bugün

entry'ler (172)

ten rengi çorap giyen kadınlar

Dünyanın en güzel tapılası kadınlarıdır.

ali yazır

bursa'nın yıldırım ilçesinin mhp belediye başkan adayıdır. kazanabilitesi çok yüksektir.

bursaray

yerin üstünden giden tramvayımsı metrodur.

batçık

bursa'nın neresine giderseniz gidin illa ki geçeceğiniz yapılardır.

tayyip erdoğan karşıtlarının ortak özellikleri

eğitim seviyeleri yüksek, aklı başında, atatürkçü kişilerdir.

mhp yi liseli partisi yapan zihniyet

kesinlikle doğru bir söylemdir. liseye yeni başlayanları ocaklara çekmeye uğraşırlar. amaçları türk ülküsü yada türkçülük değildir, sırf kavgada adam toplamak, mitinglere götürmek içindir. genelde türk kürt kardeşçiliği yapmaktadırlar. *

şemistan elizamanlı

Kerkük halk manisi çok güzeldir.
http://www.youtube.com/watch?v=qV5ja1Hj_54

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

boy: 1.68
kilo: 62
saç : kahve
ten : beyaz
ayak :40
göz : kahve

en güzel parfüm

212 vip.

doğu türkistanın umursanmaması

sözde türklerin(!), sözde müslümanların(!) ve sözde türk(!) hükumetinin yaptığı durumdur. myanmar'ı filistini, somaliyi ağızlardan düşürmezler, yardımlar toparlar fakat doğu türkistanı ağızlarına bile almazlar.

doğu türkistan

twitterda TT listesinde dolaşıp durmaktadır. yine unutulacaktır birkaç güne. kimsenin umrunda olmuyor türkçüler dışında. sözde müslümanlar gazzeyle, myanmarla uğraşa dursun.

doğu türkmenistanın siklenmemesi

gezzeyi, myanmarı ağzından düşürmeyen hükumetin yaptığı durumdur.

uyurken bacağa kramp girmesi

yatakta zıplamaya sebep olan olaydır.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

nil burak - sende başını alıp gitme.

akyürekler seninle

yalakalığı en güzel şekilde ortaya koyan sözde bir şarkıcının şarkısıdır.

tc nin yüzde 99 u hıristiyan olsaydı olabilecekler

değişen birşey pek olmazdı. türk milleti zaten tanrıya eski çağlardan beri tapan bir millettir. keşke o çağlardaki gibi olsaydık hala, şimdiden daha da iyi bir haldeydik.

milliyetçi hareket partisi

sözde milliyetçi parti. milliyetçi parti dediğin her ırkı kardeş görmez. türk milliyetçi isen türkçü olursun. içinde bazı vekilleri çok iyidir, fakat yanlış partidirler. türk islam sentezciliği yapmaktadır.

mustafa kemal in askeriyiz deyip askerden kaçmak

atatürkçülüğü kişilik bozukluğu sanan kişilik bozuluğunun alasını yaşayan gerzek söylemidir. boşverilmesi gerekir, kendi halinde bırakılması en uygunudur.

nasıl olsa dışarı çıkmıyorum diye banyo yapmamak

saçların ölümüne yağlandığı, kokmaya başlanan durum söz konusudur.

osmanlı benim ceddim değil

osmanlı diye bir ırk olmadığı ve osmanlının hanedanlık olduğu için doğru bir söylemdir bir bakıma. osmanlı'da türklerin ne kadar ezildiğini, türklerden ne kadar ağır vergiler alındığını hatırlanılması gerekir.