bugün

Dünya'nın bizi kıskandığı konulardan biri de budur mesela.
Haiti, Liberya, sudan'ın kıskanamıyor oluşu bizim için bir eksiklik tabi. Çünkü bu paypal'ın gözünde onlarla aynı kefedeyiz. Liranın değeri yok.
sikayet (iade, calinti vb) olayi cok sik olursa paypal guvenlik amacli paraniza 6 ay el koyuyor. boyle salak bi sistem gormedim.
ülkede kapanmış ve hala kapalı olması e ihracatta ülkeyi zor duruma sokan firmadır.
türkiye dısında neredeyse her ülkeye tam destek veriyorlar peki ya neden türkiye de yok

akp hükümetinin yanlış politikası yüzünden adamlar bizim hükümetle kavga edip desteği kesi uzun bir hikaye ama olay kısaca bu.
elon musk'un insanlığa armağanlarından biri.
neredesin 2 gözümün çiçeği. dön artık.
--spoiler--
PayPal olarak Haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.
Müşterilerimiz 31 Aralık 2019 tarihine kadar mevcut PayPal hesaplarına giriş yaparak hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabileceklerdir.
1 Ocak 2020 tarihinden sonra Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesaplarındaki bakiyeyi tanımlı banka hesaplarına aktarama işlemini gerçekleştiremeyecekler.
--spoiler--
bunun için yurtdışından sanal kart çıkartılır. kredi kartından buraya istenilen miktarda para aktarılır. bu sanal karttan paypala para aktarılır. afiyetle harcanır.
yabancı bir online oyunda bir kaç item satın almak istedim. fakat tek ödeme şekli paypal üzerinden gerçekleştiği için bakıp kaldım.

paypal ı eskiden yurt dışı alışverişlerimde kullanırdım. şimdilerde ise kapanmasından dolayı paypal kullanamıyorum.

paypal seni özledim. ne olur geri dön yeniden başlayabiliriz.
Allah' ın bir kulu da yurtdışında paypal hesapları açıp, ülke içi satışını yapmıyor. böyle bir boşluğu nasıl doldurmamışlar ilginç. resmen tek başına paypalın türkiye şubesi olabilir bu dediğimi ilk yapan kişi.

ha yurtdışındaki tanıdığından paypal hesabını almışsın çünkü o şekilde alışveriş yapabiliyorsun, ha kurumsal güvenilir bir firma olup almışsın. türk insanının çakallık ve kurnazlığında gerileme var anlaşılan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.