1. 1.
  avea'nın başlattığı geçlik patlaması.

  http://patlican.ekolay.net/
  ... tifosi
 2. 2.
  avea'nın başlattığı gençlik patlamasıymış! bu isimle ancak kıçlarında patlar o gençlik. sensin patlıcan diyesi geliyor insanın..
  1 -1 ... maradona
 3. 3.
  http://patlican.ekolay.net/

  adresinden ulasılıp avea hattı olan tüm abonelerin üye olmaları durumunda, her yöne 100 beleş mesaj kazanacakları sitedir. nikotini fazla ama cok yararlı deneyin, beleşin tadını görün.
  ... melankolik
 4. 4.
  avea nin, reklamlarını seslendiren kızın bir yerlerinin patladığını düşündüğüm gençlik pörtlemesi. turkcell le yarışamıyorlar bu gençlik portalı olayında.
  1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 5. 5.
  9 kasım'da ankara-anatolia gösteri merkezi'nde gripin, emre aydın, üç nokta bir'in sahne alcağı konserleri düzenleyen avea'nın 'patlıcan ile yurt çapında patla' sloganlı gençlik patlaması. *
  1 ... enzeru
 6. 6.
  avea'nın gençlik patlaması. ne kadar tutar bilmiyorum ama sanırım herkesi götürüyorlar falan uyduruk uyduruk konserlere. sonuç olarak avea'nın türkiyenin en genç kullanıcı kitlesine sahip gsm şirketi olduğu düşünülürse başarılı olabilir ancak bir gnctrkcll olması ne kadar sürer bilinmez.
  1 ... cupid
 7. 7.
  avea'nın sevgiliden cok sms atan gençlik segmenti. "x kişisi ile roportaj yapmak istiyorsan x yaz, y e gonder su kişi ile roportaj kazan" tipindeki kampanyalar ciddi olup, en ufak bir çakallık yoktur, bilgilerinize. bizzat görülmüş ve yaşanmıştır.

  bununla da kalmayıp hangi memleketten geliyorsanız gelin tüm masraflarınız * kendileri tarafından karsılanmaktadır. elinizi cebinize attırmıyorlar efenim inanır mısınız?

  ne yalan söyleyeyim ailecek seviyoruz bu patlıcanı...
  2 ... melankolik
 8. 8.
  aveadan bir gençlik patlaması:patlican.
  -1 ... yesilkurbaka
 9. 9.
  avea'nin yine sorulan sorulara robotlarla cevap verdirttiği hede. kardeşim yurt dışındayım diyorum, şifreyi kodla alamam bunun başka bir yolu yok mu diye insan gibi mail atiyorum gelen yanıt hala; 9345'e kisa mesaj gönderin şifrenizi anında alın! oleyyy!! lan deli misiniz insan bari bir okur attığım soru mailini ya.. bu kadar olur!
  1 ... heros
 10. 10.
  bana sevgilimden daha fazla mesaj atan avea oluşumu. ne yaparsan yap asla pes etmeyeceğim, sevgilimden ayrılmayacağım ulan!
  ... bana ordan 1 ekmek 10 yumurta