bugün

(bkz: saldır pascal)
adadaki kızlar için ben bunları koruyorum, ben bunların abisiyim ayağında olup hepsini öpüp öpüp ellemiştir. ha art niyet vardır, yoktur bilemeyiz. yalnız her şeyi geçtim. bu kızlarla bu adam ne ara bu kadar samimi oldu? ulan bu adam ne yaptı ki, arkasından bu kadar ağladılar? hele en son pascal giderken asena'nın pascal diyip bir daha boynuna sarılması ise tam koptuğum kısımdır. bu kadar kısa sürede nasıl böyle samimi oldunuz? yalnız pascal'a da helal olsun. survivor bitince baştan sona hepsini sikerteceğine(asena dışında) inanıyorum. yürü be nouma.
(bkz: türkiye yalaması)
bu adamı severdim beşiktaşın siyah kısmıydı sanki diger yarısı gibi, ama gün geldi kulüp hemen harcadı gene üzüldük gene sevdik. beşiktaşk tan çekti biz gülelim yüzüne dedik ama olmuyor şimdi, öyle kızlara verip sırtını bu ülkenin evladına yetim çocuğa saldırır gibi tekme tokat olmadı. yakışmadı. hernekadar bizden desekte bizden olmadığını gösterdi kendisi. sen gidince bize ateşi kim yakacak diyen kızlar için kavgaya deger mi? yarışmayı bileginin hakkıyla kazanana saygı böyle mi olmalı? biz millet olarak yanlış yoldayız.
ellerine sağlık denmek için geçmiş olsuna gidilip, sakin ol şampiyon denmesi gereken tahammülünün bir sınırı olan kral insan.
türk insanını sayesinde halen türkiyeden cuvallar dolusu para kazanan şahsiyet.
yazık.

edit: nesi zorunuza gitti gerizekalılar. adam çatır çatır kazanıyor o nu bi bok yapıpta baş üstüne koyanlar sayesinde. nihat mı her ne ise onu da hiç sevmem ama adam bileğinin hakkıyla yendi bu 2 metrelik işe yaramaz zenciyi. o adam dediğiniz maymun ne yaptı yenilgiyi hazmedemedi gitti adama saldırdı. adamlık bu mu sizin gözünüzde.
Nihatla kavgası dolasıyla gönüllerde taht kurmuş bi şahsiyettir. seviyoruz seni.
survivor'a vedasını izlerken gözleri dolduran süper süper süper insan. kendi de dayanamadı ağladı zaten.
(bkz: adamsın)
ellerine sağlık denebilecek adam.
Para ıçın ıddaya gırıp Nihatı döven kışı ...
bjk taraftarının yıllardır ''pascal bizi diskoya götür'' diye ısrar ettiği, fakat bi icraatı olmayan fransada doğmuş beşiktaşlı olmuş türkiye sevdalısı eski futbolcu.
ruhunu getirip nihat doğan'ın ruhunun önünde diz çöktürmediği, tövbe istemediği sürece rahat yüzü görmeyecektir, nihat reyizin laneti üzerinden kalkmayacaktır.
Nihatı dövmek için koşarken kendisi bi an jaguar görüntüsü almıştır, ben öyle gördüm.
nihat doğan'ı dövmek için koşarken bile o havalı tavrını bozmayan adamdır.
gözden de çaptan da formdan da bir anda düşülebileceğinin yürüyen abidesidir.
(bkz: pascal nouma nın iyice palyaçoya dönmesi)
nihat doğan'a koşuş anı vardır beni benden aldı.o nasıl bir asalettrir be panpa.
bu kadar ilgiyi yurdumun koyununa göstersen, kendini öküz sanardı.

birgün hepiniz pascal'ın kucağına oturacaksınız, ilk yarrak ebru'ya hadi hayırlısı .

(bkz: cuk)
(bkz: pascal iyiydi de çevresi kötüydü)
adını her sol frame'de gördüğümde yazasım gelen sevimli insan.
kupayı görmek için survivor'dan diskalifiye olmayı göze almıştır. candır.
kızları kamera arkasında yakınen sevmiş olma ihtimali olan survivor cu.
fransız olduğu halde survıvorda olaylara fransız kalamayan adam.
nihat doğanı yarışmada yenemeyince kaba kuvvete baş vurmuştur.*
(bkz: nihat reyiz)
güncel Önemli Başlıklar