Advertisement

 1. 1.
  Detay Maxinet mağduru bir üye tarafından açıldığı söylenen ama henüz ne iş yaradığını anlamadığım, referans sistemi olmayan, üyelik ücreti olmayan, sadece bilgisayarda bir sayfayı açık tutarak günlük 6$ kazanç vaad eden tuhaf oluşum.

  http://www.paykapital.com
  -3 ... hadesistan
 2. 2.
  15 saat bilgisayarı açık tutunca 6 dolar vereceğini söyleyen platform. Üye olduk bakalım çalışıyor bilgisayar. Bu da kazığı sokarsa bende bunların sitesini hackletmezsem... * *
  ... bekido
 3. 3.
  450 saat çalışan bilgisayar 180 doları elde etmesine rağmen parayı ödemeyen platform. Minimum 180 dolar çekme kuralı olan sistemde 181 dolar olmasına rağmen yeterli bakiye yok hatası ile paraları ödemeyen ve yeni bir mağdur kitlesi oluşturmaya başlayan site. Paraları ödemiyorlar boşuna üye olmayın. Deneyimledik... Sitede yazan yalanlama haberine inanmayın ödemediler... Neyse ki Bursa'da yerini biliyoruz savcılık ulaşır kendisine...

  Edit: Parayı öderse mesaj kendiliğinden imha olacaktır...
  1 -2 ... bekido
 4. 4.
  bir çiftlikbank vakası daha. bunun bir benzeri detay maxinet'tir.
  detay maxinet'e daha geçen gün baskın yapıldı.
  adamın bilgisayarında ne yaptığını bilmediğin bir uygulamayı çalıştırmasına nasıl izin veriyorsunuz anlamıyorum. bu uygulamayla senin bilgisayarından ve ağından neler yapıyor kim bilir.

  http://www.milliyet.com.t...yon-cayci-gundem-2663785/
  ... altan518
 5. 5.
  PayKapital Kazanç Sistemine Hoşgeldiniz.
  PayKapital Kazanç Sistemi Nedir?
  PayKapital sadece bilgisayarlarınızı kullanarak sizin aracılığınız ve internet deneyiminiz ile para kazanan ve bu kazancın %50 sini üyeleri ile paylaşan bir sistemdir.
  Sistem; internet sitesinin ilgili sayfasını açık tuttuğunuz sürece ücretli olarak hit gönderme anlaşması yaptığımız firmalara hit gönderir.
  Ayrıca problem çözme hizmeti verdiğimiz firmalar için bilgisayarınızın aritmetik işlem gücünü kullanır.

  PayKapital Üyelik Ücreti Ne Kadar?
  PayKapital üyeliği tamamen ücretsizdir.

  Getirdiğim Alt Üyelerden Bir Kazancım Olacak mı ?
  Sistemimize dahil ettiğiniz üyelerden hiçbir kazancınız olmaz. Her bilgisayar kendi açık kalma süresinden para kazanmaktadır.

  Sistem Nasıl işliyor?
  Sisteme kayıt olmanız ile birlikte göreve hazırsınız. Göreve başla bölümüne girmenizden itibaren sistemde kaldığınız süre hesaplanır ve kazancınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
  15 saatlik çalışma karşılığında kazancınız 6$ dır. Minumum para çekme limiti 180$ dır. Para çekme taleplerinizi ilettikten sonra kazancınızın %20si kesilerek dilediğiniz banka hesabına mesai saatleri içerisinde aktarılacaktır.

  Birden Çok Bilgisayarım Var. Ne Yapabilirim?
  Eğer birden çok bilgisayarınız varsa her bilgisayarınızda farklı bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp Görev Başlatmanız lazım. Birden çok kullanıcıya sahip olabilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlamamız yok. Her bilgisayarda 1 kullanıcı açılmak zorundadır. Para çekim işlemi yaparken aynı ad soyad bilgisine farklı hesaplardan çekim işlemi yapabilirsiniz.

  Önemli Duyuru
  Bir takım haber sitelerinde hakkımızda "veri güvenliğiniz tehlikede, 1 gün açık bıraksanız bile bilgisayarınız patlar, sms alacak paraları olmadığı için sms ile kayıt doğrulamayı kaldırdılar" şeklinde asılsız yorumlar yazmaktadır.
  11 gündür bilgisayarı açık olan üyelerimiz var. Bu haberlerin tamamı yalandır. Ayrıca bir çok üyeninde bildiği gibi SMS iLE KAYIT sistemini kaldırma sebebimiz şudur.
  Bir çok üyenin birden çok bilgisayarı var. 40 bilgisayarı olan üyelerimiz var. Bu üyelerimizin telefon doğrulaması olursa 40 tane telefon numarası mı bulması gerekiyor ?
  Bizim işlem kolaylaştırmak adına yaptığımız düzenlemeleri ve 1 lira para almadan sunduğumuz bu hizmeti "Dolandırıcılık" olarak niteleyip karalayanlar, bu işleri para ile yapan sitelerdir.
  Şu an bizim sayemizde kendilerine üye bulamamaktadırlar ve bize saldırmaktalar.
  Tüm üyelerimizin bilgilerine arzederiz.

  Abartıdan uzak karlı kazanç PayKapital de.

  ''Yazdıklarının hiç biri doğru olmayan site.... Sahibine savcılıkta şikayette bulunulmuştur. Bimer Cimer gibi yerlere dilekçeler gönderilmiştir. ''
  ... bekido