bugün

sevgilim benim, gel dedim gelmişsin. bir de özel mesajdan da "bak aşkım geldim yine kucağına" diye de haber vermişsin. seni çok seviyorum. ahahah..

eğlence olsun diye 5 ay önceki entry'e cevap yazmış. bak bak. nasıl bir ukde olmuş ki içinde, nur topu gibi bir entry'e dönüştürmüşsün yediğin o ayarı ben şaşırdım valla. hayır arkadaş seni sayıyla mı verdiler? bi nickle geliyorsun ayarı yiyorsun, sonra o nickle cevab veremeyip gidip başka nickle saçmalıyorsun. onunla da ayarı yiyip başka nickle geliyorsun.. ben sana bir sonraki nickin için tavsiye vereyim istersen;

cevab veremedi

nasıl ama? ahah... yahu vallahi bambaşka bişeymişsin sen arkadaş. odtü'yü de senin gibi bir mühendis yetiştirdiği için kutlamak lazım. gerçi sormamıştım nereden mezun olduğunu, zira ilgilenmiyorum tahsilinle. neticede cehaleti alıyor..

hayır, bi de ilgi çekme çabam olduğunu söylemişsin madem, bari bi iki örnek verseydin be schweinsteiger. öyle boş boş konuşmakla olmuyor. odtü'de öğretmiş olmaları lazım, ortaya bişey koyuyorsan kanıtlarını da sunmalısın ki ciddiye alınsın. "aga ben niye senin ayarlarını durduk yere takip edeyim ki, kesin ilgi çekme çaban var ki takip ediyorumdur" diyerek de salaklığını cümle aleme ispat etmişsin kendi ağzınla. daha da bişey demiyorum. kendi kendini anlatabilme becerin gayet yüksek gördüğüm kadarıyla. *
kara harp okulu'na laf eden her eziğe laf yetiştirecek olsaydım, günüm bilgisayar başında geçerdi. senin piyonunu yerim ben mayk, bu okul altı tane cumhurbaşkanı yetiştirdi, sen neden bahsediyorsun? ki, harp okulu senin girdiğin odtü gibi her puanı yeteni alan bir okul değil. öss puanı, okula girebilmek için aranan şartlardan sadece bir tanesi. ayrıl da gel.

esat oktay yıldıran meselesine gelirsek. her bireyi faşist işkenceciler olarak nitelediğin okuldan kaç tane işkenceci çıkmış say bakalım. hatta boşver, sen tsk hakkında bildiklerini bi yarım a4 kağıdına yaz da getir. okumak mı? yok la uçak yapıcam, senin tsk hakkında bildiklerini nabayım. hehe.. ben senin odtü'n hakkında yorum yapıyor muyum? pkk yandaşlarının eylemlerine destek verdiğinizi yazıyor muyum? mükemmel filozoflar yetiştiren okulunuzun bahar şenliklerindeki otu çekip ortaya sıçan hallerini yazıyor muyum?

hadi bakalım bilgisayar tamircisi, git de elle tutulur bişeyler yap, geyik yapma burada.
9.nesil yazar.

(#16531258)

--spoiler--
+ yavrum kalk okula geç kalacaksın

- anne birazzz dahaa yaaa ufff
--spoiler--
ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alması muhtemel yazar. (bkz: #16534092)
sözlüğün yeni çakalıdır.dağdaki abilerinden sonra sıra kendilerinede gelecek haberi olsun dediğim yazardır.
(#16534092)
görsel şunla
görsel şunun aynı ırktan olduğunu iddia eden kişi.
insanları ten rengine göre ayırıyorsanız elbette. ancak sabahat tuncel ne kadar esmer'de olsa (arilerin avrupa değilde, irani kolundan gelmesi sebebindendir) göz rengi ve kaş şekline bakıldığında, renkli göze ve ince-kavisli kaşa sahip olduğu görülecektir. bunlarda ilgili kişiyi aryan ırkına sokmaktadır.
faşistin önde gideni yazar.
(#16586249)
ufkumu açmış yazardır. aydınlanma çağına girdim şerefsizim.
#16534092 nolu entrysiyle türklüğe hakaret suçuundan başı belaya gitme ihtimali olan yazarımsı.
#16534092 ile güldürmüştür.

entrynin başı; "sözlük faşistleri bla bla".
entryinin ortasında ise kürtlerin hitler'in de savunduğu aryan ırkına mensup olmaları ile övünüyor. sonra da diyor ki "senin övündüğün türk kavmi aryan bile değil". ama sözlük faşistlerine giydirirken de mangalda kül bırakmıyor.

yahu bana da faşistleri savundurttun ya, allahından bul.
"pis doğulu" diye başlık açılıyor ve biz buna karşılık misilleme yapıyoruz. bunda şaşılacak taraf nedir bilinmez.. siz türklüğe hakaretten dava açarsınız, bende halkı etnik kökenine göre aşağılamadan size dava açarım. kısasa kısas oldu mu?
kendisine göre; Osmanlı yanlısı olmak faşistlik, kürt milliyetçiliği yapıp, pe-ka-ka yı desteklemeyi devrimcilik olarak değerlendiren, ortaya karışık meze kıvamında düşünceleri olan bir adet balon.
(#16610301)
ramazan bayramını en içten dileklerimle kutladığım aziz dostum, uludağ sözlük yazarı...
güncel Önemli Başlıklar