bugün

- öp beni.

kaçarak uzaklaşmıştım şirketten, aman aman.

çoğu zaman kötü sözlerdir.
bizim patron çok söyler. hem de günde en az 2-3 kez söyler yani. özellikle telefonu kapatır. şayet karşı tarafla orta yolu bulamadıysa bize doğru döner ve önce bir amannnn çeker. sonra da osuruktan teyyare selam söyle o yare der.
Ben hayatta üç şeyden nefret ederim...
sana bi tomar parayı boşuna mı veriyorum ?
Engin isminde arkadasin biri iki uc isi bir arada yapmaya calisip butun isleri birbirine karistirmisti.

Patron aynen soyle denisti ve aklimdan hic cikmadi.

- Engin, sen sicarken ayni anda tirnaklarini kesip gazete okuyabiliyormusun?

Enginin yuzundeki ifadeyi gormenizi isterdim.
çalışıyorsun demek Hâlâ ..
akşam sizi ben bırakayım istersen?
bir kahve de ısmarlarım.hımm?
http://galeri.uludagsozlu...ylediği-unutulmaz-sözler/
Bişeyi elli keremi söylicez kızım..
saçlarıma rasta yapmak istiyorum dediğimde verdiği cevaptır.

-yaptır tabi yaa. hem senin içinde değişiklik olur. iş hayatında da başka heyecanlara sebep olur. *
"sapıronline" süreyya civil 'in turkcell superonline çeyrek toplantımızda böle demesi. (bkz: biz ceo ya patron deriz)
-ben çıkıyorum bıdıbıdı bey
+nereye çıkıyosun?
-nasıl?
+ben kaçta çıkarsam sen de o saatte çıkarsın paşam.
-paşam mı? bak ikidir bana zıt gidiyosun... sonra bi ışık hüzmesi * yok yok. son cümle şakadır. velhasıl zaten bi' kaç ay özel sektör deneyimim oldu, olmaz olaydı. neyseki artık rahatım.
'Küçültmeye gidiyoruz.'
1 saat önce gelen müşteriyi unutunca;

-Artık zamanda neler içtiysen sen motoru yakmışsın oğlum.
Ben- Şey patron biraz avans lazım da..

Patron- hep anamı soruyorlar, babamı soran yok.

Al işte. Gel de cevap ver bu adama.
" Bir daha kahvaltıya beni çağırmazsanız kovarım sizi. " hak yiye yiye battın be abla. Biz hala ayaktayız ama bak.
'yine mi deterjanladı buraları manyak karı?'.
+ neden yine sözlüktesin adgg?

- iş yok patron.

+ nası iş yok ya, işlerin nasıl aksadığının farkında mısın?

- bunun farkında olmak benim işim değil ki patron, senin işin.

+ ?!?!?!?!?
işten ayrılırken bana;
patron- seni şahsi içgüdülerimle işe almıştım. demek ki bundan sonra profesyonel olmam gerekiyormuş.
ben- e bir zahmet sayın işveren bey.
amına koyarım böyle işin.
hiç bir müşteriye efendim hoşgeldiniz falan demeyin. kimse kimsenin efendisi değildir.

demişti. sonra işten çıkartmıştı beni neyse. hiç unutmam ama.
hepiniz orta derecede zekaya sahipsiniz aranızda geri zekalı olan yok.doğru yapın şu amina kodugumun işini.
"seni yaptigin bu manyakliktan oturu kiniyorum. kiniyorum. kiniyorum. 5 kere daha kiniyorum. terbiyemi bozmak istemem ama sen ne deli bir adamsin birader" demistir kendisi. ustelik odada bir suru ust duzey varken. bende his istifimi bozmamistim. tabii daha sonra yaptigim o manyaklik sayesinde sirket 3 yeni kontrat kazandi , patronda geldi "seni artik kinimiyacam" dedi.
" oyunu ben yönetirim siz piyonsunuz "
Üniversiteli garibanlara söylemesi kolaydı , biz bugün burdayız ama siz yediğiniz haramlarla azalarak bittiniz.
Amk çocukları.
Herşey karşılıklıdır.
Benim söylediğime yorum yapmayın, sadece söylediğimi yapın Ben dükkana benzin döküp yakın diyorsam dükkanı yakın amk, mutlaka bir bildiğim vardır belki dükkanı sigorta ettirdim size ne amk.

Bu bana ait bir sözdür.