bugün

avrupa ekonomik işbirliği örgütü'nün kısaltılmışıdır. 1961 yılında yerine oecd kurulmuştur.
Avrupa ülkeleri aralarında gerekli işbirliğini gerçekleştirmek ve Marshall yardımlarını dağıtmak üzere kurulmuştur.
(#20724848) entrysiyle kanımın ısındığı yazar. Daha bugün yazar oldu büyük ihtimalle. Hoş gelmlş. Bir ara call of duty zirvesi yapıp, bi internet kafede cod kapışsak mı lan?
Tabiri caizse, sapla samanı sonuna kadar ayırt edebilen yazar.
kendisi keyifli, sevgi değer yazar.
kendisi benim nickaltımı açmış yazardır. çok teşekkür ediyorum kendisine.
kendini farklı gösterip ordan burdan çalıp bilgi içerikli entryler giren yazardır.
çok saygılı bir yazar olmakla birlikte, bilgi içerikli entry giren, sözlüğün ihtiyacı olan yazarlardandır. daima yazması dileğiyle...
sözlükte tanıdığım ve ne yalan söyleyeyim tanımaktan da ziyadesiyle zevk duyduğum adamlardan, insanlardan! lütfen sevgiyle kal değerli kardeşim.
(#22430136)

hep dedim yine diyorum:

uludağ sözlük adamların, insanların sözlüğüdür! al sana. al işte 3 porsiyon yürrrek yemiş, inandıklarını cesurca söyleyebilen ve dahi isyanından asalet akan bir başka değerli kardeşim.

değerli kardeşlerim, efendiler! bu sözlük sizlerle var ve sizlerle ekşiyi geride bırakacağız. size sözüm olsun değerli kardeşlerim, ekşi sözlük'e tozumuzu yutturmadan ben geceleri u-yu-ya-mam!!!!

yahu baya adamsın, fazla fazla insansın! lütfen ve derhal sevgiyle kal üstadım.
zeki yazar.
biricik dostum *
(bkz: uludağ sözlük ordulu yazarlar derneği)

daimi üyesi, değerli yazar. **
canım memleketimin canını yidiğim yazarı.

hoşbulduk, eyvallah.
http://img5.imageshack.us/img5/1870/cinali4.jpg

ahan da böyle bir yazar. böyle bir yetenek!!!*
uludağ partisi ordu ili başkanı. hayırlı uğurlu olsun.
genel kültürü kuvvetli, sözlüğe entryleri ile bilgi ve renk katan bir yazar.
(bkz: #24247103)

ahahah ince ince yarmıştır.