bugün

yakın zamanda yaşayıp, dumurun alasını tattığım, beklenmeyecek aktivite.
yeni tanışılmıştır, gayet hoş, alımlı bir kızımızdır, sohbet koyu... her dala konulur, laf lafı açar. o anda konu bir bilgisayar oyunundan açılır; "ya, pek ilgin yoktur herhalde ama, bir oyun vardı silent hill, onun filmini izledim geçen gün, çok şahaneydi. oyunu bilmeyen için, filmin pek bir anlamı olmamıştır tabi" denir. karşıdan şöyle bir cevap gelir; "ya sen ne diyorsun, ben o oyunu oynayamıyorum biliyor musun, elime joy pad i veriyorlar, 5 dakika sonra elimden fırlatıveriyorum, çok korkunç hakikaten!" . önce bir şaşkınlık anı yaşanır, böyle bir cevap beklenmez. ne beklenir; "ay bana oyun moyun deme, erkek arkadaşlarımın hepsi oyun manyağı, çok sıkılıyorum onların yanında, ne boş bir şey bu da yani, anlamam hiç." ama hayır...
neyse, şok atlanır, oyun oynaması ne güzel denir, ama yine de; bu oyun dağarcığı, the sims i, world of warcraft ı, tychoon serisini aşamaz herhalde denir. ama yine hayır... bu sefer de; "asıl ne arıyorum biliyor musun, korku oyunları falan değil, benle winning* de kapışacak bir babayiğit arıyorum, ama yok işte, hep yeniyorum, olmaz ki..." der ve sen sandalyenden düşüp, başını duvara vurur ölürsün....
önyargının, neler doğurduğu açık açık görülebilir. bunu da gördüm ya demeyeceksin, daha görmediğin o kadar çok şey var ki...
eğer karşısında oyunlardan anlamayan bir erkek varsa kesin bok atılan kızdır. *
(bkz: keşke oyunlar oynamasaydık).
futbol oynuyorsa çok komikli oynar. hele bir de kaleye koyuyorlarsa uuuu hareketin kralını yapar... *
imkansız ve tuhaf değil. o kız benim. tekkenle başlayan oyun maceralarım simsle devam etti, prince of persia ile son buldu. left 4 dead falan da oynardım. ayrıca bir çok filmin oyununu da oynadım. güzel olay.

edit: eksileyin amına koyim.
oyun oynamanın kızı erkeği olmaz. world of the warcraft evrenseldir.
gözleri yaşartır, gururla koltukları kabartır.
Wow oynayan kız arkadaşım ( wow da tanışmadık ) , buna güzel bir örnektir. Yalnız oyun meraklısı kimi erkekler için, hele ki güzel bir kızsa, çok ağır mastürbasyon kaynağıdır, dikkat etmek lazım.
(bkz: kıskançlık)
wow oynuyorsa ve fantastikten alıyorsa suyuna ekmek banacağım kızdır. derhal koruma altına alınarak bana getirilsin.
erkeği ile oynuyorsa burada oyundan kasıt bildiğin hile, yalan, aldatma üzerine hah işte o kadındır, son derece dişidir.
sims 2 delisidir.
Metin2 vazgeçilmezidir.
o kız ki candır, erkeklerin en baba kankasıdır, bi tanedir o.
(bkz: dc universe online)
point blank oynuyorsa derhal sevişilmeli, pardon birlikte oynanmalıdır.
candır, canandır. Bi de torrent kullanmayı falan biliyorsa büstü dikilesidir
Fantastik oyun oynuyorsa genelde dişi elf karakteri açıp, class'ı mage olan kızdır.
neyle ve nasıl oynadığına bağlıdır...
Evlenince camı sana sildiriren kız.
sadece bir hayaldir, çok nadir bulunur bunlardan.
Zor bulunur.
Abi gelsin beraber oyun oynayalım. Çok ciddiyim. Counter Strike Global Offensive oynayan varsa mesaj kutumu yeşillendirsin. Odun ruslarla oynayacağıma sizle oynarım...
benimdir. oyunların çoğunu oynamışlığım vardır. hatta çoğu zaman erkek arkadaşlarım bu yüzden bana çok şaşırırlar. muhabbetini kurmayı da severim.
Kesin ülkücü milliyetçidir. Bir işe yaramaz çünkü.
Kendilerini öldürmek için başka bır yöntem bulan insanlardan dişi cinsiyetli olanlarıdır ve oldukca cekicidir.

Sevdiğim bır kız var, hiçbir cümle kuramıyoruz yanyana iken mal gibi seviyordum iste. O moda ile ilgilenir ben ise kendimi öldürmek için başka yollar, başka oyunlar oynarım. Sevdiğiniz şeyi seven insanla kolaylıkla muhabbet kurabilirsiniz. Bu yüzden, erkek olduğumuz için çekici gelmiyor her zaman, muhabbetin dibine vurabilecegin canlılar oldukları için cekiciler.

Bendekendimi bildim bileli oyun oynarım ve yapabileceğim bır şey yoktur, vazgeçilmezimdir.
benimdir o.

oyunun erkeklere özgü olmadığını bilen, oyun oynamaktan keyif alan ve gözlemlediğim kadarıyla hayalgücü geniş olan kızdır.

bu kız aynı zamanda internet cafede de oyun oynar.