bugün

aslında tanıyanların "navras" olarak tanıdığı, ankarada sesli harflerini bir rakı şişesinde bıraktığını düşündüğüm, hoş sohbet insanı, muntazam kişilik. *
yazı tura. *
lafını esirgemeyen, neşeli zamanlarında espri olsun diye değil, doğal haliyle söylediği şeylerle beni gülmekten yaran,gerçekten iyi insan kişisi. * *
ankarali candır kendisi. istanbul a geldiğinde kendisiyle misket ve gazoz kapaklarımızı kapıştırıp, çocukluğumuza döneceğiz. (bkz: 80 lerde çocuk olmak) *
okurların en deli listesinde rahatlıkla ilk beşi paylaştığım, zirve adamı, komik ve vefalı insan. hoşgelmiş sefa getirmiş.
memleketini bırakıp aşk uğruna sıfırdan başlamayı, ailesine rest çekmeyi göz alacak kadar cesaretli biraz da deli insan.
"işte okur işte zirve" nin mimarıdır. canını dişine takmış, gece gündüz dememiş, milleti bir araya toplamak, mekan bulmak, içecekleri ayarlamak, buluşma yerini tayin etmek, çocuklarla ilgilenmek, elinde megafonla anonslar yapmak, kendi işiyle uğraşmak...oofff offf.... zirve uğruna canım feda sloganını benimsemiştir.
on parmağında on marifet var bu adamın.

tek kusuru msn'de tersten gülüyor. başımızı döndürüyor.
zirve mimari, doğru düşünmeyi bilen, derdini bile güzelliklerle ifade eden msn kişisi.boş zamanında bir elinde kadeh diğer elinde kalemle(klavyeyle mi desem) güzellikler yaratan bir o kadar iyi insan,çılgın okur şeysi
http://www.nvrs.blogcu.com adresinden yazılarına ulaşılabilecek uludağ sözlük yazarı
seçim sonuçlarını öğrenir öğrenmez, yurtdışına kaçma planları yaptığım, ankarada sadece tavla oynamakla kurtulamayacak * oldukça duygusal, kadınların ağlamasına dayanamayan dostum kişisi.
yazı turayı attık ama şans bıze gulmedı mi ne?
(#2023940)
altini daha yeni degi$tirdigim badimdir. * *
yeni tanıştığım ama fikirleriyle gönlümde şimdiden yer etmiş arkadaşımız.
ufak bir tavsiye vermek için kapısını çaldığım ama onunda mortal combat tutkunu olduğunu anladığımda gönlümde taht kurmuş şahsına münhasır yazar kişisi.
kendisi dün http://www.yavuzcetin.info 'da da görülmüştür. maşallah her sitede izi var.

edit: nrvs'ymiş o.
canım abim *
mercedes düşkünü yazar arkadaş, başarılar dilenesi arkadaş...
sozluk modasina uyan yazar. ayrica sakatatlardan nefret eden sahsiyet.
buraya ilk geldiğimde beni ayakta karşılan şahsiyet. kayıtlıokur'da daha yakından tanıma imkanı bulmuşumdur. hoşsohbet kişisi. yalnız bana sinir olmuştur hatta beni online dövmeye kalkmıştır odunla. *
iyi bir dinleyici, arkadaş canlısı kişilik.şu aralar canı biraz sıkkındır, en kısa zamanda eski performansına dönmesini dileğim kişidir. benim gibi aşktan yana yüzü pek gülmemiştir, yeni bir kulübün temellerini birlikte atmışızdır. *
dis agrisi ceken yazardir. gecmis olsundur.
anitibariyle girmiş olduğu (#2324263), (#2324389), (#2324438), (#2324468), (#2324476) numaralı entryleriyle diş ağrısı çekmekte olduğunu açık bir şekilde belli eden, "evde bi majezik falan yok mu ya ?" denilesi yazardır...

geçmiş olsun efem...
kuyumu kazmayı düşünen insan, ancak ve ancak nihayete ulaşamaycaktır.

--spoiler--
de ki; biz onu sen sataş diye yazar yapmadık. *
--spoiler--
hiperaktif adam. gün içinde en az 2-3 kere bana sarmaz ve zılgıt yemezse günü iyi geçmez. *
bazılarının kuyusunu kazdığı iddia edilen lise bir öğrencisi yazar kişisi.
(bkz: canınız cehenneme)
kullaklarını çekeceğim yaramaz sözlük yazarı.

(bkz: öpüjem)