bugün

entry'ler (55)

onur özer

çanakkaleli bir internet dolandırıcısıymış. acı bir deneyimdir kendisi. ben de salağım evet.

leechturk com

dün üye alımını açmışlar. kısa bir süreliğine.

sahibinden

(bkz: sahibinden com)

öyle bir geçer zaman ki

mete çantayı bırakmadığı gibi okul üniformasını da hiç eksik etmiyor maşallah.

rtük

bu gece uyku saatinde uyumadıkları için yeğenlerime 3 gün katıksız oda cezası veren kurum.

kürt olmak

yapmayın lan, herhangi bir ırktan gelmekle bir farkı olmadığını bal gibi de biliyorsunuz. fakirlikse türkün de arabın da rumun da fakiri var aşağılanmaksa onlar da aşağılanıyor, işsizlik cahillik vesairse aynen hepsi için geçerli. ha zenginlik mi? hepsinin zengini bol. yapmayın lan böyle şeyler siz bunları konuştukça birbirinizi daha az duyuyorsunuz.

sürekli ayrılma kararı alıp ayrılamayan sevgililer

sürekli ayrılma kararı alıp da ayrılmayan iş ortağından hallicedir. ikisinin de.. ya da neyse lan.

6 kasım da 6 fenerbahçelinin anüsünden kan çekmek

bir insanın karnı acıkırsa sürekli yemek düşünür. yemek yiyenleri algıda seçici olur falan.
tanım: bu da onun gibi bir şey işte, yazar fantazisi.

(bkz: götü kaşınmak)

türk malı

binnur kaya'nın kendi kendine yazık ettirdiği dizi. hala harf oyunlu şakalardan medet umuyorlar demiyorum tabii, direk istediklerini veriyor bu şakalar zira. ama sen insanlara fazlasını vermezsen onlar da artamaz efendi. ayrıca şafak sezer var lan.

moderasyonun sözlüğü terketmiş olduğu gerçeği

bazen duruyorum "yok lan diyorum bu kadar da boşvermişlik olamaz" sonra kendime hak veriyorum ve kuruyorum "bunlar şimdi böyle toplaşıp nick belirliyolar, trolüydü sıçanıydı kokanıydı ne varsa artık, taa ki son bi kez daha toplanıp hepsini tek celsede uçurana kadar" falan diye. sonra tertemiz pırıl pırıl sözlük güzel oh.

moderasyonun sözlüğü terketmiş olduğu gerçeği

şu kısa sürede, sol frame'de gördüğüm onlarca başlıkta ya da altlarındaki entry'lerde gördüklerim karşısında yüzüme çarpan gerçek. bak şurası çok acıyo.

hastası olunan sözler

"kadın dediğin taktın mı koluna yakışmalı, vurdun mu duvara yapışmalı"

fringe

--spoiler--
ikizlerden bir halt çıkar sandım. ama çıkmadı, beklediğim an hiç gelmdi!
--spoiler--

bir aşağılama kelimesi olarak ergen

(bkz: ergen)

sözlük yazarlarının fakir olması

zengin olmasından iyidir. pis zenginler.

fenerbahçe nin şampiyonlar ligi ne katılamaması

rakiplerin konuşabileceği bir şeyler kalsın diyedir.

bekleyen şikayetlerim

sanırım konsepti tamamlamak adına var orası. yani bekleyen şikayetlerin zaten orada olması gerekiyor zannedersem. ya da bir sır bir muamma bir paradoks... bilemedim şimdi.

sözlük yazarlarının itirafları

oylamayı ölümüne önemsiyorum.

camel

ucuz zengin sigarası.

şehvet vadisi

lisedeyken, kızlı erkekli 9-10 kişilik bir arkadaş grubuyla açmayı düşündüğümüz profesyonel umumhane işletmesinin ticari ünvanı.

az ibne değilmişiz lan!