1. 1.
  yapım sürecinin, insanın doğrudan doğruya katkısı olmadan çift madenli şerit, fotoelektrik hücre ve kimi elektronik akım düzenleri ile kendi kendine yürütülmesi.
  2 ... martyns
 2. 2.
  uludağ üniversitesinde imkansızlıkla eşdeğer manaya gelen hödö*
  6 ... cell-im
 3. 3.
  marmara universitesi'nin 2006 yılında uygulamaya koydugu*, ama hiç bir faydası olmayan sisteme verilen ad
  2 -1 ... dopdop
 4. 4.
  makinenin makine tarafından idaresi ve kontrolü olarak tarif edilebilir.
  ... dahii
 5. 5.
  makineler tarafından gözetim altında tutulan ve denetlenen, insan gözetimine yalnızca çok az yer veren üretim süreçleri.
  ... lilith
 6. 6.
  üniversitenin altından kalkamayıp,eline yüzüne bulaştırdığı sistem.klasik uludag üni. vak'ası,hiçbir şeyin yolunda gitmemesi.
  1 ... bilgehan
 7. 7.
  fire oranlarını azaltacak zamandan kazanç sağlıcak maliyetleri düşürecek böylelikle kaliteyi arttıracak sistemdir.
  -1 ... deeplydisturbed
 8. 8.
  uludağ üniversitesi öğrencilerini okumaktan soğutan, özellikle bu sene mutlaka her öğrencinin başına gelmiş, herkesi çıldırtan, bilgi-işlem kuyruğunda yavrucağızları bekleterek topuklarının şişmesine neden olan ve bu sebeple öğrencilerin çoğu zaman derse gelmelerine engel olan, daha şimdiden bir sonraki seneyi düşünerek herkesi korkutan hebela hübela bir olay.
  ... wicker park
 9. 9.
  asıl insanları beklemekten hömçürtmek değildir sebep, asıl sorun nasıl olur da bir okul "bir okul bir işi bu kadar eline yüzüne bulaştırabilir" dedirtir kendisine dedirten hadisenin sujesi.
  1 ... chemsuk
 10. 10.
  çok fonksiyonlu işlerin rasyonel bir şekilde yapılmasını sağlamak için kullanılan kontrol sistemidir. doğru zamanda doğru işlevi kontrol altında bulundurarak optimizasyon sağlanır. tüm bunların yapılmasında kullanılan haberleşme, güvenlik ve koordinasyon sistemlerinin bütününe denir.
  ... prinz eugen