1. 1.
  manyak vokale sahip manyak florida death metal grubudur vocal hırlar böğürür ohaaa dedirtir çok sağlam gruptur pek severiz kendilerini ayrıca 2005 te frozen in time isimli yeni albüm çıkarmışlardır hoş bi albümdür ama en baba albüm tabiiiki CAUSE OF DEATH tir
  6 ... six feet dive
 2. 2.
  cause of death ve slowly we rot albümleri efsane mertebesindedir. özellikle cause of death'te çalan james murphy*'nin bundaki payı çok büyüktür. vokalistleri john tardy taklit edilemez hastalıklı bir vokalisttir.
  3 ... randy
 3. 3.
  ing. ölüm ilanı
  3 ... wolfshade
 4. 4.
  john tardy oLmasaydı bu grupta vasat bir grup oLarak anıLacaktı.. fakat john'un değişik türdeki vokaL'i iLe bu grup anLam kazanmıştır , vasat'ı aşmıştır.. john değişik bir ses'e sahiptir , takLit ediLemezdir.. özeLLikLe by the Light diye bir şarkıLArı vardır ki benim çılgın metaLci oLduğum zamanLarda bana bayaa bir kafa saLLatmış ve böğürtmüştür.. by the Lightşarkısı diLLere destandır.. john bu şarkıda kendini aşmıştır..
  3 ... tucimania
 5. 5.
  grubun ilk adı Xecutioner dir. 1984 yılında kurulmuş florida'lı gruptur. 1998 yılında dağıldıklarını açıklayarak bizleri yarmış 2004 senesinde tekrar birleşerek son albümleri Frozen in time ı çıkarmışlardır.
  1 ... blindguardian
 6. 6.
  en güzel logolu gruplardan biri.
  1 -1 ... kelly
 7. 7.
  ders niteliğinde dinlenebilecek karmaşık müzikal yapılı bir death metal grubudur. alışmak için 656535 kere dinlenmesi gerekir.

  efenim grubun cause of death albümünden yola çıkarak, müzikal alt yapısını formulize etmeye çalışalım:

  şarkı başlar : şarkının başlangıcı orta tempo hatta kimi zaman daha yavaş, bolca diyez ve bemollu akorlarla süslenerek gerçekleşir. bu kısımda vokalist john tardy bolca hırlayarak üzerine düşen görevi yerine getirir. *
  parça ortalara geldiğinde speed bir hal alır ve ilk bölümde bolca twin pedal çalan davul bu bölümde daha hızlı tempo tutar. * * *
  ve işte tam bu kısımda dehşet ve bol sweepli bir solo girer. *
  solonun bitiminde parça ilk haline döner ve eğer mecali kaldıysa vokal biraz daha hırlar.

  bir bok anlaşılmadı biliyorum; ben de anlamadım.

  bu yazıdan çıkarılabilecek sonuç: ben gidip 457867 kere daha dinlemeliyim bu grubu. evet. ya da dinlemeyim.. dinleyim..
  5 -2 ... emptywords
 8. 8.
  why dont care adli parcalarina ait klibi seyrettigimde cevreci olarak dusundugum death metal grubudur.
  1 ... radament
 9. 9.
  grubun şarkılarındaki tarz daha cok "şarkıya gir", "dağıt", "parçala", "dinlendir", "son olarak öldür ve yeni kurban seç" şeklindedir daha cok.
  1 ... darklove
 10. 10.
  28 agustosta piyasaya sürülecek olan son albümleri xecutioner s returnün nete düştüğü grup.
  2 ... darklove