bugün

ödemelerim de bitcoin kullanıyorum.

fakirmiyim la ben nihahaaa.
yadigardir. anilardir. ilk oyun alma deneyim ortagidir. yurtdisindan aliveris yapmaya calismadir. ozlendin ama yerini doldurdular be guzellik
(bkz: Sarıydı marıydı emme eyi garıydı)

Ücretleri fazlaydı ama kurumsaldı.
ne için kapatılmıştı ondan bile haberim yok ama kartı hâlâ evde durur.
keşke geri dönse dediğim ön ödemeli kart.
başı yenilen güzide şirket. Türkiye'de gerekli izinleri alamadıkları için mecburen ülkemizden çekildi. Neden lisans talebini reddediyorsunuz anasının amına koduklarım!!.

Online ödeme sitesi ile ne alıp veremediğimiz var ki gerekli izinler verilmiyor? Bütün dünyanın tercih ettiği ve uluslar arası en yaygın ve güvenilir hizmeti sağlayan bu şirketi neden istemiyorsunuz! Dışa kapalı olmakla edeceğimiz zarar, vatandaşa verdiğiniz zararı hesap etmiyor musunuz? Sırf bu yüzden skrill'e her havalede 5.50 euro ödeyeceğim.

Bu ülkede işini iyi yapanların başını neden yiyoruz?
dünya çapında 192 milyon aktif kullanıcısı vardır.
türkiye'ye geri dönecek olan kurum.

Mart 2017'de PayPal resmen geri dönüyor tarih kesinleşti.
kendini özletendir.
kapatanların ve kapatılmasında emeği geçenlerin ta ızdırabını sikeyim.
geri dönüşü türkiye içi <-> türkiye içi ve türkiye içi <- Türkiye dışı şeklindedir. yani türkiye içinden yurtdışı alışverişlerde kullanılamayacak.
türkiyeden çekilmesi sonucu üye olduğum bir çok forum ve abonelikteki otomatik ödemelerim askıya alınmış durumda ve bunu aşmak için de herhangi bir yöntem yok gibi.
ülkemizde kepenkleri indiren online para transfer sistemidir. bir webmaster olarak beni ve benim gibi hızlı para gönderimi ve alımı yapması gereken kişileri canevinden vurmuştur.
düşük zekanın eleştirdiği kuruluş.
sayın süper zeki, sence bu hizmeti veren dünyada tek bir firma mı var? onlarca online ödeme sistemi var. yerli girişimciye pay kalır mı sence? ebay'e girdiğin zaman sana bkm express ile ödeme seçeneği sunuyor mu mesela? veya aliexpress sana "gel kardeşim, senin sikik sokuk yazılımcının yaptığı, ne idüğü belli olmayan ödeme sistemini de kullanabilirsin" diyor mu? demiyor. dünya'daki en büyük online ödeme şirketi paypal.
uluslararası şirketten bahsediyoruz, herif hala bilgiler türkiye'de depolansın diye yırtınıyor. sen ingiltere'ye gidince adam sana "olmaz kardeş, senin ingiliz bankalarında hesabın yok, giremezsin" diyor mu? onu da demiyor. çünkü aptalca bir kılıf bu sadece.
ayrıca türkiye'de depolanan diğer bilgiler için:
(bkz: 50 milyon şahsi bilginin internete sızması)
neymiş, komisyon alıyorlarmış her yerden. yalandır diyemem, ama benden kesinlikle kesinti yapılmadı. belki ticari kullanımda yapıyor olabilir. o da hakkı zaten. ille de komisyon kesiyorlar benden diyorsan kullanmazsın. olur biter.
ama asıl koparan "rte'nin az bile yaptığı hırsız şirket" ibaresi. yok hayır hakaret kullanmayacağım. anlayan anlar zaten.
Maliye bakanlığı bu sene internet ticaretine el attı vergilere büyük düzenlemeler getirdi. PayPal bazı irili ufaklı birçok firmanın daha az vergi ödemesini sağlıyordu. Bu yüzden Türkiye de bir süre ya da hiç olmayacak.
rte'nin az bile yaptığı hırsız şirket.

paramı çekemiyorum lan buradan . neymiş 8 sene önce hesap açmışım 18 yaş altı olduğum zaman.

lan dürzü zaten o hesabı hiç kullanmadan kapadım ben daha sonra aktifleştirdim. 180 gün boyunca çekemeyecekmişim paramı , bak sen hele bak.. resmen parayı işletmek için yalan dolan işler peşinde koşan kurumcuk.
kendileri tekel olduğu için istediği gibi davranıp istediği kadar komisyon ücreti çekebiliyor. devletin bu ibnelere siktiri çekip yollaması iyi olmuş. tam olarak nedenini bilmiyorum ama kesin para vermemek için yapmışlardır. böyle de bi ibne şirkettir siktirsin gitsinler. kredi kartı varken gereksizdi.
(bkz: bkm express)
Türk medya, gazete ve televizyonlarında "Paypal Türkiye'den çekildi" başlıklı haberler yayınlanırken, aslında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu PayPal'a faaliyet izni vermedi. PayPal Türkiye'deki faaliyetlerini durdurmak zorunda kaldı. Türkiye'de aynı hizmeti veren UPT diye bir sistem var (Paypal alternatifi) UPT Aktif Bank'a ait. (Passolig Kartların da ait olduğu banka.) Aktif Bank'ta Çalık Holding'e ait. Çalık Holding'de başkannın damadına ait. PayPal Türkiye'de faaliyetlerini sürdüremezse, PayPal kullanan tüm yerli kurumsal ve bireysel hesaplar UPT kullanmak zorunda kalır.
pek alışveriş yapılmamış sitelerde güvenli olduğu için kullandığım ödeme yöntemiydi. artık ülkemizde faaliyet göstermeyecek en azından bir süre.

bakayım hesabı kapatayım derken 1.62 dolar bakiye görünce dedim çekeyim bunu. neymiş efendim en az 10 dolar çekebilir mişim. haram zıkkım olsun.
ininal kart a yöneliş olsun diye yapılmıştır.
paypalın kapanmasıyla birlikte talep ininala yönelmekte.
neden türkiyeden çıkmıştır merak etmiyor değilim. lan yoksa?
https://eksisozluk.com/pa...anyasi--5120574?a=popular
hesabında para kalıp çekemeyenler için çok güzel bir hareket. kalsın burada.
Türkiyeden çekildiklerini açıklamıştır.
Sıçtık lan. internet alışverişinin en güvenli para transfer şirketiydi.