bugün

entry'ler (305)

geziko

Skyscanner da ucak bileti alirken yonlendirildigim, diger sitelere gore ucuzluguyla beni supheye dusuren online ucak bileti sitesi.

Kullanan var ise beri gelsin, lakin cidden cok ucuz ama guvenmekte kararsizim.

pringles texas bbq sauce

tadını beğendiğim ama altı üstü bir patates cipsine bu kadar da para verilmez diyerek kendisinden vazgeçtiğimdir.

kıvanç a benzemek varken patatese benzemek

olmuyorsa olmuyordur zorlamamak lazım ve unutmamalı ki her topal satıcının bir kör alıcısı vardır.

çobanla profesörün eşit olma durumu

çobanı boşver banu alkanla bile eşit o oy. hey gidi hey.

telaffuzu zor ingilizce kelimeler

'sales' tır efendim. başta bumuymuş zor nesi var ki diyebilirsiniz ama müşterilere telefonda firma mail adresini verirken baya bir zor oluyor. anlamıyorlar ısrarla sonunda sales@.. diye türkçe okunuşla söyleyiveriyorsunuz ki hiç hoşlanmıyorum. kılım bu kelimeye o derece.

sözlük yazarlarının favori makarna sosları

bol seçenekli ve her damak tadına uyabilmesi açısından, biraz kıyma, sebze kuruları ve istediğiniz baharatları ekleyerek muhteşem makarnalar yapabilirsiniz.

sürekli olay çıksın isteyen tayyip

hangi olayı nerde çıkarıp böylelikle hangi olayı ört bas edeceğini iyi bilen tayyiptir. *

doğum kontrol hapı

kesinliği tam olarak kanıtlanmamış olmakla beraber çevremde gördüğüm ve örneklerini duyduğum kadarıyla uzun süre kullanımı hormonal dengeyi bozuyor ve yumurtalıkların tembelleşmesine sebep oluyor. hamile kalınmak istendiğinde de bu sebeplerden gebe kalınma süresi uzayabiliyor ya da sıkıntıya girebiliyor. kendi kanaatimce alternatif yollara başvurulmalı. sonuçta vücudunuza giren bir kimyasal elbet sakıncaları olacaktır.

sözlük kızı ne lan

sözlük kızı sözlükte yazarlık yapan bayan arkadaşlardır.

sözlüktekileri kategorilendirecek olursak;
sözlükteki oğlanlar
sözlükteki abazalar
sözlükteki eli şeyinde gezenler
sözlükteki ergenler

vs. vs. gider bu..

diş macununu ortadan sıkan zihniyet

asıl bunu kavga sebebi sayan zihniyete şaşmak lazım, ne olacak yani ortadan sıkılmış yandan sıkılmış. adam koca ülkenin 100 kişiden 80 kişinin dişlerini fırçalamadığı bir ülkede dişlerini fırçalıyor.

şehzade bayezid

kanuni sultan süleyman'ın katline ferman verdiği ikinci oğludur.

hürrem sultan

meryem uzerli'nin hakkını vererek oynadığı vahide gördüm'ün zorlama rol aldığı kanuni sultan süleyma'ın nikahlı biricik diyemeyeceğimiz eşidir.

uludağ sözlük ün en güzel kızı

burdan iş çıkmaz gençler..

oğlak burcu erkeği

oğlak burcu erkeği anlayışlıdır, ince düşüncelidir, girdiği ortamlara uyum sağlamayı bilir, güvenilirdir ama biraz pasaklı ve fevridirler. O da deve de kulak olsun o kadar canım.

sözlük yazarlarının moralini bozan şeyler

hayallerimin suya düşmesi.

aldatan karısına gitme diye yalvaran adam

gurursuzluktan yerin dibine giresi adamdır.

1 68 lik boyuyla rus kızı hayali kuran türk erkeği

her güzel kadının yanında 1.80 boyunda, yağız delikanlı gezmiyor. hatta armudun iyisini ayılar yer sözünün karşılığını bulduğu onlarca çift gördükten sonra, çok da hayal değil sanki.

akıllı telefon alacaklara tavsiyeler

iphone da iphone diye tutturanlara ' o eskidendi' diyorum. artık aynı paraya teknolojisi çok daha yüksek ve yakışıklı telefonlar bulabilirsiniz. o özelliklere o para verilmez.

tam zamanı

katılanların bilgilerini ve zekalarını kullandıkları keyifle izlenilesi yarışma. en azından izlerken sıkılmıyor insan kendini sınıyor.

yayınlanan bir çok yarışmayı sollar derim ben. kutusunda büyük mü varmış küçük mü hissetmiş bu ne saçmalıktır allasen.

head and shoulders intensive treatment

içeriğinde selenyum sülfit bulunduran nacizane şampuan. saçtaki deri rahatsızlığından bir çok ilaç denediğimiz ve en sonunda head and shoulders intensive treatmentla çözüme ulaştık derken şampuanı hiç bir yerde bulamaz olduk. bilen, bulan var ise haber etsin bir zahmet.