bugün

dekolte giyenler tecavüzü göze almalılar diyen selçuk üniversitesinin yobaz profesörü.
etrafındaki bütün dekolte giyinenlere kötü gözle bakan adam. dervişin fikri neyse zikri de odur sözünün canlı ispatı. acaba hiç mi tesettürlü olmayan komşusu yok? onların yüzüne nasıl bakacaksın be adam?
her dekolte giyene çeken adamdır kendileri, soyadından mutevelli.
ilahiyat profesörü olup, dekolte giyen kadınlara tecavüz edesi geldiğini itiraf eden adam. gayet mutasıp giyen kapalı kızlarımıza neden tecavüz edildiğini açıklayacak sapkın düşünceleri de var mı acaba?
isminin önünde prof. dr. ünvaları olan, sapık zihniyetli, ilahiyat bölüm başkanı * şahsiyet.
twitter'da profesörle ilgili çok güzel bir twit;
"dekolte giyene tecavüz ederler" diyen orhan "çeker"in, en sevdiği organı "sağ eli"ymiş."
an itibarı ile hakkında inceleme başlatılmıştır.
şahin k.'nın 2011 versiyonudur.

(bkz: günah keçisi)

günah kavramını öğrencilerine anlatırken kendi günahlarını sayan profesör.

(bkz: içi fesat olmak)

menemen olaylarında yüzbaşı kubilay'ı öldürenler işte böyle adamlardı.
80 küsür sene sonra hala aynı kafa...

(bkz: nato kafa nato mermer)

türkiye'de böyle adamların yetiştirdiği insanlardan ne bekliyorsunuz ki.
bu tarz açıklamaları yapmasına sebebiyet veren olay bence maximum düzeye ulaşmış abazanlık sendromu. beyne kan gitmiyorki arkadaş, hep aşağıda. vay seni prof. yapan eğitim sistemine sokayım ben.
(bkz: Prof Dr dekolte)
çeker tabi...
umarım senin çocukların da dekolte giyer, onlara da tecavüz edilir.
sen böyle bir hayvansın dedirten götümün profesörü.
her erkeğin böyle olduğunu düşünenler, gidip lezbiyen olabilirler.
bastırılmış duygularını dışa vurmuştur.
dekoltenin amacı ilgi çekmek, dikkati üzerine toplamak, çekici görünmektir. dolayısıyla bir erkek karşısındaki bayandan etkilenebilir dahası onu arzulayabilir; ama sadece bir hayvan bu güdüleri kontrol edemeyip işi tacize ya da tecavüze götürür.
ekstra badem bıyıklı olup hala herhangi bir devlet kurumuna başkan olarak atanamamanın hüznü var. bu adamın profesör olamayan hali tecavüzcü oluyor işte.
şimdilerde çok saydıda ki öğretim üyesinin bakış açısını yansıtan açıklama. (bkz: badem bıyıklı öğretim üyesi)
kendinde bulunan potansiyeli dile getirmiş kişi.
şu an kanald haberde, orospuçocukluğunun kitabını yazan profesör bozması, kimden güç aldığı belli olan bir hayvandır.
neymiş, tecavüze uğrayan kadın %50 suçluymuş. vay senin ananı.
kadın dekolte giymişse tecavüzde onunda suçu var diyen maldır.
"kimler profesör oluyor bu ülkede?" diye isyan ettiren bir tür canlı. kendisi ne çeker, ne çekmez bilemiyorum ama şahsının bir hayli çekilmez olduğu aşikar. aslında o bunu dillendirdiği için şu an konuşulmakta. yalan mı? herkesin, hatta çok aydın geçinen bir insanın bile ağzından "o da o kadar kısa giyinmeseymiş tecavüze uğramazmış/taciz edilmezmiş" cümlesini duyabiliyoruz bu ülkede. gayet iyi biliyorum ki, bu adamın ağzından dökülen bu sözlere tüm benliğiyle katılan milyonlarca insan var bu ülkede. daha geçen günlerde, defne joy foster'ın öldüğü mekana bakılarak, "madem o da bekar bi adamın evine gitmeseymiş" laflarını duymadık mı birçok ağızdan? neredeyse kadına "oh olsun" demek üzereydiler de, dillendiremediler bence. o kadar vicdanları(!) varmış şükür ki.

gelelim dekolteye. dekolte nedir peki?
kimisi türbandan bile tahrik oluyor, türbanlıya tecavüz ediyor, o zaman türban da mı bir dekolte?
kimisi bebekten, çocuktan tahrik oluyor, o zaman bebekler ve çocuklar da mı dekolte giyiniyorlar?
bütün tecavüze uğrayan kadınlar, bebekler, çocuklar, dekolte giyindikleri için mi tecavüze uğradılar?
hay ben böyle düşünceler üretebilen beynin!
tamamen kendi hissettiklerini dışa vurmuş adamdır. demek ki burdan da öğrenildiği gibi profesörler de yobaz olabiliyormuş. halbuki tek saç telini göstermeyecek kadar, bundan insanların tahrik olabileceğini düşünecek kadar yobaz olan insanlar bilmezler ki eğer tahrik unsuru varsa türban insanı daha fazla tahrik etmektedir. hemen sağlamasını da yapalım. türkiye'de "türbanlı seks" başlığında google çerçevesinde yapılan aramalara bakıyoruz. o da ne türkiye'nin en muhafazakar olduğu iki il başı çekiyor, erzurum ve konya.
yani dinci olmakla dindar olmak arasındaki farkı iyi anlamak lazım. ve hiçbir dindarın etmeyeceği lafı eden orhan çeker dinci olduğunu göstermiştir.

görsel
Biscolata reklamindaki erkeklerde tecavüzü hak ediyor öyleyse. Dekoltenin sınırını zorlamışlar hacı ondan sey ettim.
kendi gibi, kadinlari bir cinsel obje olarak goren erkeklerin ne kadar pis ve sapik olduklarini bir kez daha aciklamistir.

Hergun tecavuz olaylari yasaniyor. Eger cidden bir arastirmaci profesor olsaydi, tecavuzun kilik kiyafetle degil, erkegin sapikligi ve ahlakiyla alakali oldugunu anlardi. Profesor olmus ama olamamis maalesef beyefendi.
Kaldi ki, kadin istersen ciplak gezsin, bu kimseyi ilgilendirmez ve ihcbir erkekte o kadina tecavuz etme hakkina sahip degildir.

Zaten bu tur beyinler yuzunden degilmi tecavuzlerin yasanmasi?

"acik secik giyinmis, o da istiyor" mantigi yuzunden bazi gerizekali erkekler taciz veya tecavuz etme gibi bir hak sahibi oldugunu dusunuyor.

ne diyim, allah akil fikir versin.
biraz fazla çekiyor belli.

(bkz: elizabeth)
(bkz: elenor)
sözleri tamamen yanlış anlaşılmış olan ilim adamıdır. söz konusu ilim adamımız sadece, teşhirci şekilde giyinen hanım kimselerin tecavüze uğrama ihtimalinin, daha uygun bir şekilde giyinenlere oranla daha fazla olabileceğini belirtiyor ki buna da kimse itiraz etmez sanırım.
tecrübesini konuşturmuş ilahiyat profesörü.