1. 11.
    avea'nın gençlik platformu.
    ... buyuyunce moderator olucam
  2. 12.
    bir avea hizmetidir. Reklamı bana fena halde gıcık gelmektedir.
    ... robertwalken
  3. 13.
    avea'dan bir gençlik patlaması adlı bir slogana imza atmışlar. lan şeytan diyor sar c4'leri üzerine, git avea merkez binasına, çık yönetim kurulunun bulunduğu kata, 'gençlik patlaması öyle olmaz böyle olur!' de ve patlat kendini anasını satayım. o derece öfkeleniyorum ben bunlara erdener abi!

-ben de.
    1 ... zedx
  4. 14.
    reklamlarıyla avea'dan tiksindiren hadise. yeter lan!
    ... rakimalboga
  5. 15.
    avea gençleri için fırsatlarla dolu bir interaktif ortam... avea hattı olan aboneler, üye olmaları durumunda patlican dünyasına adım atıyor ve kaçırılmaması gereken avantaj ve fırsatlardan yararlanıyorlar. Mesela şu anda hala katılımı devam eden(13 Şubata kadar) Patlican Müzik Yarışması ile dereceye giren amatör rock grupları hem ödül kazanma, hem de kendilerini kitlelere tanıtma fırsatı yakalıyor. ilgilenen arkadaşlar bence çok şey kaçırmadan mutlaka denemeli. Daha fazlası için:

http://patlican.ekolay.net/muzikyarismasi.asp
    http://patlican.ekolay.net/
    ... nwbrn
  6. 16.
    aslında çok faydalı bir avea hizmetidir. her 150 kontör yükleyişinizde size 180 dakika bedava konuşma süresi vermektedir. ayrıca araştırıldığı zaman bir çok markayla da anlaşmalı oldukları görülmektedir. bir tek sinemalarla da bağlantı kurabilirlerse gnctrkcll i yakalayabileceklerine inanıyorum. tek eksikleri budur kanımca. umarız bir an önce onu da hallederler. *
    2 ... cntrlaltdel
  7. 17.
    (bkz: patlıcan)
    ... uludagsozluk
  8. 18.
    "şansınız bol, hattınız açık olsun" gibi manidar bir sözlü mesaj yollayan, avea'nın gençlik hizmeti. Public enemies filmini vizyona girmeden önce izlettirirse, teşekkürlerimi sunar, gözlerinden öperim.
    ... larsmon
  9. 19.
    180 dakika bedava kampanyası da bittiğine göre artık hiçbir numarası kalmamış, gerçekten patlamış bir gençlik patlaması. artık üyeliğinden çıkmak farz oldu gibi geliyor.
    ... ozgurcocuk
  10. 20.
    musakka, karnıyarık ve sandal kebabı gibi enfes yemeklerde kullanıla sebzedir. ayrıca mangalda közlemeside lezzetli ve keyif vericidir.
    1 ... quiet child