bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bizim okulun (bkz: istanbul üniversitesi fen fakultesi biyoloji bölümü) kabusudur.kaçak kelebek için histolojiyi geçilmez kale kılmıştır.sağı solu belli olmaz sizi yakmaya karar verdiyse gözünü bile kırpmaz.
    ... pasifagresif
  2. 2.
    (bkz: hocam siz beni bırakmadınız ben kendi istegimle kaldım) denilesi şahıstır kendisi. .* *
    biyoloji öğrencilerinin sözlüğe üye olması durumunda bu başlığın sayfalarca dolmasını sağlayacak durumu doğurur ayrıca.
    ... kacak kelebek
  3. 3.
    (bkz: allahım ben nerde hata yaptım da bu admaı hayatıma soktun?) denilesi insan görünümündeki şeytanımsı nesnedir. Biri için beddua etmek istendiğinde, (bkz: Seni allaha havale ediyorum) yerine (bkz: inşallah sen de birgün Osman Murathanoğlu'nun gazabına uğrarsın) demek yerinde olur ve daha acıtır, acıtacaktır da. *
    ... wunsch
  4. 4.
    (#111540)
    ... kacak kelebek
  5. 5.
    profesör olmuş ama adam olamamış kişilik.*
    ... wunsch
  6. 6.
    o, en güzel duyguların katilidir...
    ... wunsch
  7. 7.
    kendileri bütün kitabı ezbere bilen ,sayfa atladıgını ögrenciye belirten ,türünün tek erkek örnegidir.üniversitemizde bu türler sıkılıkla bulunmaktadır.okulumuza girmeden düsünmenizi dilerim.
    1 ... biogenetikci
  8. 8.
    histoloji dersi için 300 sayfanın her kelimesini ezberleten( solunum , sindirim, boşaltım, dişi üreme, erkek üreme vsnin vücudun fizyolojik davranışlarına göre verdiği olayları, morfolojisini, organlarını anlatan), ayrıca 10 yıldır tıp dünyasında bir sürü değişiklik olsa da kendi kitabının basımında bir değişiklik olmamasıyla ünlü, birçok profesörün hocası olmuş adam olamamış şahıs. *
    ... kacak kelebek
  9. 9.
    okulda psikopatın alası bu sene emekli olacak ruhsal sorunları olan ünideki profların bir kaç tanesiyle ilişkisi olan ve okulu birbirine katan abazan hoca. haaa karizmaymış . yerim onun karizmasını.
    ... kacak kelebek

alakalı başlıklar