siktir.

evet yanlış okumadın, o durumda kalkacak tek şey.

düdüt: lan espri yaptik ameleler. sözlük bagyanlari otobüste yanima otururlarsa osbire davranmam yani. alala.
bekaretini korumaya çalışan adam kişisidir* adam sen de dir.
elimde poşetlerle alışverişten dönerken ya da kardeşimle bir yere giderken karşılşmak istediğim adamdır.*
hayır kalksın ki yandaki koltuğa da rahat rahat yayılabileyim değil mi? o halde otobüse binmek ölümden beter oluyor zira.(yazar burada çok bencilleşmiş. cık cık cık) *
Güzelim yerinden olan adamdır. Hiç gereği olmayan bir eylem yapmaktadır.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
eğer yanı tek boş kalmış yerse ve oturan kız da çekine çekine oturmuş hatta oturmakta tereddüt etmişse empatilerin kralını yapmış adamdır. zira kızdan kaçtığı veya yobaz olduğu için değil; kız adamdan tedirgin olduğu için yerinden olmayı göze almıştır.
günümüzde var olan adamdır. böyle bir adamla karşı karşıya kalmak daha fenadır.
bir kaç arkadaşla otobüse binilir ve arkaya oturulur o anda cübbeli başı sarıklı bir adam bizden rahatsız olmuş olucak ki ön tarafa geçip oturur o değil de adamla aramızda iki koltuk var bir şey yapacağız sandı galiba. onun yaptığından ben utandım resmen otobüste insan kendini bir garip hissediyor ama sonra düşününce benim değil onun utanması gerektiğini anlıyor insan. o adam iki koltuk ötesinde ki onun o hareketi yapmadan önceki varlığını farketmeyen birinden neden ve niçin rahatsız olur anlamıyorum. anlamak da istemiyorum aslında. * *
abazandır. demek ki kızla arasında bir münasebetin olabileceğini düşünmüş. oysa normal insan bunu düşünmez ve kalkmaz. ya da düşünüp de oturur. ulan iki ucu poklu değnek. adamın içini bilemezsin. en iyisi otobüse binmemek. cool adam nerdesin oğlum bi araba da bize alıver.
zaten ineceği yere gelmiştir ya da sikine hakim olabileceğine güvenemiyordur.
iddia ediyorum, hayatında en az bir kez otobüste gördüğü kıza aşık olmuşltur bu adam.
kendine güvenmeyen adamdır. tıpkı yaklaşık 45 yaşındaki ev sahibimin yine yaklaşık 20 yaşındaki bir kızın açık saçık giymesinden duyduğu rahatsızlığı belirtmek için yaptığı "abdestimiz bozulabilir" anafikirli konuşmasında olduğu gibi.
(bkz: maaşaallah çok efendi)
bastırılmış duygularını toplumsal sebeplerle hala bastırmaya devam ediyordur.
bu tarz insanların içi fesatlıkla doludur.bunlardan uzak durulmalıdır ve bunların birde bayanlara el uzatmayanı vardır efendim.neden mi? çünkü bunlar nefislerine hakim olamamaktan korkarlar yanlarına hemen bi bayan otursun veya bi bayan el uzatsın hemen akılları haşnafişna da oldukları için zina gelir geri dururlar oysa diğer adamın aklında dahi yoktur bi el uzatmayla veya yanına bi kadının oturmasıyla iradesine hakim olamayacak kadar kişiliksiz değillerdir.çoğu kişi bunu dinin bir gereği gibi görebilir ancak yalnıştır neticede önemli olan düşüncedir.
kız arap sabunu gibi kokuyordur.
(bkz: karma yurt)
sapıktır.
(bkz: memen koluma değdi de)
özgürdür yahu. istediğini yapar. kime ne?
kendini bu konuda sorumlu hisseden insandır. hele bir de araba boşsa ve kız oraya oturmuşsa, kızın direkt olarak asıldığını bile düşünebilir ama bu düşünce, kişiliğe göre, değişir.
demek ki yanına kız oturunca azıyor arkadaş denir. yapcak birşey yoktur.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
zevkini daha yeni almışsa çok normal bir şeydir. ama diğer tarafını bilemem.