1. 1.
    bir trabzonspor taraftarı için bu akşam oldukça zordur. evet ben trabzonspor taraftarıyım ve hatta bordomavi sözlük moderatörüyüm. şimdi oraya baksanız göreceksiniz ki, hem hakemi hem fenerbahçeyi acımasızca eleştirdim. sonuçta bir maçta fenerbahçe lehine 3 penaltı verilmesi ve rakip takımın kalecisinin kırmızı kartla oyun dışı bırakılması pek de adil görünmüyor. aklımın bir köşesinde bucaspor maçı da var. hatta emenike'nin fenerbahçeye karşı oynamamış olması da. ama penaltılar gerçekten penaltı gibi görünüyor. illa biri satılmışsa o da ankaragücü olmalı veya satılan biri yok. hala bir kuyruk acısı var tabi ama sineye çekmek dışında da elimden hiçbir şey gelmez. şampiyonluk yarışı son haftaya kadar taşındı, kalp ve sinir krizlerimiz devam edecek. çok küfredeceğiz ama yiğidi öldürüp hakkını vermek de gerekiyor. objektif bakmak için sinirlerimizin yatışması gerekiyor ve henüz çoğumuz sinirliyiz. en azından ölçüp tartmadan hükmetmemiz yanlıştır, bize duyarlı olmak yakışır.
    2 ... karacaoglan
  2. 2.
    Çok boyutlu düşünebilme yeteneği diyoruz biz ona. Duruma, hoşumuza gitmeyen pencerelerden de bakmaya cesaret edebildiğimizde belki gerçekleri görebilir ve farkına varabiliriz.
    ... linka
  3. 3.
    yurdum insanının yapamadığıdır. karşıt görüşte hemen sinirlenir hakaret etmeye başlar. şakirtler de bu guruba dahildir. onlarda ancak eksiler işte. müslümanım ama şu da artık günümüz şartlarına uymuyor diyemez. anayasa bile sürekli yenilenirken o m.ö çıkan birşeye körü körüne bağlanmaya çalışıyordur.
    ... cileksultan