bugün

yağız bi delikanlının aralarına girip 'dağılın lan' diye haykırması gereken grup. müzik olayına yorum yapamıyorum saat çok geç oldu.
ergenler kadar ilkokullulardan da oluşmuş, gruptan daha çok nefret edilen bir hayran kitlesi vardır.
ingiliz grup. X-factor yarışmasında ikinci olup ün kazanmışlardır.
(bkz: 5 tane justin bieber ın bir araya gelmesi)
türk kızlarının erkeksizlikten kudurmuşluğunu tavan yaptıran dandini oğlanlar.
tek bir şarkılarını bilmediğim ve sürekli çantaların üzerinde resimlerini gördüğüm bir grup oğlan.
(bkz: justin bieber i dövmenin gün geçtikçe zorlaşması) gibi bu veletleri dövmekte gün geçtikçe zorlaşmaktadır. dayıyorlar domuz etini, hayvan gibi oluyorlar pezevenkler.
her yerde görmeme rağmen neye benzediklerini merak edip google amca' ya danışmadığım nadir hödö.
5 erkek dediler bildiğin ergen çıktı la bunlar... castin biıbır ve vb gibi. kopyala yapıştır gibi olmuş. painttede saç rengiyle oynamışlar bi iki tanesinin o kadar.
5 yaşındaki kuzenimin çok sevdiği gruptur.
ben 'daha 5 yaşında onları nerden tanıyo acaba' diye düşünürken sınıfına ziyarete gittiğimde tüm kız arkadaşlarının aynı şekilde olduğunu gördüm.

''öyle gruba böyle fan'' ne diyim.
başıma bir şey gelmeyecekse ben bu grubu sevdiğimi söylemek istiyorum.
Ve tebrik ediyorum açıkçası yaş ortalaması 18 olan bir grubun bu kadar ünlenmesi kolay bir şey değil.
özellikle yeni nesil ergen kızların psikopatça bağlandıkları grup.
ergenlerin genellikle 13 14 yaşındaki sivilceli kız veletlerin bunlara aşık olduğunu zannetmesidir.
Justin Bieber'ın yarattığı ergenizm akımının en büyük destekçileridir. 'Böyle buyurdu ergen' adlı bir eser yazmaları beklenmektedir.
anlam olarak bir direktör demektir. ingilizcem bu kadar sağlamken neden onlara baktıklarına bir türlü anlam veremediğim durumdur.
5 tane justin bieber ın bir araya gelip şarkı söylemesidir. Nasıl olduysa bir yarışmayı kazanmış bunlar, sonra gelsin para. Facebook ta şöyle bir muhabbete şahitlik ettim:
-ayy Van dayrekşın Türkiye ye gelince ya yaş sınırı olursa?
bu arkadaş merak etmesin, yaş sınırı olamaz. Yoksa kendi konserlerine giremezler zira yaş ortalamaları 15.
Bu arada Mustafa Ak çok güzel yorumlamış bunların bir şarkısını.
parlak gençlerden oluşan topluluk.
'parlak' halk arasındaki anlamıyla kullanılmıştır.
serseri takımıdır.
şimdi bu grup 12,5 falan galiba.
bir tanesi müslümanmış kızlar onu seviyor.
istanbul'a konsere geleceklermiş, kızlar kulise girmek için bir şeyler diyorlar.
her allahın günü twitter takipleşmesi yapıyorlar.
bir de hafif oğlanımsı tipleri var.

(bkz: one direction hakkında bildiklerim)
3-5 sene sonra hiç kimsenin hatırlamayacağı ergen topluluğu.
yeni nesil ergenlerin hayranı olduğu grup. tokio hotel gibi birkaç yıl sonra unutulacaktır.
özellikle küçük çocuklarımızın hayran oldukları ve çantalarda resimleri olan bir grup.
Sen harçlığını biriktirip One Direction (tekdireksiyon) albümü alırsın ama merak etme büyüyüp düğününde dans müziğini indirdiğin Duman'dan seçersin.
kimine göre devrim, kimine göre islamdır.
(bkz: neden j b ya da 1d sorusuna verilen cevaplar)