O ses okumuştum oysa. Entry yi okuyana kadar her şey güzeldi.

Ha bir de kadın 60 yaşına geldi lan. Etme.
An itibarıyla yeni sezonu başlamıştır.
(bkz: Hayırlı seksler arkadaşlar)
Raytingler düşsün, gelen paracıklar azalmaya başlasın bu Acun efendi "o seks Türkiye'yi de" yarışma programı olarak Türk tv dünyasına "kazandırır"!!

Dini bütün "Müslüman"!! Hükümetimizde Acun a tam destek verip cukkanın ağzını açar.

Because, halk ne kadar çok televizyon izlerse, o kadar mallaşır ve rahat yönetilir e milletçe sekse düşkünlüğümüz de malüm.

Şaka maka akepeliler duymasın bu proceye hemen start verirler.
büyük hadise olur memlekette. kesin.
jürilerin yarışmacıları takımlarına katmak için vereceği vaatler merak konusudur.
diyiş o diyiş patladı gitti.
Sponsorları belli olacak yarışma olacaktır. Durex, ok vb.
fenerbahçe-galatasaray maçıdır.
ülkeyi ferahlatacak, siniri-stresi azaltacak programdır.
bana ver bana ver
(bkz: hadise)
(bkz: ben sana albüm de yaparım)
sunucusu howard stern olursa çok güzel olacak programdır. ama trimax sponsorluğunda yapılırsa kadın yarışmacıların ortalama ağırlığı 155 kg olur. seyir zevki olmaz.
Jürileri Sibel Kekilli, Şahin k , Johnny sins ve rocco siffredi olacaktır.
acun'un yeni aldığı kanaldaki en bomba, sürpriz programdır. gelecek haftalarda başlaması beklenmektedir.
yeni sezonda juride şahin k, tc coskun, nuri alco ve sibel kekillinin olacağı yarışma. ben katılıp sibeli seçerdim ama işte sibel dönmezse sakat. biseksuel olanlar için büyük bir kendini gösterme fırsatı olabilir.
Tugçesex.
(bkz: hadisex)
--spoiler--
benim takımım da seninkinden yok.
--spoiler--
hadise'nin bütün övgüleri aldığı yarışma.
Gökhan'ın övgüyü hak ettiği yarışma.
Murat bozun hatunları götürdüğü hadisenin kevlikte doruka ulaştığı yarışmadır.
Böyle bir yarışmada jüri olup arkayı dönmek tehlikeli olabilir.bence beğendiklerine götünü dönsünler ödül olarak.
yurt dışında böyle bir program çıkmadığı sürece acun'un el atmayacağı iştir.sonuçta nerde bir çalıntı program acun o işin içinde,orjinalliğe gerek yok nasıl olsa dimi?
an itibariyle yayındadır. *
(bkz: trt erotik)