1. 1.
  tokyo yeraltı dünyasının kraliçesi. ölümcül engerek suikast timi üyesi
  kod adı: cottonmouth.

  tokyo'da bir amerikan üssünde doğdu. yarı japon yarı çinli bu amerikan ordusu çocugu ölümle ilkkez 9 yaşında tanıştı. o yaşta anne ve babasının japonya'nın en acımasız yakuza patronunun efendi matsumoto'nun elinde ölümüne şahit oldu.
  4 ... adini unutan adam
 2. 2.
  o muhim kafa ucurma sahnesinde attıgı ingilizce repligi de buraya eklemek istiyorum,nedense buyuk bir keyif veriyor bu cumleleri ablamızın agzından duymak.ozellikle son cumle ,yardırmış...

  "as your leader, i encourage you from time to time -- and always in a respectful manner -- to question my logic. if you're unconvinced a particular plan of action i've decided is the wisest, tell me so! but allow me to convince you, and i promise you right here and now, no subject will ever be taboo...except, of course, the subject that was just under discussion. the price you pay for bringing up either my chinese or american heritage as a negative is...i collect your fucking head. just like this fucker here. "caps"now if any of you sons of bitches...got anything else to say...now's the fucking time"caps"!!! i didn't think so."


  --spoiler--
  https://video.uludagsozluk.com/v/o-ren-ishii-7606/

  &feature=related
  --spoiler--
  4 ... delemut
 3. 3.
  polat alemdardan daha ustaca, daha hızlı kafa kesen japon suç konseyinin lideri.
  5 ... ulu dagci
 4. 4.
  kill bill volume 1'de ölümcül karakterlerden biri. bir femme fatale. deadly viper assassination squad'de cottonmouth lakaplı, melek görünümlü dişi bir şeytan.
  2 ... no soporto el rap
 5. 5.
  beatrix kiddo'yu "dürtmüş",karşılığını almış hatun kişidir. beatrix'e "Silly Caucasian girl likes to play with samurai swords." diye posta koymuş sonra da tükürdüğünü yalayıp özür dilemiştir. (bkz: hareket yapma hareketin allahını görürsün) ama şu da bir gerçektir ki olacakla öleceğe çare bulunmaz. "tanrıyı bile kesen" kılıçla tepesi uçurulmuştur.
  2 ... ogretmen est
 6. 6.
  tek esaslı ölüm kendisininki olan ölümcül engerek suikast timi üyesi.
  1 ... thebalkanboy
 7. 7.
  kahpe gelinin gazabına uğramış, dünyalar tatlısı birisidir.
  1 ... he is come back
 8. 8.
  beni lucy liuya tekrar aşık eden deadly viper squadın cotton mouth kod adlı üyesinin adı. filmdeki son sahnesinde meiko kaji nin seslendirdiği the flower of carnage adlı şarkıyla müthiş bir uyum yakalayan ve beni aylarca bu şarkıyı loppa düşürmeye sevkeden tarihin en karizmatik kadın karakterlerinden biri.
  Quentin Tarantino Dehası ürünü.
  1 ... fakegropius