bugün

bugün yüz yüze tanışma fırsatı bulduğum, insanların resim çektirmek için yarıştığı çok tatlı insan.
nihat doğana saldırırken ki hali bulldog tan farksızdı. ahanda bak;

http://galeri.uludagsozlu...om/r/pascal-nouma-143677/
Beşiktaşın efsaneli forveti.
pascal gitti survivor'ın da tadı kalmadı.
sünnet olarak kızların ilgisini daha çok çekmiş olan efsanevi beşiktaşlı futbolcu.
son verdiği röportajda , türk kızlarının çok güzel , fransız kadınlardan kendilerine daha çok baktıklarını ve bir türk kızına aşık olursa evlenebileceğini dile getirmiş canayakın insandır.
(bkz: türk kızlarının kıymetini bilmek)
bir haber sitesinin haberine göre (eğer asparagas değilse) pascal nouma türk vatandaşı olacakmış iyi hoş hayırlı olsun olmasına da vatandaşlığa geçenler neden isimlerinden vazgeçmek zorunda hissediyor kendini anlamadım. nouma da numan olacakmış...

edit: konuyu araştırdım öğrendim. sonuçlarından da açıkçası utandım. ilgili başlık için;
(bkz: türk vatandaşı olmak için isim değiştirme şartı)
asena ile ilişkileri olduğu söylenen sevimlilik abidesi eski futbolcudur.
uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen, bu akşam survivor finalinde nihat doğanla karşı karşıya geldiğinde neler söyleyeceği merakla beklediğim yiğidim, aslanım, kara yağız delikanlım.
beşiktaşlı esmer bomba.
son derece maskülen ve seksi -eski- futbolcu. öyle bir ''canım'' diyor ki...*
beni bile kendisine hayran bırakmış deli ama futbolu ve hayatı izlenesi siyahi kişilik, o da bizden biri o yuzden sevildi.
(bkz: deli)
(bkz: şakşakçı)
uzun boylu olmasının yanında tekniğiyle de adından söz ettirmiş efsane. hedef forvet oynar ama yeri geldiğinde topun dibine de girer. (bkz: kral)
gecenlerde gördüğüm bi habere göre yolları cübbeli ahmet hoca ile kesişmiştir. müslüman olmak istediğini belirtmiştir. 2 yıldan beridir böyle bi düşünceye kapıldığını açıklamıştır. hatta adını "numan" olarak değiştirecekmiş.
(bkz: pascal nouma nın müslüman olması)
cübbeli ahmet hoca'yla karşılaşmış insan. diyaloglarını merak ediyorum ve izleyeceğim.
nihat dogani dovdugunde icimin yaglarini eriten adam (bkz: helal olsun ulan sana) , * . ayrica futbolcuykende cok sinirli ve agresifti ama guzel oynardi kerata hohohoho.
hakan bey adlı programda yaptığı şirin hareketlerle beni yine gülme krizine sokan adamdır.
(bkz: sevimlilik abidesi)
bu nasıl bir şirinliktir ya. konuşması filan çok şeker. konuşurken o kadar sempatik görünüyor ki...bazı kelimeleri telaffuz edişi çok bal. vücudu filan desen çok seksi, maskülen biri. henüz sevmeyen kıza rastlamadım. geçen çarkıfelekte gördük ve programın ucuzluğuna rağmen ağzımızın suyu aka aka izledik kendisini *
ırkçı pompişlerin sevmeyi hazmedemediği efsane futbolcumuz.
sempatik, yürekli insan. twitter da ingilizce, fransizca, türkce ve yari türkce yari ingilizce yazan kisi.

https://twitter.com/#!/pnouma21
daçmin goş'la oynadıkları kfc reklamının sonuyla yarmış geçirmiş adam.

--spoiler--

(bkz: tombala)

--spoiler--
erkek adam. com

ne adamdın sen pascal öyle? feneri sikine doladiğında ''bu adam büyük adam olacak'' demiştim.
ahı tutan eski futbolcu.