1. 1.
  ağzınızda yara mı çıktı ?
  yemek yedirmiyor mu ?
  konuşturmuyor mu ?
  canınız mı yanıyor ?

  hemen koşun eczaneye alın bir kutu oralmedic. 1 kere kullanın acınız sona ersin.

  http://www.casel.com/oralmedic
  2 ... mhertalian
 2. 2.
  şimdi söyle oluyor ağzınızda aft mı var. Bir hafta dayanabiliyorsanız dayanın eğer hala geçmedi ise bu ilacı alın. öyle söylendiği gibi hersey kolay değil.kullanım tarifinde olduğu kullanın orada diiyorki sızı olucak. bu sızı öyle böyle bir sızı değil. resmen aftı katlediyor ve yakıyorsunuz yanan yine sizin canınız. aftın olduğu bölge sünger gibi şişiyor leblebi kadar kabarıyor. yarım saat ıcınde agrı sızı kalmıyor ve kurtulmus oluyorsunuz. yanı acıya hazılıklı olun.Sonuc olarak alın.
  ... mituys
 3. 3.
  yazılanlara göre aft'ı hemen geçiren ilacımsıymış. bakalım asit nasıl belleyecek beni.
  1 ... jerry drake
 4. 4.
  tıbbın ulaştığı son nokta.

  şaka yapmıyorum, benim gibi genetik olarak sık sık aft illetine tutuluyorsanız kesinlikle bir denemenizde fayda var. 5sn ilaçlı çubuğu afta tutun (acıyacak, gerçekten acıyacak) sonra çekin. yaklaşık bir dakika kadar sızlama ve ağrı sürecek. daha sonra hiç bir şey yok. belki ertesi gün (çok şiddetli bir aft ise) dilinizle değdiğinizde çok çok çok az bir ağrı olacaktır ama siz onu gün içerisinde farketmeyeceksiniz bile. kesinlikle hem ağrı konusunda bir çözüm hem de daha hızlı iyileşmesini sağlıyor.

  tek sorunu fiyatı. 3 ilaçlı çubuk için 21 lira gibi bir para ödeyeceksiniz.
  ... kaptan arka kapi lutfen
 5. 5.
  dilimde altı, yanağımda beş tane vardı. ilacı aldım, bastım üstüne basmamla beraber hayatınızda hiç bir yerde hissedemeyeceginiz tarifi olmayan bir acıyla yanıyorsunuz degil 5 saniye 3 saniye tutabilen kahramandır. Sonuç hepsinin anasını belledim, ilaçda beni belledi.
  ... evilded
 6. 6.
  her yerde yüzyılın buluşu olarak gösterilmiş, iki gündür anam ağladı yemek yiyemiyorum gidiyim alıyım dedim gecenin bu saatinde nöbetçi eczane buldum bi boka yaramadı bende bi sorun var galiba.
  ... dark places
 7. 7.
  3 gün boyunca değil yemek yemek, su içmeyi ve konuşmayı bile engelleyen, acı ölçeğinde 12/10 değerine sahip dil altı aftını tamı tamına 15 dakika içinde geçiren dünyanın en iyi ilacıdır bu.

  Ne kadar şükretsek az olm.
  ... double cross
 8. 8.
  etkisini gören, kendisini mucizevi bir şey olarak gören insanları kıskanmama sebep olan ilacımsı..
  aft denen illet resmen hayat kalitemi iyice düşürürken büyük bir umutla aldım kendisini ve sonuç yine hüsran..
  o mor sıvının dudağımın iç kısmıyla buluştuğu andan sonraki acıyı da boşuna çekmiş oldum. ilgisi yok belki ama gideceği ya da azalacağı yerde aftlı bölgeye yenileri eklendi. 1 ay da bunlar gitmez şimdi..
  ... moren
 9. 9.
  Çiçek
  1 ... eskibaharsarkisi