bugün

justin bieber hayranlarının okan'ın justin bieber hakkında söylediği sözlerden dolayı facebook sitesinde açılan etkinliktir. söyleyecek birşey yok bazı beyinler ancak bu kadar çalışmaktadır.
http://www.facebook.com/e...t.php?eid=170555289662629
(bkz: genç emolar rahatsız)
sayfadaki herkesin ergen olduğunu var sayarsak pekte önemsenmemesi gerek eylemdir.
canı gönülden desteklediğim eylemdir. Eylem gelse de açsam götümü ağlasam hıçkıra hıçkıra. terbiyesiz okan ne olcak.

--spoiler--
nemal bu adam sensin bieber öküz oğlu öküz sen izlenemiyosun bile ona bak malak gerizekalı dingil herif sanane lann.
--spoiler--

Çok duygulandım, çok..
katılanların arasında:

katy perry
millyreal cyrouss
çaqla ßrn
özlèm jßièßèr'm
ümré ßiéßs
irem beliebe
'manqacolik beliber' zeynep
'mehtap ßießer trßznspr'

şeklinde isimlere rastlayabileceğimiz eylem.

yorum sizin...
bu sefer güldürmediler şaka şaka yine güldürdüler. çok yaratıcı gerçekten okan şimdi ona kokan bayülgen dediğiniz için yıkılacak yazıktır, günahtır yapmayın be. * *
birde bilgi kısmında yazılan komedi unsuru şu cümle bulunmaktadır:
Justin'e Laf atan onu kıskanan Kokan Bayülgen, kendine ölümlerden ölüm beğen ! *
yazıktır. justin bieber gibi cahil bir insanı kültür abidesi okan bayülgenle karşılaştırmak çok hata. yazık. yorumlarda çok acayip. yok adını bile söyleyemiyor, ülen siz daha türkçeyi öğrenirken okan bayülgen 3. dilini öğreniyordu .

edit: yorumları az daha okudum da, soyadını bieber yapanlar bile var. türkiyenin haline gerçekten acımaya başladım.
tekrar baktımda bunların alayını justin sikmiş diye düşündüğüm durum.
vay bee ergen öncesi veletler nasıl tehdit saçıyorlar. vidyonun altındaki yorumlara baktım da her veledin profil resminde justinin fotosu var. yeni bir salgın mı acep bunlar büyüyünce kesin emo olurlar vay halimize..
kafası boş bebelerin saçmalığıdır.

tamam ünlü birini örnek alın da castin biber ne la? 15 yaşında bebeyi mi örnek alıyor, ona mı hayranlık duyuyor genç nesil?
aslında okancı grubu adı altında ergenleri delirtmek amaçlı facebook sayfasında justıncılara karşı kınama sayfası açılması gereken durumdur.
duygusal karmaşıklarla boğuşan çocukların eylemimsi hareketidir.

(bkz: ellemeyin oynasın çocuklar)
facebook denen kepaze yerden yıllar önce kaydımı sildiğim için tekrar sevinmeme vesile olmuş vahim olay. hayır bu ergen denen ve hayat hakkında bir bok bilmeyen ama sorsan hayatın sillesini yediğini söyleyecek olan, henüz sivilcesi bile çıkmamış, süt dişleri bile dökülmemiş olan zavallılar okan bayülgen'in gayet haklı olan şu konuşması hakkında bir grup açıp tanımına şu yazıyı ekleyebiliyorlar: "justin'e laf atan onu kıskanan kokan bayülgen, kendine ölümlerden ölüm beğen! kendini bir bok sanan insanin söyledikleri:" vay anasını sayın seyirciler, şaşırmamak elde değil.
lobisi güçlü olan ergenlerin başlattığı eylem *
okan' ın çokta sikindeydiniz.
ilk defa dinledim veledi meraktan. okan bayülgen'e hak vermemek elde değil. o değil de harbi kim bu 494 milyon kişi ya.
tebrik edilmesi gerekir. zira okan bayülgen ile dalga geçmek zor zanaattir, hele ki küçücük bir beyinle. bir dakika güleceğim şimdi. hah ne diyorduk... vah yavrucaklar, birileri şunları uyarsın da justin aşkından ve okan ile aşık atmaktan(bu sefer harbi güldüm) vazgeçsinler. yoksa ders notları düşer, öğretmenleri kızar, hemşire cıs yapar onları. benden söylemesi sözlük.
az bile söylemiş.
yürü be okan