıştıran kelimeler ile süsleyip alıcının kafasını allak bullak ederek satış yapmak.
  3 ... freedom
 8. 8.
  "kartuş dolumu yapılır" yazan ilanınızı siyah zemin üzerine yazıp, fax yoluyla yollamak her ne kadar bolca küfür yemenize neden olsa da, etkili bir stratejidir. netekim sayenizde biten kartuş artık dolmak zorundadır. saygılar.
  1 ... bloodsucker
 9. 9.
  göğüs dekoltesi.
  1 -1 ... camp nou
 10. 10.
  kimileri içinse ekmek kapısıdır *
  ... beyler sakin