bugün

antalya ili kumluca belediye başkanlığı nın sporcusu. yağlı güreşlerde geleceğin başpehlivanı.
654. Kırkpınar baş pehlivanıdır.
Gelecek geldi ve baş pehlivan oldu hayırlı uğurlu olsun.
Rakiplerini eze eze mağlup ederek, zerre şaibeye mahal vermeden altın kemerin sahibi olmuştur.
Tebrik ettiğim hemşehrim. Yine hemşehrim olan osman aynur'u mağlup etmiştir.
2015 Kırkpınar başpehlivanı. Tebrik ederiz. Güreşi kaçırdığım için internete bakayım dedim, bunun Ali Gürbüz'le başka bir güreşini vardı onu izledim. Ali Gürbüz dopingli miydi neydi bilmiyorum ama bu Orhan Okulu'yu "tek elini kullanarak" yerde çocuk çevirir gibi fırlatıp, iki üç tur çevirip yeniyor. iki parmağınızla mangaldaki şişi çevirirsiniz ya aynen o kolaylıkta. Herhalde çalıştı, kendini geliştirdi. Helal olsun.
Bugün memlekete dönecek, 19 30'da Muratpaşa belediyesi'de kutlama yapılacaktır.
son şampiyon. hak etti ama. ilk maçtan finale kadar şampiyon olacağı belliydi.
allahına kurban. en sevdiğim sporun yeni başpehlivanı. allah utandırmasın.

görsel
Yaşının rakiplerinden daha genç olmasından dolayı kondisyonu bi tık daha fazla olan, hımbıl yapısından ötürü diğerleri kadar fizik gücü olmayan, ancak bitmez tükenmez bir hırsla tokatvari aşırı sert el enselerle rakibini yıldıran pehlivanımsı.

Ha pehlivan kim midir, Recep kara’dır misal, teknik bilgisi çok yüksektir, şaban yılmaZ’dır mesela, adam adeta bir aZim ve disiplin abidesi, ismail balaban’dır, seyir zevki yüksek bir oyun sunAr, ve en önemlisi ahmet taşçıdır. Acı kuvvet denince ilk akla gelen isimdir. Elleri kerpeten gibidir. Orhan Okulu bu sportmenliğe yakışmayan aşırı sert el enselerinin 1-2 sene daha ekmeğini yer. Ondan sonra ismini hatırlayan olmaz.
Çirkef pezevenk, baldıra tekme nedir???
görsel

ismail balaban’ın Götüne tekme atarken.

Bigün birinden çok pis zopa yiyecek.