bugün

ünlü markaların elde kalmış ürünlerini çok uygun fiyata satan satıcı. iyi iş çıkarıyor doğrusu bu satıcı, teşekkürü hak ediyor.
aldığım 5 üründen 2 sini defolu göndermiş olan alışveriş sitesi. şikayet maili attığınızda hemen %30 civarlarında indirim veriyolar. ama ürünü mazeretsiz de iade edebiliyosunuz. ürünlerinin sahte olduğuyla ilgili dedikodular var, sahtede olsa kaliteli gözüküyolar.
süper bir outlet sitesi ve sanırım alanında tek site olarak, sayılır. süper ucuzlar fakat erkekler için ayakkabı reyonu olmadığından dolayı kınıyorum. *
aynı gün para iadesi bakın altını çiziyorum siparişi kargoya vermek değil, kredi kartına para iadesi yapan site. ağzım açık kaldı..
çakma outlet site. Hiçbir markanın orijinalini satmıyorlar. işin garibi, "ürünleriniz orijinal değil" diye geri yolladığınızda, "sitemizin hiçbir yerinde orijinal yazmıyor ki zaten!" diye cevap vermiş olan site. ADamlar hakikaten de doğru söylüyor. Sitenin hiçbir yerinde markalarımız orijinal markalardır yazmıyor.

ayrıca ucuz filan da değildir bu site. ÇAkmaları fahiş fiyata okutuyorlardır millete kısaca. Bugüne kadar nasıl yedi insanlar, anlayamıyorum, mantığım el vermiyor.
Ünlü markaların outletini yapan site. Bizzat alışveriş yaptım ve 1 gün içinde orijinal ürün geldi ( tommy hilfiger )
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilrsiniz.
kargo süresi çok hızlı olan site. denemek için bir t shirt aldım sözlüki allah seni inandırsın ertesi gün geldi. mng kargo ile çalışmaktadırlar ayrıca.
fiyatlar eskiye nazaran daha pahalıdır, gün geçtikçe de çaktırmadan 2, 3 lira artarak devam etmektedir. sözüm ona outlet alışveriş sitesidir.
eski kız arkadaşımın bana ürünlerini sık sık hediye ettiği sitedir. bu sitenin sahibi olan firmanın başka bir şirketinde çalışıyordu. valla gelen şeyler fena değildi. kız da iyiydi. herkeste bi güzellik, herkeste bi iyilik, herkeste bi böyle sevindirik tavırlar. herkes mutlu mesut. bak şimdi eski hatunlardan birini hatırlattınız bana. konu outletim.com'dan nasıl buraya geldi onu da anlayabilmiş değilim aq.
sürekli alışveriş sitelerinden alışveriş yapmama rağmen, uzun zamandır bilip yeni alışveriş yapma şansım oldu bu siteden.

geçen gün 7 tane ürün siparişi verdim. bugün gelen kargo poşeti açıktı. o kadar ürünü sadece kargo poşetiyle göndermişler, bir kutuya koymak yok. dolayısıyla içi de bayağı dolu olması nedeniyle üzerine bir şeyler atılınca patlamış olmalı. böyle olunca da teslim almadan önce saydım. içinde 5tane ürün vardı. kargo firması ürünleri geri götürüp tutanak tutulması gerektiğini söyledi. saatlerdir bekliyorum, sorun firmadan mı kaynaklanıyor yoksa dağıtımdan mı hala bulunamadı. sistem denen bir şey yok. bir kargo firmasını arıyorum, bir outletim.com la mailleşiyorum, halbuki bir telefonla aralarında halledebilirler durumu. üstelik o gelen 5 ürünün de firmaya geri gitmesi gerekiyor, inceleme yapılıp sonra yeniden gönderilecekmiş. bunu bir fotoğraf çekme yöntemiyle halledemezler miydi. ürünler gidecek, araştırılacak, sonra bana geri gönderilecek. işlemin iptal edilmesi talebinde bulundum, onun içinde ürünlerin geri gitmesi gerekiyor, fazlaca tutarda ürünler aldığım için uğraşmak istemedim. umarım eksik geldi ürünler, paranızı eksik iade ettik gibi bir durum söz konusu olmaz. öyle bir durumla karşı karşıya kalırsam davalardan dava beğensinler.