1. 1.
  (bkz: sevgiliyle uyanmak)
  (bkz: sevgiliyle uyumak)
  ... meleklerde aglar
 2. 2.
  1- elinde ince belli bir çay bardağıyla boğazı izlerken, sigaradan çekilen derin bir nefes.
  2- aşkının karşılıksız olmadığını anlamak,
  3- ilk sevgiliyle ilk defa öpüşmek
  4 ... infantes
 3. 0.
  zilin çalması ve yaz tatiline girilen an.
  ... norma
 4. 1.
  kısır olmadığınızı öğrendiğiniz an.
  ... m00nspell
 5. 2.
  ilk seks, baba/anne olunan an(dogum süreci), bir sey*** kazanmak... saka saka anket degil. en azindan simdilik... **
  ömre bedel anlar, yasayan kisiye ömür boyu kardes olacak hatiralardir. hicbir zaman akildan cikmayacak ve hard diskte bulunan bad sector gibi kalici olacaktir* bir baska tanimla*.

  ömre bedel anlar, evet güzel anlardir muhakkak. en azindan geneli öyledir. her seye de ömre bedel denmez nihayetinde. ha kötüsü de olur. ama allah uzak etsin. yalniz bu ömre bedel olup da iyi olan anlarin her zaman iyi bir etki birakacagi anlamina gelmez. iyi bir seyi ele alalim; sevdin, sevildin, sevistin... iyi güzel. iste ne güzel ömre bedel an veya anlar. peki sonrasi? yani her birlikteligin sonu ayrilik, her ayriligin sonu hüsran. ve konuyla alakasi yok ama, hüsran cok sanat müzigi bir kelimedir*. iyi, güzel olan ömre bedel ana ne oldu? tabii ki pic oldu. birinci paragrafin bitisini bir sarki sözü ile yapalim; "ben seninle bir günü bir ömre kiyaslarken, sen benden bihaber baska kollarda uyuyormussun."

  daha da kötü durumlar vardir. söyle bir örnekle aciklayayim: kumar oynarsin. acemi sansi vb etkenlerle her sey iyi gidiyordur. bu bir aliskanlik haline gelir. hatta kumara alistiran en büyük etken olmali*. sonra sira keybetmeye gelmistir. sans falan sallamiyordur artik oyuncuyu. ama sansli oldugun anlari hatirlar, üsteler, kaybetmeye devam eder. sansli oldunan zamanlari hatirlamak iyice batmaya sebep olur. ömre bedel anlar da böyledir. artik hicbir seyin yolunda gitmedigi hayatta, eski günler, güzel günler, özel anlar hatirlanir. dönüp arkaya baktikca, iyice batar insan. battikca batar. hani "keske olmasaydi da, bende iz birakmasaydi." der. ama pek fayda etmez bunlari demek. hatta "yine olsa, sonunu bile bile yine yasardim." der. e bu da mazosistlik be abicim...

  bir de söyle bir durum vardir: hepimiz pollyannayiz. ömür de güzel, bütün anlar da...
  ... ferix