bugün

haremdekilerin ve haremağalarınin türk olmamasi iyi zaten. haremdekiler orospu, haremağaları da ibne oluyor.
Osmanlı Türkleri sevmezdi ki...

-ticaret Türk'e yasak
-saraya gorevli devşirme, türk olmaz.
-harem ağaları hep dışardan, türk yok.
-haremdeki hatunlar hep dışardan, türk yok.

Türkler, asker...sadece asker... başka görev verilmemiş ki Türklere...
Türk tarihinin 1881 yılında başladığını sanan boş beyinli beyaz türk tür.
Osmanlı, zamanında büyük bir devlet, büyük bir imparatorluktu. Bazı yöneticileri çok büyük devlet adamlarıydı, II. Murat, fatih, II.mahmut, abdülaziz ve yavuz sultan selim gibi. Ancak ne yazık ki osmanlı'nın hataları başarılarından daha ağır basar. Öyle olmasaydı resmen batılı emperyal güçlerin elinde oyuncağa dönüp tarihimizde hiç olmadığı kadar büyük aşağılamalarla yıkılıp gitmezdi. Bilim, sanat ve mimari alandaki hemen hemen tüm gelişmeler ve eserler gayrimüslimlere ait. Devlet geleneği hiçe sayılmış ve heryer devşirmelerce işgal edilmiş vaziyetteydi. Sadece toprak kazanarak büyümek alanında, o da fatih, yavuz gibi birkaç büyük padişahın sayesinde başarılı kaydedildi, e onları da koruyamadı torunları. Hal böyleyken osmanlıyı yere göre sığdırazsanız eğer, birileri gerçekleri yüzünüze vurunca afallar ve hemen düşman ilan edersiniz. Gerçekçi olun. Osmanlı dediğin başta yavuz sultan ve fatih olmak üzere birkaç padişahtan ibarettir.
benim.evet.
türk mü dediniz?
görüş farklılığı nedeniyle oluşabilen durumdur.

ben seviyorum mesela,şuanki devletimizi de seviyorum.
Osmanlı'yı sevmeyen türk yoktur.
Osmanlı kisvesi altında devlet düşmanlığı yapan yobaz arap sıçmığı vardır.
Türke düşman aslında osmanlı ya da düşman.
Osmanlı dediğin saraylarda yaşayan türk kadını ile evlenmeyen bir aile. Ne yapsın osmanlı torunu olduğunu sanıp kendini mi paralasın.
Gâvura kızıp oruç bozan yazardır.
Kafasini hamallik olsun diye tasimayan turktur.
osmanlı zamanında türklere fazla önem verilmediğini bilen ve onlara cahil millet dendiğini bilen türktür.
yanlış yapan türk 'tür. osmanlı türklük' ü savunmadı çünkü osmanlı bir imparatorluk' tu. içinde çok sayıda farklı milletler vardı ve bunu yapamazdı. eğer türkleri ön planda tutsaydı osmanlı daha (bkz: ankara savaşı) ' n da çoktan yıkılırdı. osmanlı bizim atamız. tarihine sahip çık.

not: evet türküm.
atatürk'e düşman götverenlerin, "sevmek zorunda mıyım" demesi gibi sevmek zorunda olmayan kişilerdir.
türk değildir.
Her daim yarattığı Kuyucu muratlar eliyle türkü kuyulara dolduran Osmanlıyı sevmeyen türktür.
dini yönetim olarak benimsemiş bir tarihi sevmem. ister türk olsun, ister kürt, ister ermeni fark etmez. bunu desteklemem, rol almam.
Osmanlıdan nefret eden bir Türküm çoğunuzdan daha Türk. Osmanlıyı iyi inceleyin Osmanlıda makam verilen kişilerin ırklarına bakınız.Türk ırkının bozulduğu ve kullanıldığını göreceksiniz.
(bkz: celali isyanı)
Biraz eksiktir.
karşılıksız sevgidir. normaldir. osmanlı da türk'ü sevmezdi.
kişisel tercihini osmanlı'yı sevmemekten yana kullanmış türk'tür.
istediği kadar eleştirilsin, bizzat şahsımdır.
türklerin 20. sınıf vatandaş olduğu osmanlı'yı ne için sevecekmişim ?

osmanlı 600 yılda türklük için ne yapmıştır ?
600 yılda anadoluya bir çubuk dikmişmidir bu osmanlı ?
gel de bana osmanlı anadolu'da şu eseri yapmış de, diyebilir misin ?

yıldırımdansa, ''türk oğlu türküz'' diyen timur'u,
yavuz farsça konuşurken, saf türkçeyle şiirler döktüren şah ismail'i

100 kat, 1000 kat daha çok türk ve başbuğ görüyorum.
Türkü sevmeyen Osmanlı'yı ne yapacağız.