bugün

31 mart 1989 doğumlu arjantinli genç yetenek. 2006 yılında ilk maçına newells formasıyla çıktı. daha sonra estaduentes'e geçti burdanda almeria'ya geçti. fm 2008' de de wonderkid oluyor bu genç yetenek.
an itibarı ile valencia'ya çok şık bir gol çakmış futbolcu.*
galatasaray da oyanamasını istediğim muthiş futbolcu.
fm den keşfettiğim yetenekler arsında eğer ileride birgün büyük bir takıma transfer olursa ben bunu keşfetmiştim diye böbürleneceğim arajantinli AMC.
fm'ye göre bir adet küçük messi. tipi de messi'ye benziyor zaten. belki teyze oğlusu falandır. *
görsel
almeria formasıyla ziyan olan yetenektir. çekip kurtarın şu çocuğu çok yetenekli.
fenerbahçe de iş yapar.
(bkz: pırpır)
almeria'da harcanan adamdır kendisi.
almeria'nın bu sezon sonu büyük ihtimalle la liga'ya veda etmesinin ardından oynadığı nefis futbolunu hakedecek bir takıma transfer olmasını umduğum arjantinli ufaklık. izleyenler zaten kendisinin oyun tarzını leo'ya epey benzetecektir, valencia cf formasıyla görmek dileğiyle...
messi'nin f/p oranı daha makbul olan versiyonu. bu oyuncuyu bir gün fenerbahçe'de görmek isterdim.
eğer ki sezon başladığı anda teklif yapmazsanız 2-3 milyon euro arası bir rakamla almak zorunda olacağınız futbolcu. çünkü muhakkak sizden önce birileri oyuncuyu ayartıyor. daha sonra ister ilkonbire koyun, ister yedekte bekletin ya da kiraya verin. sonunda 15-20 milyon euro gibi bir rakama satacağınızın garantisini verebilirim.
fm 2008de cüzi bir miktara bursaspor a alıp 20küsür m $ a ac milana sattığım yetenekli oyuncu.
2010-11 almeira sından 2011-12 de la liga da kalan birkaç oyuncudan biri olacaktır.
valencia ile anlaşmış bücür futbolcu. 1,63 boyu vardır.
valencia da 14 numaralı formayı giyecektir. liverpool a 2-0 kaybettikleri hazırlık maçında çok kötü bir performans sergilemiştir.
çok çabuk adam eksiltebilen yetenekli arjantinli..
la liga'da messi ve ronaldo'dan sonra beni en çok heyecanlandıran futbolcudur. çöl karıncaları olur ya hani. böyle deli gibi sağa sola koşar. önüne tahta koyarsın sola döner solu kapatırsın birden sağa kırar. işte öyle bi kıvraktır kendisi.
güncel Önemli Başlıklar