bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ögretmenlerin durup durup söyleyerek ögrencilerini krizlere soktuğu acaip laflardır.

- Gülecek bişey varsa söleyin hep birlikte gülelim.

- bu soruyu kim cevaplicak bakiiimm
    - EE hep ayni ögrenciler baska kimse yokmu beni dinleyen
    4 ... jeam
  2. 2.
    -oğlum,defterin nerede?
    -unuttum hocam.
    -kendini niye unutmadın? ***

hoca bunu söyleyerek öğrenciye laf soktuğunu sanmaktadır ama saçmaladığının farkında değildir.
    4 ... kemalturna
  3. 3.
    -önüne dön cocugum kendi kagıdınla ilgilen!
    2 ... noway
  4. 4.
    -Niye konuşuyorsun?
    -????
    -Dönem sonunda sizle görüşürüz.
    1 ... makinist
  5. 5.
    - ama olmuyor böyle sürekli aynı parmaklar... biraz farklı parmaklar görmek istiyorum...

(bkz: bağyan öğretmenin parmak fantezisi)
    2 ... dolayli zarf tumleci
  6. 6.
    +good morning class
    +how are you today?
    +fine thanks... sit down

(bkz: lisedeki taş ingilizce öğretmeni)
    1 ... dolayli zarf tumleci
  7. 7.
    - kendi aranizda konusmayin
    - arka sira ayircam sizi!!
    - bir daha görmiyeyim!
    - Velini Cagir.
    1 ... jeam
  8. 8.
    -bir abcd üçgeninde...
    -çocuklar sınavınız test olacak, test olmazsa büyük ihtimalle klasik yaparım.. *
    4 ... sympathique
  9. 9.
    -şimdi çocuklar sabahın ilk dersi, sizinde uykunuz var benimde..en iyisi boş bırakayım *
    -öğle arasına yaklaştık çocuklar, sizinde karnınız acıktı benimde.. en iyisi siz test çözün serbestsiniz *
    -yemeklerimizi yedik bi ağırlık çöktü..verimsiz saat serbestsiniz evladım.. *
    -son saat arkadaşlar, kafamız şişti tüm gün. verimsiz saat.. hadi boş bırakayım sizi.. *

ulan selami hoca boşu boşuna maaş alıyodun..gerçi seviniyoduk 2 sene önce,iki dudağının arasına bakıyoduk boş bıraksada uzun eşek oynasak diye.. şimdi geriye bakınca üzülüyoum, boş adammışsın.. ulan fizik 2 senin yüzünden g.tümde patladı şerefsiz * * *
    2 ... sympathique
  10. 10.
    ilk dersinde "çocuklar bir aksilik olmazsa dönem sonuna kadar x dersini beraber götüreceğiz" *
    3 ... kanye