1. 1.
  Üretim işletmesi dersinde ürüne,fonksiyona göre we matrix şeklinde içe ayrılan,dersin en önemli konularından biri.
  1 ... pucca
 2. 2.
  yapan için;
  (bkz: organizatör)
  2 -1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  organizasyonları oyuncular olarak algılarsak, kurumlar da oyunun kurallarıdır. yani bizi cevreleyen tum tuzel ve ozel kuruluslar, sirketler, isyerleri, okullar, universiteler, aileler, bireyler, arkadaslarimiz yani kisacasi toplumsal yapinin mihenk taslari organizasyonlar olarak algilanir sosyal teoride. gunluk dile dokuldugunde bu teorik yaklasim kulaga sacma gelebilir. organizasyonlar arasindaki iliskileri duzenleyen kurallar (ki bunlar formal ya da informal olabilir) kurumlar olarak tanimlanirsa bu teorik yaklasim kadin ve erkegi birer organizasyon olarak algilamaktadir. evliligin bir kurum olarak tanimlanmasinin nedeni de budur. ancak kurumsal yaklasim cozulemeyen pekcok karmasik sosyal dinamigin analizini kolaylastirdigi icin son yillarda yeniden onem kazanmaya baslamistir.
  ... drunkenstein
 4. 4.
  yunanca, organon kelimesinden gelmektedir. organ bir bütünün varlığını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu ve bir görev yerine getiren parçasıdır. organizasyon ise; organlaştırma, sistemin amacına ulaştırmak için çeşitli görevleri yapmak üzere oluşturduğu ve diğer bölümlerle uyumlu bir şekilde işlev gören bölümlerinin oluşturulmasıdır.
  1 ... marla singer
 5. 5.
  bazılarında tik haline gelmiş söz.
  (bkz: redwinemania)*
  1 ... fewzi1907
 6. 6.
  GERÇEK HAYATTA OLMAYAN AMA KAĞiT ÜZERiNDE GAYET GÜZEL ŞEKiLLENDiRiLEBiLEN HEDE.
  1 ... necromancer
 7. 7.
  (bkz: düzenleme)
  ... vernon sullivan
 8. 8.
  times dergisinde yer almış bir tanımlamayla ;
  " Organizasyon, maymun dolu bir ağaca benzer, farklı düzeydeki kolları ile. Kimi maymunlar yukarı tırmanırlar, kimileri aşağıda kalır. En tepedeki maymunlar aşağı bakar ve gülümseyen yüzlerle dolu bir ağaç görürler. Aşağıdaki maymunlar ise yukarı bakar ve bir sürü dötten başka birşey görmezler. "
  1 ... veshtitza
 9. 9.
  Ays organizasyon düğün organizasyon yapar yeri etilerde ordu evlerin de kurumsal ve özel organizasyonlar yapıyor kurucusu aysun ilter kafadaroğlu.
  http://www.AYSorganizasyon.com/
  http://en.kendincos.net/v...sept-tasarim-acilis-.html
  http://www.viddler.com/explore/Aykut/videos/54/
  http://www.viddler.com/explore/Aykut/videos/55/
  organizasyon terimleri Organizasyon ile ilgili kullanılan terimlerdir organizasyon terimleri nelerdir.?
  Ays organizasyon, Dugun, konser, sanat, Nisan, Konsept, Tasarim, Acilis, Kongre, Seminer, Thy, Havuz basi, saray, otel,butik, sokak, koy, Kir, kumsal,asiret, Sunnet, Onuc, yas, davet, Ozel, Mekan, Supriz, parti, konsept, ic, dis,mekan, dekorasyon,Kisi, Nikah sekeri, davetiye, Balayi, Bilet, Catering, hizmeti, Malzeme, Ses, isik, Muzik, music, Vale, Danısmanlik, Kongre, Bayii, toplanti, urun, lansman, Work, Shop, Indoor, Autdoor, Gala, yemek, Yilbasi, parti, transfer, Hava, kara, deniz, yol, universite, senlik, Festival, Sanatci, Promosyon, Piknik, sirket, acilis, Outgoing, incoming, turizm, Karnaval, Mezuniyet, toren, iftar, ramazan, Kultur, dernek, vakıf, Tanitim, Host, hostes, temel Atma, Gemi indirme,yillik, cadir, kumas, kira, limuzin, kiralık, sandalye, masa, gelin tak, cicek, resepsiyon, host, hostes, gelin yollari, cadir, palyaco, yoresel kiyafet, sokak saticilari, semazen, orkestra, vokal, trio ve daha da genişletilebilir.
  -1 ... aykut ilter
 10. 10.
  Organizasyon, maymun dolu bir ağaca benzer, farklı düzeydeki kolları ile.

  Kimi maymunlar yukarı tırmanırlar, kimileri aşağıda kalır.

  En tepedeki maymunlar asağı bakar ve gülümseyen yüzlerle dolu bir ağaç görürler.

  Aşağıdaki maymunlar yukarı bakar ve bir sürü g*tten başka birşey görmezler.
  ... yan tesiri olmayan ilac