bugün

Çünkü (bkz: demokrasi dayat mother)

Yeri gelmişken dayat mother reisi de analım.
Ya siz oy ver çağrısı yapıyorsunuz da sanki oy kullanan herkes Kılıçdaroğlu'na mı verecek oyunu. Size ne ya bilir kişi misiniz kanaat önderi misiniz nesiniz? Götü boklu influencerlar gibi akıl vermeleriniz çok itici. isteyen istediğini yapsın kararlarının sonucuna katlansın.

Ben de Son güne kadar oy kullanmak istemiyordum çünkü iki taraf da beni temsil etmiyordu oluşacak kötü tablo da payım olsun istemiyordum. vazgeçtim kk nin samimiyetine inanmak istedim inşallah yanıltmaz.
Hiçbir boktan anlamayıp ben apolitikim maskesine gizlenmeler felan filan.
Lan dersin uzayda yaşıyor....
Oy vermemeye gitmenin propagandasini yapanlar akplidir. Bu eylem akp ye hizmet ediyor çünkü.

Ortada 2 aday var, Üçüncü seçenek ise muhalefet edene değil iktidar olana hizmet ediyor.

Küçük ve bencil egonuzu bir kenara bırakın ve oyunuzu kullanın. Kime verirseniz verin yeter ki vatandaşlık görevinizi yerine getirin.
Okumadım, Asgari ücretle şöferlik yapıyorum . Içinde bulunduğum sosyal ortamım gereği eğitimli kariyerli elit insanların elit yaşamlarını kıskaniyorum. Tvyi her açtığımda onları köpek gibi azarlayan biri olması hoşuma gidiyor. Nasıl olsa kılıçdar kaybetçek. Köyde düğün var ben gidiyorum. Bizim oraların Keşkeğaynan kavurması meşhurdur. Beleş bulmuşken yiyem.
Daly*rağın tekiyim!

Ulan benim gibi türkçü adam bile gidip oy kullanacak. Sizler mırın kırın yapıyorsunuz. Sakına Sandığa gitmemezlik yapmayın.

Sırf ümit özdağ'a olan güvenimden, Ağlaya ağlaya oyumu bay kemal'e atacam.
Okumadım, eğitim aldığım bir mesleğim yok. Asgari ücretle şöferlik yapıyorum. Söförlüğünü yaptığım eğitimli kariyerli elit insanların elit yaşamlarını kıskaniyorum. Tvyi her açtığımda onları köpek gibi azarlayan biri olması hoşuma gidiyor. Nasıl olsa kazancaz. Köyde düğün var ben gidiyorum. Bizim oraların Keşkeğaynan pekmezi meşhurdur.
Haklı bir gerekçedir saygı duyarım. Bir tarafda akp-hüdapar ve çakma milliyetçiler, bir tarafta Atatürk'ün yolundan sapmış sözde muhalefet ve teröriste terörist diyemeyen bir parti. Arada kalmak gayet normaldir. Vermeyenlere de saygı duyuyorum.
Verilecek idari para cezasını ödeyerek devletime katkıda bulunmak istiyorum.
Kazanan belli zaten. %1000 şike var.
Traventenim.

Başlığı açan gergedanın ağzından yazıyorum.
Sayın gergedan duygularına tercüman olabildik mi!
o zaman suriyeli size tecavüz edince, işinizi elinizden alınca, kiralar artınca, soğan 100 lira olunca, dolar 35, euro 40 olunca, yarın hukuksuzluğa ve adaletsizliğe uğrayınca, paranı ayakkabı kutularıyla ve pudra şekerleri ile çalınca ağlmayacaksınız.

ağlarsanız, ben size kocaman bir "nah" çekeceğim.
başka şehirdeyim.
Vasıfsız vatandaşım, vaktinde atalarımın kan dökerek aldığı hakkı kullanmayacak kadar boşum, beni ingilizler almanlar da yönetse umurumda değil.
Beş yıl daha akpyi çekmeye razıyım sığınmacılar abartıldığı kadar değil zaten Tayyip dedede gönderecez diyo gibi gibi şeyler şüphesiz..
kimse kimseye bu sebeple küfür edemez, az yavaş gelin.

bakın ben oy kullanma taraftarıyım, gittim ve kullandım zaten. ama ben neden oy kullanmayan, ve sebebini de öyle ya da böyle belirten insanın hamlesine saygı duymayayım? sanane kardeşim, bize ne yani? adamın kendi vatandaşlık hakkı, dolayısıyla kendi iradesi, kendi sorumluluğu. zaten oy kullanmama cezasını ödeyecek. yasal bir zorunluluk olduğu için para cezası kesilecek.

salın yani. bırakın ne yapıyorlarsa yapsınlar. bu adamlara hiçbir şekilde küfür etme hakkı doğmuyor sizlere.
Tayyipçiyim. Sisiye 5 puan fark attık..nasıl olsa kazanıcaz. Tam yabani mantar zamanı. Köye geldim.. közde süper oluyo.
tayyipçiyim cuhapeye 5 puan fark attık, nasıl olsa tayyip kazanacak, köye gidicem annem kömbe yapmış. Çayla iyi gider. Sisiye oy yok.
görsel
evet sağlam bir muhalefet yok ama bu oy vermeyeceğim manasına gelmez. oy vermem diyen adam yüksek enflasyon altında, hukuksuzluk altında, göçmen altında ezilmek istiyorum gibi kavramları dolaylı yoldan söylüyordur.
Tayyipçiyim, bye bye kemale 5 puan fark attık, nasıl olsa kazanacak, bağa gidicem asmaları budamam lazım.
Aaa olurmu canım, artık konjektör değişti, pkk sevici partilere bile sahte vatanseverler oy veriyor. Çok geri kalmışsın azizim.
Sağlam bir muhalefet yok.

Kişisel çıkarları için oy istiyorlar.

Terör seviciliği yapanlarla işim olmaz.

Kısacası... iki ucu boklu değnekte tarafsız kalıp olacakları görmeyi tercih ediyorum...

Respect!...