bugün

nesildaşım ve ileride meslaktaşımdır kendisi. hoşgelmiş, sefa gelmiştir.

edit: başlık bana kalmış ama isabet olmuştur. teşekkür ederim arkadaşım.
Nesildaş ve meslekdaşımdır, doktorun halinden doktor anlar sözünün kanıtıdır, hoşgelmiştir ayrıca.
(bkz: ufuk günaydın/#9620712)

bu entry'sini alkışladığım yazar. ellerine sağlık.
bi tek sen biliyorsun ya rigor mortis'i demek istediğim arkadaş. rigortisin ne olduğunu ögrenmek istiyorsan sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi adlı başlığa bak orda anlattım senin gibi arkadaşlar için hemde anlıyacagın dilden. o söylediğin arkadaştan özür dileyeceksen git onun nickaltına yaz ayrıca.

(bkz: sen yenisin galiba)
(#9688299)
(#9620712)
uzun entry okumayı sevmiyorum ama o entry duygularıma tercüman olmuşsa okumadan geçemiyorum. sıkmadan, bıktırmadan içini dökebilen yazardır. tebrikler.
http://img3.imageshack.us/img3/4614/kilodunner.gif
#9942103 kendisine afiyet olsun diyorum, takibindeyiz efendim.
(#10020592) gecenin bu vaktinde ahh keşkee entry'si girmiş yazardır kendileri. şukular ona feda olsun...
(#10171907) başka yorum yapmaya gerek yok. sessiz düşüncelerimi klavyesiyle seslendirmiş yazar. *
#10462309 altına onlarca kez imzamı atarım. şahsen kendi düşüncelerimi istesem bu kadar güzel ifade edemezdim.
yazdıkları okunası bir yazardır.
(bkz: beğenerek okuyoruz)
yazdıklarını zevkle okuduğum yazar. nerde görsem oylarım kendisini.
(#12157799)
survivor sonuçlarını seçim sonuçları gibi değerlendiren yazar. allah akıl fikir versin bi nihat doğan istifa etmeli demediği kalmış.*
avrupa'nın ve balkanların en iyi sözlük yazarlarından biri. yazdıkları hepimiz için çok şey ifade ediyor, okuyun.
güzel tespitleri olan yazar.
gerçekten sözlüğe ayırdığı vaktin hakkını vererek yazan kişi.
"çarklardan hızlı dönmeye çalışan sahtekarları suçluyorum, ortak olanlarla birlikte." sözünü çok sevidiğim yazar.